07.03.22, 19:02

Wiosenna ramówka Disco Polo Music

Logo Disco Polo Music, fot.: materiały prasowe

W wiosennej ramówce stacja przygotowała dla widzów nowe programy. Premierowe odcinki pojawiać się będą na antenie w każdą sobotę. Pojawi się też pięć kontynuacji znanych już programów. Wiosenna ramówka wystartowała 4 marca br.

"Disco Polo 30 lat później" to nowy program w wiosennej ramówce. W programie widzowie będą mogli zobaczyć gwiazdy, które zaprezentują siebie z zupełnie innej strony. Nie zabraknie też muzyki. Program poprowadzą Katarzyna Morawska i Marcin Kotyński. Premiera odbędzie się 12 marca o godz. 14:00.

W ramówce pojawi się kontynuacja formatu "Ostre pytania- będzie bang".  Wywiady Katarzyny Morawskiej z gwiazdami disco polo. W tym sezonie rozmawaiać będą, m.in. Power Play, Extazy, Dejw, Andre, Jorrgus czy Malibu. Program nadawany będzie co niedzielę, o godz. 19:00.

W ofercie pojawi się także kontynuacja programu "Ranking - sukcesy i porażki" w którym pojawią się zestawienia, przemyślenia i komentarze gwiazd disco. Program będzie emitowany w każdy piątek o godz. 14:00.

Kontynuowany będzie również program "Disco Polo Life", który ukazuje  wydarzenia w branży disco polo. Gospodarzem programu będzie Marcin Kotyński. Program emitowany będzie codziennie, o godz. 17:00.

Kontynuowany będzie także format "Top 10 lista przebojów". Od środy do niedzieli o 18:00 Wojciech Kaczmarczyk zaprezentuje 10 hitów, na które widzowie głosowali najczęściej. Program nadawany będzie od środy - niedzieli o godz. 18:00.

W ramówce pozostanie także "Disco gramy". Program poprowadzi Robert „Mykee” Jarek. W każdym odcinku zaprezentowana zostanie sonda uliczna, a także najlepsze piosenki wybrane przez redakcję Disco Polo Music. Nie zabraknie również rozmów z gwiazdami o muzyce disco. Program emitowany jest codziennie o godz. 9.00. 

Ponadto codziennie, na antenie Disco Polo Music prezentowane będą różnorodne bloki muzyczne - "W rytmie Disco Polo" codziennie o godz. 8:00. Znane i lubiane weselne przeboje - "Hej Wesele!" pojawiać się będą codziennie o godz. 11:00 i 20:00. Hity, które podbiły listy przebojów - "Tylko Hity" od poniedziałku do soboty o godz. 19:00. "Strefa Nowości" od poniedziałku do soboty o 15:00. W piątki i soboty, o godzinie 21:00 pojawi się weekendowe wieczorne pasmo imprezowe - "Imprezowa składanka". A w każdą niedziele o godz. 14.00 pojawią się "Największe koncerty disco polo".

Komentarze

Powiązane

19.04.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP rusza ze współpracą reklamową z Rakuten TV
Biuro Reklamy TVP i Rakuten TV rozpoczynają współpracę w obszarze sprzedaży reklam przy treściach wideo na platformie streamingowej, łączącej usługi TVOD, AVOD oraz kanały FAST. Umowa brokerska obejmuje sprzedaż czasu reklamowego w środowisku AVOD/FAST.
18.04.24, 19:00
| telewizja / VOD » ludzie
Prezenter stacji Eska2 Kuba Klym prezenterem telewizji Music Box
Do ekipy Music Box dołączył Kuba Klym, który poprowadzi dwa programy rozrywkowo-informacyjne: „Music Box News” oraz „Music Box Backstage”.
18.04.24, 12:02
| telewizja / VOD » informacje
Music Box Classic. Music Box Group uruchamia pierwszy kanał telewizji FAST
Polska spółka medialna Music Box Group, będąca właścicielem muzycznych stacji telewizyjnych oraz firma SoFAST, działająca na rynku kanałów FAST, wprowadzają na rynek Music Box Classic.
17.04.24, 09:36
| telewizja / VOD » informacje
10 nowych kanałów. Vectra wprowadza pakiet Ukraina
Vectra wprowadziła specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o ukraińskich widzach. Nowy pakiet Ukraina obejmuje 10 programów w języku ukraińskim o różnorodnej.
16.04.24, 18:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Agnieszka Woźniak-Starak wśród gospodarzy programu Onet Rano
Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do grona prowadzących format „Onet Rano”. Prezenterka w roli gospodyni flagowego programu Onetu zadebiutowała 15 kwietnia br. 
16.04.24, 12:59
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Play kupiła śląską spółkę Miconet
Grupa Play nabyła 100 proc. udziałów spółki Miconet z Mikołowa .w której zasięgu jest 42 tys. gospodarstw domowych.
16.04.24, 11:08
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 2 tysiace osób aplikowało w projekcie rekrutacyjnym TVP
14 kwietnia br. zakończył się pierwszy etap nowego projektu rekrutacyjnego Telewizji Polskiej - „Włącz się! Zmieniajmy się razem”.
15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
15.04.24, 05:00
| telewizja / VOD » informacje
Atak na Izrael: TVP INFO i Polsat News nie zdały egzaminu. TVN24 i TV Republika z najdłuższym programem na żywo
Polskie kanały informacyjne szeroko informowały o wystrzeleniu przez irańską armię w kierunku Izraela drony i pociski. Jednak nie wszystkie zdecydowały się nadawać „na żywo” program nocą.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy