07.03.22, 19:02

Wiosenna ramówka Disco Polo Music

Logo Disco Polo Music, fot.: materiały prasowe

W wiosennej ramówce stacja przygotowała dla widzów nowe programy. Premierowe odcinki pojawiać się będą na antenie w każdą sobotę. Pojawi się też pięć kontynuacji znanych już programów. Wiosenna ramówka wystartowała 4 marca br.

"Disco Polo 30 lat później" to nowy program w wiosennej ramówce. W programie widzowie będą mogli zobaczyć gwiazdy, które zaprezentują siebie z zupełnie innej strony. Nie zabraknie też muzyki. Program poprowadzą Katarzyna Morawska i Marcin Kotyński. Premiera odbędzie się 12 marca o godz. 14:00.

W ramówce pojawi się kontynuacja formatu "Ostre pytania- będzie bang".  Wywiady Katarzyny Morawskiej z gwiazdami disco polo. W tym sezonie rozmawaiać będą, m.in. Power Play, Extazy, Dejw, Andre, Jorrgus czy Malibu. Program nadawany będzie co niedzielę, o godz. 19:00.

W ofercie pojawi się także kontynuacja programu "Ranking - sukcesy i porażki" w którym pojawią się zestawienia, przemyślenia i komentarze gwiazd disco. Program będzie emitowany w każdy piątek o godz. 14:00.

Kontynuowany będzie również program "Disco Polo Life", który ukazuje  wydarzenia w branży disco polo. Gospodarzem programu będzie Marcin Kotyński. Program emitowany będzie codziennie, o godz. 17:00.

Kontynuowany będzie także format "Top 10 lista przebojów". Od środy do niedzieli o 18:00 Wojciech Kaczmarczyk zaprezentuje 10 hitów, na które widzowie głosowali najczęściej. Program nadawany będzie od środy - niedzieli o godz. 18:00.

W ramówce pozostanie także "Disco gramy". Program poprowadzi Robert „Mykee” Jarek. W każdym odcinku zaprezentowana zostanie sonda uliczna, a także najlepsze piosenki wybrane przez redakcję Disco Polo Music. Nie zabraknie również rozmów z gwiazdami o muzyce disco. Program emitowany jest codziennie o godz. 9.00. 

Ponadto codziennie, na antenie Disco Polo Music prezentowane będą różnorodne bloki muzyczne - "W rytmie Disco Polo" codziennie o godz. 8:00. Znane i lubiane weselne przeboje - "Hej Wesele!" pojawiać się będą codziennie o godz. 11:00 i 20:00. Hity, które podbiły listy przebojów - "Tylko Hity" od poniedziałku do soboty o godz. 19:00. "Strefa Nowości" od poniedziałku do soboty o 15:00. W piątki i soboty, o godzinie 21:00 pojawi się weekendowe wieczorne pasmo imprezowe - "Imprezowa składanka". A w każdą niedziele o godz. 14.00 pojawią się "Największe koncerty disco polo".

Komentarze

Powiązane

22.03.23, 11:29
| telewizja / VOD » badania rynku
Widownia Love Island. Wyspa miłości rośnie w Czwórce
Reality show „Love Island. Wyspa miłości” zyskuje widzów z tygodnia na tydzień. Nowy sezon emitowany jest przez po raz pierwszy przez Czwórkę.
22.03.23, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Arnold Boczek i Marian Paździoch dzięki technologii deepfake w specjalnym odcinki serialu Świat według Kiepskich
Platforma Polsat Box Go udostępniła specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”, w którym dzięki technologii deepfake pojawili się Arnold Boczek i Marian Paździoch. Odcinek poświęcony pamięci aktorów grających te postaci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa trafił do pakietu Polsat Box Go Premium.
21.03.23, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska ze wstępnymi wynikami za 2022 r.: przychody wzrosły o 11 proc.
Grupa Kino Polska opublikowała wstępne skonsolidowane wyniki finansowe za 2022 rok. Grupa odnotowała wzrost przychodów ze sprzedaży rok do roku i wyższy zysk z działalności operacyjnej.
21.03.23, 09:51
| telewizja / VOD » seriale | telewizja / VOD » badania rynku
Premiera serialu Polowanie na ćmy z ogromną widownią
Pierwszy odcinek nowego polskiego serialu „Polowanie na ćmy” oglądało aż 2,4 mln widzów.
20.03.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kocha, lubi, pasuje. Nowy program randkowy w TTV w kwietniu
Nowy program randkowy „Kocha, lubi, pasuje” zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia br. W nowym programie uczestnicy programu stworzą wizerunki partnerów idealnych.
19.03.23, 09:00
| telewizja / VOD » seriale
CANAL+ promuje nowy serial EMIGRACJA XD
"EMIGRACJA XD" to nowa produkcja oryginalna CANAL+, oparta na bestsellerowej książce Malcolma XD. Z początkiem marca br. rozpoczęła się szeroka kampania marketingowa wspierająca promocję serialu.
17.03.23, 17:19
| telewizja / VOD » informacje
Piracki serwis zalukaj.vip zamknięty. Właściciel platformy tymczasowo aresztowany
Policjanci z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości doprowadzili do zakończenia działalności pirackiego serwisu oferującego filmy i seriale – zalukaj.vip. Dwóm mężczyznom postawiono zarzut nielegalnego rozpowszechniana utworów chronionych prawem autorskim. Pomysłodawca i właściciel serwisu został tymczasowo aresztowany. 
17.03.23, 13:00
| telewizja / VOD » ludzie
Marek Solon-Lipiński koordynatorem grupy środkowoeuropejskiej EBU
Marek Solon-Lipiński został koordynatorem największej na świecie grupy środkowoeuropejskiej EBU, stanowisko zastępcy koordynatora obejmie Elene Gabashvili z Gruzji.
16.03.23, 21:35
| telewizja / VOD » seriale
Serial Grease: Rise of the Pink Ladies zadebiutuje 7 kwietnia na platformie SkyShowtime
Liczący 10 odcinków pierwszy sezon serialu „Grease: Rise of the Pink Ladies”, w którym główne role grają Marisa Davila i Cheyenne Isabel, będzie dostępny od 7 kwietnia br. na platformie SkyShowtime.
16.03.23, 19:55
| telewizja / VOD » informacje
Żywioł. Dokument Telewizji Polskiej i LRT z premierą w Wilnie
17 marca br. w Pałacu Wielkich Książąt Litewskich odbędzie się premiera dokumentu „Żywioł” polskiego reżysera Cypriana Demianiuka i scenarzysty Piotra Kornobisa. Film jest koprodukcją Telewizji Polskiej, studia „Oko i Ucho“, studia „Ketvirta Versija“, zrealizowaną przy wsparciu Biura Programu Niepodległa oraz we współpracy z litewską telewizją publiczną LRT.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.