Agora Muzyka Showcase i SłuchAM powered by Croma od Agora Muzyka

Logo Agora Muzyka, fot.: materiały prasowe

Podczas Agora Muzyka Showcase wybrani artyści ujawnili swoje plany muzyczne na nadchodzące miesiące. Zapowiedziano również cykl koncertów „SłuchAM powered by Croma”, w którym zagrają artyści związani z Agora Muzyka. Wydarzenie odbyło się 8 marca 2022 roku w Teatrze Garnizon Sztuki w Warszawie.

Wśród wykonawców znalazła się formacja Polskie Znaki, założona przez Radka Łukasiewicza oraz muzyków zespołu KULT – Jarosława Ważnego i Janusza Zdunka. Formacja przedstawiła fragmenty albumu „Rzeczy ostatnie”, którego premiera planowana jest na wiosnę 2022 roku. Podczas wydarzenia, zespół Lady Pank, odebrał platynową płytę za rework swojego debiutanckiego albumu, który w przyszłym roku będzie obchodził swoje 40-lecie.

Bovska wykonała składankę swojego największego przeboju „Kaktus” oraz piosenki „Dzika”. Zespół Dziwna Wiosna zapowiedział nadchodzące premiery. Warszawskie trio zadebiutowało w ubiegłym roku i od tego czasu szturmem podbija rynek muzyczny. Piosenka „Swobodnie” autorstwa Ani Karwan, trafi na najnowszy album wokalistki, planowany na jesień br., tj. dwa lata po debiucie nominowanym do Fryderyków 2020 i wyróżnionym złotem.

Natalia Kukulska zaśpiewała utwór „Decymy” promujący nowy album „MTV Unplugged", którego premiera planowana jest na kwiecień br. Nową płytę zapowiedziała także Patrycja Markowska. Lanberry wykonała utwór „Nocny Express” oraz specjalnie przygotowaną na Showcase piosenkę „Debiutuję”.

Zalia w 2021 roku jako jedna z sześciu artystów w Polsce została wyróżniona w programie RADAR Polska dla wschodzących lokalnych artystów Spotify, a jej nowo wydany singiel „Bezsensownie” trafił, m.in. trzy razy na pierwsze miejsce POP listy RMF FM. Tony Yoru w trakcie wydarzenia Agora Muzyka Showcase w towarzystwie fortepianu akustycznie zaprezentował utwór „Złe Nawyki”, zapowiadający jego nowy album.

Podczas Agora Muzyka Showcase zainicjowano cykl 16 koncertów „SłuchAM powered by Croma”. Przedsięwzięcie nie powstałoby bez współpracy Wytwórni Agora Muzyka z marką Croma – światowym ekspertem w dziedzinie kosmetologii. Koncerty odbędą się na scenach partnerów cyklu – Scenie Cegielnia w Radzyminie oraz w warszawskim Garnizonie Sztuki – teatrze pozytywnych emocji.

Agora Muzyka postanowiła również weprzeć Ukrainę, udostępniając tego dnia w Internecie piosenkę „Chodź pomaluj mój świat”, w wykonaniu Natalii Kukulskiej, Patrycji Markowskiej, Tomsona oraz Marcina Sójki. Całkowity dochód z odtworzeń piosenki w serwisach streamingowych zostanie przekazany na pomoc Ukrainie za pośrednictwem Fundacji Ocalenie.

GARNIZON SZTUKI – teatr pozytywnych emocji

Od 2014 roku Fundacja Garnizon Sztuki rozwija ideę łączenia misji ze szlachetną rozrywką. Jest ona realizowana na scenie GARNIZONU SZTUKI, który mieści się w samym sercu Warszawy przy ul. M. Konopnickiej 6. Wszystkie projekty Garnizonu Sztuki – teatru pozytywnych emocji poruszają uniwersalne wartości, podejmując ważne i trudne, czasem kontrowersyjne tematy, które zawsze i niezmiennie dotyczą ludzi.

Komentarze

Powiązane

09.03.23, 14:00
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Multikino sprzedaje swoje kino na Ursynowie
Multikino sprzedaje swoje najstarsze kino w Warszawie. Otwarty w 1999 roku multipleks na Ursynowie będzie jednak działać w niezmienionej formie przez co najmniej 18 miesięcy. Transakcja jest wynikiem znacznego wzrostu wartości działki, której Multikino było użytkownikiem wieczystym.
24.02.23, 20:30
| kultura » film
Pierwsza w historii polskiego kina transmisja z premiery filmu Filip trafi do 37 kin w Polsce
W kinach sieci Multikino 28 lutego br. odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Filip” nagrodzonego Srebrnymi Lwami na 47. FPFF w Gdyni. Uczestnicy tego wydarzenia w każdym z 37 kin w Polsce przed rozpoczęciem seansu zobaczą na wielkim ekranie transmisję na żywo z uroczystej premiery filmu w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.
18.02.23, 13:06
| kultura » muzyka
Kolejni artyści dołączają do programu Olsztyn Green Festival 2023
Organizatorzy Olsztyn Green Festival zapraszają na jeden z najpiękniejszych polskich festiwali nad jezioro Ukiel w Olsztynie w dniach 11-13 sierpnia 2023 r.
15.02.23, 20:30
| kultura » książki
Igor Brejdygant rozpoczyna długofalową współpracę z wydawnictwem Znak
26 kwietnia 2023 r. nakładem Wydawnictwa Znak ukaże się „Spirala”, czyli najnowsza książka autora powieści kryminalnych - Igora Brejdyganta.
14.02.23, 19:06
| reklama & PR » informacje | kultura » informacje
Rozdział II Historii Polskiego Hip-Hopu. Jimek i jego goście zagrają w Chorzowie
16 września br., JIMEK powróci z orkiestrą, by udowodnić, że legendy polskiego rapu i jego nowi idole mogą odsunąć na bok podziały i stworzyć widowisko muzyczne. Organizatorem wydarzenia jest Going. Wydarzenie promują agencje Cut The Mustard i Ekstrakt.studio.
28.01.23, 10:24
| kultura » muzyka
Ellie Goulding i The Kid LAROI wezmą udział w Orange Warsaw Festival
Do line-upu Orange Warsaw Festival 2023 dołącza Ellie Goulding i The Kid LAROI.
17.01.23, 10:00
| prasa » informacje | kultura » książki
Wydawnictwo Ale! Agora z nową marką wydawniczą
Agora wyodrębniła z Wydawnictwa Agora nową markę wydawniczą skierowaną do miłośniczek i miłośników literatury obyczajowej. Wydawnictwo Ale! zadebiutuje 8 lutego br. książką Katarzyny N. Haner „Dyrektor generalny”.
15.01.23, 10:49
| radio » informacje | kultura » informacje
Zmarł Marek Gaszyński
Nie żyje Marek Gaszyński – dziennikarz i prezenter muzyczny, autor tekstów ponad 150 piosenek oraz autor książek o tematyce muzycznej. Znawca historii polskiej muzyki rozrywkowej[2]. Absolwent Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Warszawskiego.
07.01.23, 09:00
| kultura » książki
Zielona Polska. Książka podsumowująca akcję Wyborczej Supermiasta i Superregiony dostępna online
W 2022 r. w akcji „Supermiasta i Superregiony" zespół „Gazety Wyborczej” wspólnie z czytelnikami szukał wyjątkowych zielonych przestrzeni w szesnastu regionach Polski. Akcję podsumowuje przewodnik po najbardziej polecanych na spacery miejscach w kraju - „Zielona Polska". 
28.12.22, 18:15
| kultura » muzyka
Nowa wersja kolędy „Carol of the Bells" zachęcająca do wsparcia ukraińskich dzieci dotkniętych wojną
„Carol of the Bells” – klasyczna bożonarodzeniowa kolęda znana również jako „Szczedryk” otrzymała w tym świątecznym sezonie nowe brzmienie. Celem jest wsparcie ukraińskich dzieci dotkniętych wojną w ramach programu Fundacji Ołeny Zełenskiej, który zapewnia im pomoc edukacyjną, medyczną, finansową i prawną.
Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.