16.03.22, 10:15

Stylowe Zakupy ze wsparciem dla Polskiej Akcji Humanitarnej. Twój Styl z nowymi formatami od kwietniowego numeru

Stylowe Zakupy ze wsparciem dla Polskiej Akcji Humanitarnej, fot.: materiały prasowe

Najbliższa edycja Stylowych Zakupów, organizowanych przez magazyny „Twój Styl” i „Show” będzie wspierała Polską Akcję Humanitarną i jej działania na rzecz Ukrainy.

Organizator Stylowych Zakupów, Wydawnictwo Bauer, wydawca magazynów „Twój Styl” i „Show” postanowiło wesprzeć finansowo Polską Akcję Humanitarną, przekazując 10 proc. przychodu ze sprzedaży każdego egzemplarza „Twojego Stylu” nr 4/2022 i „Show” nr 7/2022 (tj. wydań z kuponami rabatowymi) oraz 10 proc. przychodu z transakcji na swoim portalu stylowezakupy.pl, na pomoc dla Ukrainy.

Akcja rozpocznie się 8 kwietnia 2022 r. i potrwa sześć dni zarówno w sklepach stacjonarnych, internetowych jak i punktach usługowych.

Promocja obejmie telewizję, radio i punkty sprzedaży, magazyny i media społecznościowe Wydawnictwa Bauer, oraz kanały informacyjne marek, biorących udział w akcji. Wszystkie materiały promocyjne dotyczące Stylowych Zakupów, będą oznaczone symbolem wsparcia dla Ukrainy.

Twój Styl” nr 4/2022 ukaże się 15 marca br., a „Show” nr 7/2022 4 kwietnia br.

Kwietniowe wydanie magazynu „Twój Styl” z nowymi formatami

„Twój Styl” od wydania kwietniowego, wprowadza nowe formaty. Najważniejsze z nich to: „W stronę dobra” - w każdym numerze - wywiad z autorytetem, porządkujący system wartości. W wydaniu kwietniowym: rozmowa z księdzem Andrzejem Kobylińskim „Czas nadziei”; „Reportaż psychologiczny”, materiał o ludzkich postawach, wyborach życiowych. W wydaniu kwietniowym: „Wystarczy być” o towarzyszeniu bliskim osobom w chorobie; nowa odsłona Raportu (w wydaniu kwietniowym to „Nie uratuję Ziemi, ale...” o lokalnych kobiecych inicjatywach ekologicznych).

Nowości pojawią się także w dziale Psychologia: „Akademia uczuć” - materiały wyjaśniające istotę takich emocji jak „złość”, „zazdrość”, „tęsknota”, „przyjemność” itd.; „Sztuka życia” wg Ewy Woydyłło – dwukolumnowa rozmowa o umiejętności dokonywania wyborów życiowych.

Nowe formaty (oznaczane w najbliższych wydaniach jako „Nowe strony”) pojawią się również w innych działach: Magazyn Kultura, Piękne życie czy Moda i Uroda.

Komentarze

Powiązane

18.06.24, 13:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Specjalne wydanie serwisu GOL24 i Niezbędnik kica od Polska Press Grupa na EURO 2024
Z okazji Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Polska Press Grupa przygotowała m.in. specjalne wydanie serwisu GOL24, sekcję „Euro 2024”, która dostępna jest na portalu i.pl oraz w serwisach regionalnych, a także „Niezbędnik kibica”.
18.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
17.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
16.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
15.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
14.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
13.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
12.06.24, 09:53
| prasa » ludzie
Dziennik Zachodni, Gazeta Współczesna, Kurier Poranny i Kurier Lubelski. Nowi redaktorzy naczelni serwisów i tytułów Polska Press Grupy
Polska Press Grupa kontynuuje zmiany na stanowiskach redaktorów naczelnych. Tym razem, w ramach rekrutacji, wyłonionych zostało trzech szefów redakcji, którzy pokierują czterema serwisami i tytułami należącymi do spółki.
12.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.