21.04.22, 12:01

Trenuj z nami dobry nastrój. Kampania wizerunkowa Galerii Tomaszów

KV kampanii "Trenuj z nami dobry nastrój", fot.: materiały prasowe

W kwietniu br. ruszyła nowa odsłona kampanii wizerunkowych Galerii Tomaszów pod hasłem „Specjaliści od dobrego nastroju”. Pierwsza wiosenna kampania zrealizowana z udziałem trenerek fitness nosi tytuł „Trenuj z nami dobry nastrój”. 

Nowa kampania Galerii Tomaszów nawiązuje do wcześniejszego motywu wiodącego, kiedy to w kampaniach występowali tomaszowianie prezentujący swoje ciekawe pasje i zawody. Tym razem do współpracy zaproszono osoby, które na co dzień pracują w centrum handlowym. Pracownicy Galerii Tomaszów, pokazują w jaki sposób na co dzień dbają o samopoczucie wszystkich, którzy odwiedzają centrum.

W pierwszej, wiosennej odsłonie kampanii pod tytułem „Trenuj z nami dobry nastrój” występują dwie trenerki fitness pracujące w znajdującym się na terenie galerii klubie Fit Fabric.

„Naszym celem jest wsparcie wszystkich klientów i zwrócenie uwagi na to, jak ważna jest dbałość o dobry nastrój każdego dnia, wyjście na zakupy, do kina, restauracji czy na trening. To wszystko pozwala na chwilowy odpoczynek, oderwanie się od trudów dnia codziennego i daje siłę do dalszego działania”. – mówi Olga Wiernicka, Area Marketing Manager NEPI Rockcastle.

Duży zasięg kampanii Galerii Tomaszów

Kampania reklamowa będzie prowadzona na nośnikach galerii, w mediach lokalnych oraz w internecie i w kanałach własnych. Przygotowano także spoty video, które będę emitowane na portalach społecznościowych. Za przygotowanie koncepcji kreatywnej odpowiada Olga Wiernicka, Area Marketing Manager NEPI Rockcastle we współpracy z agencją DNA. Fotografem jest Dariusz Kwapisiewicz, tomaszowianin, od dawna współpracujący z centrum.

Komentarze

Powiązane

23.06.24, 20:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
CANAL+ promuje serial Prosta sprawa
Rozpoczęły się działania promujące nowy serial oryginalny Canal+, bazujący na bestsellerowej powieści Wojciecha Chmielarza „Prosta Sprawa”. Za kampanię odpowiada zespół Havas Play (Havas Media Network).
23.06.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Jasne, że na bp! Nowa platforma komunikacyjna bp
Marka bp startuje z nową platformą komunikacyjną: "Jasne, że na bp!". VML odpowiada za strategię, produkcję spotu TVC, przygotowanie Key Visuali oraz działania digital i social media.
23.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
Chromatique wygrał przetargi trzech marek należących do firmy Henkel
W maju br. agencja Chromatique wygrała przetargi firmy Henkel na współpracę projektową dla marek Somat i Perwoll, oraz realizację projektu dla marki E.
23.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Załatw to w Żabce. Sieć reklamuje swoje usługi
5 czerwca br. Żabka rozpoczęła kampanię pod hasłem: „Załatw to w Żabce”. Celem akcji jest przybliżenie klientom dostępnych usług, jakie oferuje sieć sklepów Żabka. Kampania będzie prowadzona, m.in. w telewizji, radiu, internecie oraz w sklepach i w aplikacji Żappka.
22.06.24, 22:00
| reklama & PR » informacje
Marka 4MOVE wspiera reprezentację Polski
Producent napojów izotonicznych 4MOVE został oficjalnym partnerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Marka zadba o odpowiednie nawodnienie biało-czerwonych podczas EURO 2024.
22.06.24, 14:38
| reklama & PR » informacje
Komfort wybiera Labcon do działań advocacy
Sieć sklepów Komfort rozpoczęło współpracę z agencją relevant stories Labcon, należącą do grupy marketingowo-technologicznej Group One. 
22.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Garnier promuje saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch
Agencja VML realizuje dla Garnier, marki L’Oréal, kampanię launchującą uniwersalne saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch.
21.06.24, 19:30
| reklama & PR » informacje
Szymon Marciniak ambasadorem marki Aluprof
Szymon Marciniak, międzynarodowy sędzia piłkarski, został ambasadorem marki Aluprof – dostawcy innowacyjnych systemów aluminiowych przeznaczonych do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych. 
21.06.24, 18:15
| reklama & PR » ludzie
Kuba Piotrkowicz nowym prezesem Going
Od czerwca 2024 r. spółka Going. ma nowego prezesa. Kuba Piotrkowicz w nowej roli będzie odpowiadał za strategię rozwoju platformy biletowej, jak i poszerzenie działalności o nowe segmenty i usługi.
21.06.24, 17:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Good One PR członkiem ZFPR
Do Związku Firm Public Relations dołączyła agencja Good One PR. To kolejna firma, która będzie współpracować z ZFPR na rzecz kształtowania profesjonalnego środowiska public relations w Polsce.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 24.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.