13.04.22, 12:00

Eko re/akcja. Nowy cykl programów wideo w ramach akcji #NiechŻyjePlaneta

Zapowiedź cyklu "Eko re/akcja", fot.: materiały prasowe

13 kwietnia br. ruszył nowy cykl programów wideo o nazwie „Eko re/akcja”. Jest to wspólny projekt Ringier Axel Springer Polska i sieci sklepów Biedronka, który powstał w ramach akcji #NiechŻyjePlaneta.

Prowadzącymi trzyodcinkowego cyklu będą Małgorzata Gec oraz Piotr „Vienio” Więcławski, którzy wezmą udział w ekologicznych zadaniach specjalnych i zabiorą widzów za kulisy m.in ekologicznej dostawy towarów. Widzowie odwiedzą centrum dystrybucyjne sieci sklepów Biedronka, lokalnego dostawcę oraz zajrzą do sklepu Biedronka po jego zamknięciu. Nie zabraknie też rozmów o zakupowych przyzwyczajeniach Polaków.

Program „Eko re/akcja” będzie emitowany co dwa tygodnie, począwszy od 13 kwietnia br. w środy o godz. 14.00. Poszczególne odcinki będzie można oglądać – 13 kwietnia, 27 kwietnia oraz 11 maja br. na stronie głównej Onetu, w serwisie ekoreakcja.onet.pl oraz na profilu „Onet Styl Życia” na Facebooku. Projekt potrwa do końca maja 2022 r.

Będą również dodatkowe materiały specjalne

Emisji każdego odcinka będą towarzyszyły dodatkowe materiały redakcyjne, m.in. poradniki, quizy czy rankingi. Dla projektu zaplanowano szeroką promocję, obejmującą media Ringier Axel Springer Polska i media społecznościowe – YouTube, Instagram oraz TikTok. Wszystkie materiały będą dostępne w internetowym serwisie specjalnym.

Sieć sklepów Biedronka jest partnerem głównym drugiej edycji inicjatywy #NiechŻyjePlaneta Onetu. To trwająca 10 miesięcy akcja, inspirowana inicjatywą ONZ #ACT NOW i polega na rzuceniu odbiorcom 10 ekologicznych wyzwań. Są one związane z czterema obszarami: Woda, Odpady, Żywność, Energia. Akcja #NiechŻyjePlaneta została nagrodzona srebrną statuetką Effie 2021 w kategorii Positive Influence.

Komentarze

Powiązane

19.09.23, 18:39
| internet » informacje
#debatakobiet w Wirtualnej Polsce. Przedwyborcza debata znów bez PiS
We wtorek, 26 września br., o godz. 19:30 Wirtualna Polska przeprowadzi przedwyborczą #debatękobiet. Do udziału w programie na żywo zostały zaproszone kandydatki wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.