28.04.22, 21:00

Co Jest Grane Festival wraca po dwuletniej przerwie w nowej odsłonie

Zapowiedź festiwalu, fot.: materiały prasowe

Znani artyści, 10 koncertów w ciągu dwóch dni, piknikowa atmosfera, festiwalowe spotkania i rozmowy, propozycje familijne dla rodzin z dziećmi, a także foodtrucki z kuchnią z całego świata – tak zapowiada się tegoroczna edycja Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition.

W tym roku Co Jest Grane Festival ma zyskać nową odsłonę jako Women’s Voices Edition. Stery zarówno na scenie, jak i poza nią w większości przejmą kobiety. Choć nie zabraknie znanych męskich twórców, to całość festiwalu – począwszy od wyboru repertuaru, scenografii, aż po finałowy koncert „Women’s Voices Kolektyw”, znajdzie się w rękach wyjątkowych artystek. Festiwal odbędzie się 17 i 18 czerwca br. w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Po dwuletniej pandemicznej przerwie festiwal Co Jest Grane wraca w wersji dostosowanej do tego, co dzieje się aktualnie w polskim popie, czyli jako Women’s Voices Edition. To kobiety nadadzą ton całej imprezie, zaproszą też męską część line-upu oraz dodatkowych gości. A wszystko odbędzie się w wyjątkowo piknikowej i relaksującej atmosferze, w nowej lokalizacji festiwalu, czyli w Łazienkach Królewskich w Warszawie” – mówią organizatorzy wydarzenia Anna Pruszyńska, dyrektor produkcji eventów i Jacek Zmiczerewski, dyrektor rozwoju biznesu eventów z Agory.

Pierwszymi gwiazdami, które zapowiedziały występ na festiwalu, są: Brodka, Daria Zawiałow, Maria Peszek, Zalewski, Igo, Natalia Przybysz, Karaś/Rogucki.

Piknikowy charakter wydarzenia

Tegoroczny Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition, tak jak poprzednie edycje, będzie miał piknikowy i międzypokoleniowy charakter. Na odwiedzających będą czekały koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, jedzenie z różnych stron świata, a także atrakcje dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo, w festiwalowej strefie spotkań pod hasłem „BE BRAVE” potrwają rozmowy z artystkami i artystami.

Tegorocznej edycji festiwalu patronuje Answear.com. Sponsorem wydarzenia jest Perła Browary Lubelskie, a partnerem merytorycznym Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Organizatorem jest Agora i Wyborcza.pl.

Komentarze

Powiązane

11.03.23, 10:11
| kultura » muzyka
Mrozu gwiazdą kolejnego MTV Unplugged
W ramach kolejnej, 14. edycji MTV Unpluggeda scenie muzycznej serii pojawi się Mrozu. Gwiazda wystąpi „bez prądu” przed publicznością i kamerami 7 kwietnia br. Bilety na wydarzenie są już w sprzedaży.
09.03.23, 14:00
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Multikino sprzedaje swoje kino na Ursynowie
Multikino sprzedaje swoje najstarsze kino w Warszawie. Otwarty w 1999 roku multipleks na Ursynowie będzie jednak działać w niezmienionej formie przez co najmniej 18 miesięcy. Transakcja jest wynikiem znacznego wzrostu wartości działki, której Multikino było użytkownikiem wieczystym.
24.02.23, 20:30
| kultura » film
Pierwsza w historii polskiego kina transmisja z premiery filmu Filip trafi do 37 kin w Polsce
W kinach sieci Multikino 28 lutego br. odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Filip” nagrodzonego Srebrnymi Lwami na 47. FPFF w Gdyni. Uczestnicy tego wydarzenia w każdym z 37 kin w Polsce przed rozpoczęciem seansu zobaczą na wielkim ekranie transmisję na żywo z uroczystej premiery filmu w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.
18.02.23, 13:06
| kultura » muzyka
Kolejni artyści dołączają do programu Olsztyn Green Festival 2023
Organizatorzy Olsztyn Green Festival zapraszają na jeden z najpiękniejszych polskich festiwali nad jezioro Ukiel w Olsztynie w dniach 11-13 sierpnia 2023 r.
15.02.23, 20:30
| kultura » książki
Igor Brejdygant rozpoczyna długofalową współpracę z wydawnictwem Znak
26 kwietnia 2023 r. nakładem Wydawnictwa Znak ukaże się „Spirala”, czyli najnowsza książka autora powieści kryminalnych - Igora Brejdyganta.
14.02.23, 19:06
| reklama & PR » informacje | kultura » informacje
Rozdział II Historii Polskiego Hip-Hopu. Jimek i jego goście zagrają w Chorzowie
16 września br., JIMEK powróci z orkiestrą, by udowodnić, że legendy polskiego rapu i jego nowi idole mogą odsunąć na bok podziały i stworzyć widowisko muzyczne. Organizatorem wydarzenia jest Going. Wydarzenie promują agencje Cut The Mustard i Ekstrakt.studio.
28.01.23, 10:24
| kultura » muzyka
Ellie Goulding i The Kid LAROI wezmą udział w Orange Warsaw Festival
Do line-upu Orange Warsaw Festival 2023 dołącza Ellie Goulding i The Kid LAROI.
17.01.23, 10:00
| prasa » informacje | kultura » książki
Wydawnictwo Ale! Agora z nową marką wydawniczą
Agora wyodrębniła z Wydawnictwa Agora nową markę wydawniczą skierowaną do miłośniczek i miłośników literatury obyczajowej. Wydawnictwo Ale! zadebiutuje 8 lutego br. książką Katarzyny N. Haner „Dyrektor generalny”.
15.01.23, 10:49
| radio » informacje | kultura » informacje
Zmarł Marek Gaszyński
Nie żyje Marek Gaszyński – dziennikarz i prezenter muzyczny, autor tekstów ponad 150 piosenek oraz autor książek o tematyce muzycznej. Znawca historii polskiej muzyki rozrywkowej[2]. Absolwent Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Warszawskiego.
07.01.23, 09:00
| kultura » książki
Zielona Polska. Książka podsumowująca akcję Wyborczej Supermiasta i Superregiony dostępna online
W 2022 r. w akcji „Supermiasta i Superregiony" zespół „Gazety Wyborczej” wspólnie z czytelnikami szukał wyjątkowych zielonych przestrzeni w szesnastu regionach Polski. Akcję podsumowuje przewodnik po najbardziej polecanych na spacery miejscach w kraju - „Zielona Polska". 
Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.