10.07.22, 17:47

Fantastyczni przyjaciele. Podróżniczy serial dokumentalny w HBO Max

Kadr z serialu, fot.: materiały prasowe

W sześcioodcinkowym serialu dokumentalnym „Fantastyczni przyjaciele” James i Oliver Phelpsowie, znani jako kultowi bliźniacy Weasley z filmów o Harrym Potterze, odkrywają urokliwe miejsca i podejmują się niezwykłych wyzwań. W jednym z odcinków bracia odwiedzają Polskę.

„Fantastyczni przyjaciele” to nie tylko serial przygodowo-podróżniczy, ale także program pełen magii i rywalizacji oraz prawdziwa celebracja przyjaźni. Bracia Phelps (Fred i George Weasleyowie z filmów o Harrym Potterze) podróżują w nim po świecie, w każdym odcinku odwiedzając inny kraj i spotykając się ze swoimi znanymi przyjaciółmi, którzy przyjmują na siebie rolę przewodników. Składająca się z sześciu odcinków produkcja zabiera widzów do takich miejsc jak: Saint Lucia, Irlandia, Austria, Dubaj, Polska, Islandia. Przyjaciółmi towarzyszącymi Jamesowi i Oliverowi w wyprawach są aktorzy, którzy razem z nimi wystąpili w filmach o Harrym Potterze: Evanna Lynch (Luna Lovegood), Bonnie Wright (Ginny Weasley) i Luke Youngblood (Lee Jordan), a także Maisie Williams, znana z „Gry o Tron”, Sophie Skelton występująca w serialu „Outlander” i Haley Joel znany z filmu „Szósty Zmysł”.

W odcinku dotyczącym Polski, James i Oliver spotykają się Sophie Skelton (Brianna MacKenzie w serialu „Outlander”). Bracia przerywają swojej przyjaciółce weekendowy wypad do Krakowa, a potem wszyscy bohaterowie szukają przygód w Tatrach, biorą udział w spływie rzeką i off-roadingu oraz zwiedzają czynną kopalnię soli.

Serial został wyprodukowany i wyreżyserowany przez nominowanego do nagrody Emmy Daniela Sharpa („Vikings: The Rise and Fall”; „Disasters Engineered”; „Top Gear America”). Obowiązki producentów wykonawczych serialu pełnią także James Phelps, Oliver Phelps i Martin Blencowe. Serial wyprodukowany został przez spółkę Dash Pictures.

Premiera serialu „Fantastyczni przyjaciele” („Fantastic Friends”) odbyła się 9 lipca w HBO Max. Tego dnia do serwisu dodany został pierwszy odcinek serialu. Kolejne odcinki dodawane będą co tydzień w soboty. Seriali liczy sześć odcinków.

Komentarze

Powiązane

29.09.23, 06:00
| telewizja / VOD » informacje
III Międzynarodowy Festiwalu Heart of Europe. Lista laureatów
28 września br. podczas uroczystej gali wieńczącej III Międzynarodowy Festiwal Telewizyjny i Forum Heart of Europe nagrodzono najlepsze produkcje zgłoszone przez nadawców publicznych z Europy Środkowo – Wschodniej.
28.09.23, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
Premiera filmu dokumentalnego „Nowe okno na Wszechświat” tylko w TVP Nauka
25 grudnia 2021 r. kosmiczny Teleskop Jamesa Webba został wyniesiony w przestrzeń kosmiczną z Europejskiego Centrum Kosmicznego w Gujanie Francuskiej. Film dokumentalny „Nowe okno na Wszechświat” Roberta Szaja i Bogumiła Radajewskiego to zapis przygotowań do tego historycznego wydarzenia, rozmowy m.in. z twórcami teleskopu.
28.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje
II edycja Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych na antenach TVP Kultura i TVP Kultura 2
Od 5 do 15 października 2023 r. odbędzie się II edycja Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych, organizowanego przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina. Na antenie TVP Kultura i platformie streamingowej TVP Kultura 2 widzowie będą mogli śledzić zmagania uczestników trzeciego etapu konkursu.
28.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
Kanał FAST Patronite Podróże debiutuje na platformie Pilot WP
Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał „Patronite Podróże”. To kanał typu FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.
27.09.23, 21:00
| telewizja / VOD » seriale
Nowy serial Rafi w Polsat Box Go
Nowy metafizyczno-obyczajowy serial „Rafi” w reżyserii Bartosza Prokopowicza 6 października br. będzie miał premierę w Polsat Box Go. Serial będzie można oglądać wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go. Produkcja powstała na zlecenie Telewizji Polsat.
25.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Razem najlepiej. Castorama uruchamia autorski podcast
“Razem najlepiej” to nowy projekt Castoramy, który ma promować kluczowe dla marki wartości. Będą to rozmowy o sile relacji z drugim człowiekiem, naszych wyborach i codziennym życiu. W roli prowadzącej wystąpi Katarzyna Jaroszyńska.
25.09.23, 15:00
| telewizja / VOD » seriale
Kreskówki w ofercie telewizji Metro
od 2 października br., naziemna telewizja Metro wprowadza nowe pasmo rozrywki dla najmłodszych widzów. W ofercie kanału znajdą się najpopularniejsze kreskówki, m.in. „New Looney Tunes”, „Batwheels” oraz „Tom i Jerry Show”. Animacje emitowane będą od poniedziałku do piątku, o godz. 06:00.
25.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
MIXTAPE TV zmienia ramówkę i wprowadza nowe formaty
Od połowy września br. MIXTAPE TV wprowadza nowości programowe. Dodatkowo, 17 września br. uruchomiono nową stronę internetową. Stacja od niedawna stcja korzysta także z uproszczonej wersji logotypu.
21.09.23, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
TVP Nauka zaprasza do Fromborka z okazji 550. roczniy urodzin Mikołaja Kopernika
W sobotę, 23 września i w niedzielę, 24 września br. TVP Nauka zaprasza do Fromborka, gdzie podsumuje rok Mikołaja Kopernika obchodzony w związku z 550. rocznicą jego urodzin. 
21.09.23, 14:02
| telewizja / VOD » informacje
Porażka nowości Polsatu. The Real Housewives. Żony Warszawy oraz Temptation Island Polska z późniejszą porą emisji
Od środy, 27 września br. w Polsacie pojawi się nowe pasmo filmowe. Tym samym dwa programy z jesiennej ramówki Polsatu - „The Real Housewives. Żony Warszawy” i „Temptation Island Polska” od przyszłego tygodnia będą miały nowe godziny emisji.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.