18.07.22, 11:01

Studio Ekstraklasa w Sport Interia. Sebastian Staszewski gospodarzem kolejnego sezonu programu

Studio Ekstraklasy w Interia.pl, fot.: materiały prasowe

Kilka minut po zakończeniu 1. kolejki (18 lipca br.) PKO Bank Polski Ekstraklasy ruszy „Studio Ekstraklasa”. Program na żywo zaserwuje kibicom analizy i nformacje prosto z największych klubów piłkarskich w Polsce. Poprowadzi go niezmiennie Sebastian Staszewski.

Nasz program szybko zdobył sympatię i uznanie kibiców. W poprzednim sezonie każdy jego odcinek transmitowany na żywo gromadził średnio 85-tysięczną widownię. Kibicie docenili nas za merytorykę, internetowy luz, wyjątkowy dobór gości i ekspertów, którzy na piłce zjedli zęby, odważne opinie, gorące newsy, a także kompleksowe podejście do całej PKO Bank Polski Ekstraklasy. Razem z Sebastianem Staszewskim stworzyliśmy opiniotwórczy program o piłce. O treściach w nim zawartych dyskutują kibice, chętnie cytują je inne media” – mówi Daniel Bednarek, Kierownik Serwisu Sport Interia.

II sezon programu poprowadzi niezmiennie Sebastian Staszewski, dziennikarz Sport Interia. W studiu będzie mu towarzyszyło dwóch stałych ekspertów – Marek Jóźwiak i Radosław Majewski. Są to byli reprezentanci Polski oraz piłkarze, którzy rozegrali kolejno 263 i 173 meczów w Ekstraklasie.

Program Studio Ekstraklasa będzie podzielony na kilka stałych segmentów m.in.: cotygodniowe podsumowanie kolejki, omówienie najlepszych i najgorszych akcji, przegląd mediów społecznościowych piłkarzy, trenerów, dziennikarzy i kibiców, sędziowskie kontrowersje.

Format emitowany na żywo

Studio Ekstraklasa rozpocznie się 18 lipca i potrwa aż do zakończenia sezonu piłkarskiego 2022/23. Program będzie transmitowany na żywo o godz. 20:00 na stronie głównej portalu oraz w serwisie Sport Interia w poniedziałki po wszystkich meczach kolejki. Głównym sponsorem i partnerem projektu jest PKO Bank Polski.

W poprzednim sezonie ukazało się 36 odcinków Studia Ekstraklasa. Gośćmi programu byli m.in. piłkarze (Bartosz Kapustka, Damian Kądzior, Paweł Wszołek, Łukasz Gikiewicz czy Maciej Sadlok), selekcjonerzy kadry (Jerzy Engel i Franciszek Smuda) oraz dziennikarze sportowi (Roman Kołtoń, Paulina Czarnota-Bojarska czy Bożydar Iwanow). Jego najpopularniejszy odcinek obejrzało na żywo prawie 150 tys. kibiców. Studio Ekstraklasa wygenerowało w ciągu całego sezonu 2021/22 prawie 14 mln wyświetleń.

Komentarze

Powiązane

28.09.22, 14:30
| internet » informacje
Žatecký. Lotek & Rutek przekazują polsko-czeskie różnice językowe
Marka Žatecký wystartowała z programem „České Filmiki”. Jest to cykl 10 filmów, w których polscy stand-uperzy - Łukasz Lodkowski i Rafał Rutkowski, opowiedzą w swój sposób o polsko-czeskich różnicach językowych. Nowe odcinki będą udostępniane w każdy czwartek na kanale YouTube marki.
28.09.22, 09:21
| internet » badania rynku
ARC Rynek i Opinia: Polacy odzwyczaili się od chodzenia do kin
Polacy odzwyczaili się od chodzenia  kin. Pasjonaci filmów częściej wybierają platformy streamingowe, niż sale kinowe. Z platform Internetowych, za pomocą których można obejrzeć najnowsze filmy, korzysta 66 proc. badanych - wynika z badania zrealizowanego wspólnie przez ARC Rynek i Opinia oraz dr hab. Magdalenę Sobocińską, prof. UEW. 
28.09.22, 09:06
| internet » informacje
e-Izba startuje ze szkołą dla dzieci i młodzieży
26 września br. ruszyła inicjatywa Izby Gospodarki Elektronicznej- Szkoła Gospodarki Cyfrowej Junior, której celem jest edukacja dzieci na temat bezpiecznego poruszania się w sieci. 
27.09.22, 09:14
| internet » informacje
Antyweb.pl w portfolio Grupy Polsat Plus. Interia kupuje 70 proc. udziałów w serwisie
Antyweb.pl serwis piszący o tym co dzieje się w polskim i światowym internecie, dołącza do Grupy Polsat Plus. 
27.09.22, 08:00
| internet » ludzie
Rafał Warecki oraz Michał Chabas w zarządzie Iberion
Na początku października br., Rafał Warecki i Michał Chabas dołączą do grupy Iberion i obejmą nowo powstałe funkcje w zarządzie spółki.
26.09.22, 15:00
| internet » ludzie
Gazeta.pl wprowadza nową strukturą redakcyjną
1 października br. Gazeta.pl zmienia strukturę redakcyjną. Od tego dnia będą w niej funkcjonować cztery piony kierowane przez czworo zastępców redaktora naczelnego, którym od lipca br. jest Rafał Madajczak. Na nowo powołanych stanowiskach pracować będą Marzena Tabor, Sylwia Olczak oraz Krzysztof Kardas. 
26.09.22, 09:06
| internet » informacje
Autorski cykl Karoliny Olejak w Tygodniku Interii
W Tygodniku Interii pod nazwą „Pytania Olejak w Interii” rusza cykl rozmów z inspirującymi gośćmi ze świata polityki, sportu, nauki i kultury o źródłach ich pasji i ważnych społecznie inicjatywach.
25.09.22, 15:00
| telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje | internet » informacje
Debata Newsweeka. Nowy format w Onecie oraz na Newsweek.pl
Ruszyła „Debata Newsweeka”, którą na łamach Onetu oraz na Newsweek.pl poprowadzi Tomasz Sekielski, redaktor naczelny „Newsweeka”.
24.09.22, 13:00
| internet » informacje
TikTok Follow Me. Aplikacja pomoże małym i średnim firmom rozwijać swój biznes
22 września 2022r. platforma TikTok wystartowała z programem Follow Me, aby wspomóc małych i średnich przedsiębiorców. Aplikacja angażuje do swojej akcji marki, które już prowadzą swoje działania promocyjne, za pomocą platformy. Ambasadorzy SMB podzielą się wskazówkami jak najlepiej wykorzystać potencjał TikToka, by osiągnąć cele biznesowe.
23.09.22, 12:00
| radio » informacje | internet » informacje
Serwis Polskiego Radia ,,Galaktyka Lema'' nominowany do nagrody ,,Prix Europa 2022''
Multimedialny i interaktywny serwis Internetowy Polskiego Radia „Galaktyka Lema" został nominowany do nagrody „Prix Europa 2022”. Na ,,Prix Europa’’ nagradzane są najlepsze europejskie produkcje telewizyjne, radiowe i cyfrowe. 
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Pracownik Działu Promocji

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista/tka ds. komunikacji

Park Kultury w Bydgoszczy | Dowolne

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 03.11.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.11.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 30.10.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

14-15 listopada 2022 r., Kraków.