19.07.22, 08:00

Artegence obsłuży markę Żywiec w obszarze BTL. Agencja odpowiada za redesign serwisu Meskiegranie.pl

Logotypy marek, fot.: materiały prasowe

Od lipca br. agencja Artegence jest odpowiedzialna za kompleksową komunikację BTL marki Żywiec. Pod koniec czerwca ruszyła także kolejna edycja trasy koncertowej Męskie Granie – za zaprojektowanie i wdrożenie nowej wersji serwisu odpowiada także Artegence.

Agencja od prawie trzech lat wspiera Grupę Żywiec w obszarze digitalu i obsługuje wiele brandów z jej portfolio. „Dzięki dotychczasowemu zaangażowaniu i doświadczeniu oraz satysfakcjonującym wynikom wcześniejszych projektów zdecydowaliśmy się zaprosić Artegence do udziału w przetargu na komunikację BTL. Proponowane przez agencję rozwiązania były najlepsze, co zaowocowało rozszerzeniem naszej współpracy (…)” – mówi Ewa Stefanowicz, BTL Activation Manager, Grupa Żywiec

W tym roku postanowiono także odświeżyć stronę Męskiego Grania, które gości na polskiej scenie muzycznej od 12. lat. Inicjatorem i pomysłodawcą festiwalu jest marka Żywiec. Serwis zyskał nowy projekt architektury informacji, który pozwolił na uporządkowanie i rozłożenie treści na kilku podstronach, m.in.: strona główna, koncerty/line-up, single, artyści, bilety, Męskie Granie Orkiestra.

Męskie Granie łączy ze sobą otwartość na nowe gatunki muzyczne, niepowtarzalne doświadczenia oraz najwyższą jakość realizacji. Zależało nam na tym, aby nowy portal to odzwierciedlał, będąc przy tym nowoczesnym i dopasowanym do potrzeb dzisiejszych odbiorców narzędziem” – mówi Dorota Nowakowska, Żywiec Brand Manager, Grupa Żywiec.

Strona jest przejrzysta, utrzymana w minimalistycznej estetyce i czerpie z identyfikacji wizualnej festiwalu. „Tworząc nowy serwis Męskiego Grania skupiliśmy się na zachowaniu wyjątkowego charakteru wydarzenia, stawiając jednocześnie nacisk na maksymalną optymalizację układu treści. Zaproponowanie rozwiązań zgodnych z metodologią mobile first nadało portalowi lekkości w obsłudze charakterystycznej dla instagramowego look & feel, a kafelkowy układ strony sprawia, że użytkownik, może wygodnie korzystać z serwisu niezależnie od kanału dostępu” – mówi Łukasz Wełniak, Web Development & Operations Director w Artegence.

Jednym z największych wspólnych dotychczasowych projektów Grupy Żywiec i Artegence była kompleksowa komunikacja Loterii Żywca w digitalu – zaprojektowanie i częściowe wdrożenie strony loteryjnej, kampanie display i wsparcie SoMe.

Komentarze

Powiązane

28.09.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Saatchi & Saatchi zwycięża w przetargu Answear
Agencja Saatchi & Saatchi wygrała przetarg na stworzenie nowej platformy komunikacyjnej sklepu internetowego Answear.com na 2024 rok.
28.09.23, 09:00
| reklama & PR » ludzie
Mateusz Gaca nowym dyrektorem kreatywnym w Artegence
Agencja Artegence ma nowego dyrektora kreatywnego. Stanowisko objął Mateusz Gaca, którego zadaniem jest wzmacnianie kreatywnego zespołu agencji oraz dostarczanie unikatowych rozwiązań w prowadzonych projektach.
27.09.23, 19:00
| reklama & PR » informacje
Huawei z kampanią 360° promującą smartwatche Huawei Watch GT 4
Polski oddział Huawei CBG (Consumer Business Group) ruszył z kampanią promującą nową odsłonę wyjątkowo popularnych w Polsce smartwatchy z rodziny WATCH GT. Pierwszoplanową postacią działań z zakresu influencer marketingu w Polsce jest ambasadorka produktu, Jessica Mercedes Kirschner.
27.09.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Kampania profrekwencyjna To Twój Wybór - głos kobiet ma znaczenie
Do udziału w nadchodzących wyborach ma przekonać kobiety kampania profrekwencyjna „To Twój Wybór”, zainicjowana przez Fundację Batorego i Inicjatywę Głos Kobiet, grupę organizacji społecznych, działających na rzecz ochrony i promocji praw kobiet.
27.09.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Polsat partnerem II Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki
Polsat Sport i Grupa Polsat Plus to główni partnerzy medialni drugiej edycji Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki, który odbędzie się w Zakopanem w dniach 26 – 28 września br. Moderatorami kilku paneli dyskusyjnych będą dziennikarze i komentatorzy Polsatu Sport.
27.09.23, 11:00
| reklama & PR » ludzie
Lidia Święcka awansuje w Social Lama
Na początku września br., Lidia Święcka awansowała w agencji Social Lama na stanowisko Social Media Specialist.
26.09.23, 19:00
| reklama & PR » informacje
Kaufland podpowiada jak nie marnować żywności w najnowszej akcji
Kraje członkowskie Unii Europejskiej marnują średnio 153 mln ton żywności rocznie. Zjawisko jest powszechne również w Polsce. Aby skutecznie ograniczać jego skalę, konieczne są konsekwentne działania edukacyjne. Sieć Kaufland prezentuje niezmienne zaangażowanie w tym obszarze, realizując kolejną odsłonę kampanii pod hasłem „Marnowanie? Nie mam w planie!”.
26.09.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Bilety na mecze UEFA do wygrania w kampanii Pyszne.pl „Zamów. Graj. Wygrywaj”
Rusza kampania Pyszne.pl – oficjalnego partnera UEFA. W ramach akcji organizatorzy przygotowali konkursy z niemal 50 tysiącami nagród dla uczestników. Kampania Zamów. Graj. Wygrywaj potrwa do 26 października br. 
26.09.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Chapter1 przygotowuje nowy layout opakowań marki Altax
Poznańska agencja strategiczno-kreatywna Chapter1 pracuje nad nowym layoutem opakowań produktów marki Altax, z portfolio firmy SHERWIN-WILLIAMS Poland. Działania te są częścią całościowego procesu redesignu opakowań tej marki, której grupą docelową są majsterkowicze, głównie mężczyźni w wieku 30-50 lat.
26.09.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
mBank. Technologia do usług. Marka wprowadza nowe pozycjonowanie marki
Ruszyła kampania wizerunkowa mBanku pod hasłem „mBank. Technologia do usług”, w której bank wprowadza nowe pozycjonowanie marki. Marka w spotach podkreśla, że w dobie wyścigu technologicznego swoje produkty i usługi tworzy tak, by były intuicyjne i proste w obsłudze.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.