18.08.22, 21:00

Celebrating your style. Kampania z okazji 250-lecia marki Wilkinson Sword

KV kampanii Wilkinson Sword, fot.: materiały prasowe

Pod hasłem Celebrating your style ruszyła kampania z okazji 250-lecia marki Wilkinson Sword należącej do Edgewell Personal Care Poland. Oprócz Polski działania, które wymyśliła agencja MullenLowe Warsaw prowadzone są m.in. w Czechach, na Węgrzech i w krajach bałtyckich.

Marka z okazji 250-lecia postanowiła nie obchodzić typowego jubileuszu, a świętować styl swoich konsumentów. W aktywacji konsumenckiej zachęca ich do zakupu Wilkinson Sword, przesłania swojego zdjęcia i pochwalenia się swoją stylizacją oraz odpowiedzi na pytanie “Dlaczego mój styl jest najlepszy?”. Wszystkie stylizacje prezentuje na stronie internetowej. Do wygrania jest 250 nagród (hulajnogi, smartwatche i zestawy słuchawek). Akcja wspierana jest dodatkowo komunikatami w punktach sprzedaży.

Po wakacjach mężczyźni, którzy prześlą najciekawsze stylizacje z wykorzystaniem Wilkinson Sword zostaną bohaterami kampanii i pojawią się na nośnikach OOH w centrach miast w Warszawie, Pradze i Budapeszcie. Ta część działań będzie realizowana pod hasłem “Pokaż swój styl na mieście”. Do kampanii w każdym z krajów zaangażowano także influencerów. Ponadto prowadzona jest ona w mediach mediach społecznościowych. „Zależało nam, by z okazji 250-lecia Wilkinson Sword to nasi konsumenci poczuli się wyjątkowo” - mówi Mateusz Góral, senior brand and media manager Central Europe Edgewell Personal Care Poland. „Jednocześnie skupiamy się na dziedzictwie marki i tym, jak od prawie 250 lat pomaga mężczyznom wyostrzać swój styl. Nasza historia to dążenie do funkcjonalnej doskonałości. Opracowujemy innowacyjne produkty dla mężczyzn, pomagając im wyrazić swoją indywidualność i styl w decydujących momentach ich życia. Dokładnie to uosabia kampania marki” – dodaje Góral.

Jubileuszowa kampania Wilkinson Sword jest realizacją globalnej parasolowej komunikacji 250 years by your side, ale wszystkie pomysły realizowane w regionie wymyśliła MullenLowe Warsaw. Media kampanii zaplanował i zakupił dom mediowy Wavemaker.

Komentarze

Powiązane

30.11.23, 10:58
| reklama & PR » informacje
Cukier Królewski akcję ramach akcji Piecz, Przerabiaj, Podziel się uruchamia lodówki społeczne
Marka Cukier Królewski wzmacnia i rozwija kampanię „Piecz, Przerabiaj, Podziel się” i. „Królewski” w myśl hasła „Gdzie dobro króluje, nic się nie marnuje”, wspólnie z Fundacją Weź Pomóż, uruchamia lodówki społeczne.
30.11.23, 09:35
| reklama & PR » informacje
Wafelki Góralki będą dalej współpracować z Dziadkiem do orzechów
Producent wafelków Góralki, IDC Polonia, podjął decyzję o przedłużeniu współpracy z agencją reklamową Dziadek do orzechów. Będzie to czwarty rok współpracy między marką a agencją.
30.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
SEM House z Grupy RTB House debiutuje na rynku digital marketingu
Globalna spółka MarTech, RTB House, ogłosiła powstanie agencji digitalowej SEM House, skupiającej się głównie na planowaniu i realizacji usług marketingu w przeglądarkach internetowych.
29.11.23, 18:43
| reklama & PR » informacje
Starcom wygrywa przetarg Amnesty International
Agencja mediowa Starcom (Publicis Groupe) wygrała przetarg mediowy i rozpoczyna współpracę z Amnesty International Polska – organizacją pozarządową działającą w obronie praw człowieka.
29.11.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
ORLEN przedłuża na trzy kolejne lata współpracę z Robertem Kubicą
Robert Kubica przez kolejne trzy lata będzie kontynuować współpracę z ORLENEM jako jeden z głównych ambasadorów marki koncernu.
29.11.23, 14:45
| reklama & PR » informacje
DDB Warsaw wygrywa w przetargu Allegro na obsługę strategiczną i kreatywną
Przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną marki Allegro wygrała agencja DDB Warsaw. Podmiot będzie obsługiwać Allegro na rynku polskim i czeskim, a docelowo również na pozostałych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.
29.11.23, 13:30
| reklama & PR » informacje
Mars Wrigley promuje limitowaną świąteczną ofertę produktów
Mars Wrigley przygotował limitowaną ofertę produktów marek M&M’s oraz Maltesers. Dodatkowo w telewizji oraz mediach społecznościowych można zobaczyć dedykowaną reklamę M&M’s.
29.11.23, 09:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom zwycięzcą przetargu na dwie kampanie dla Purina
Agencja Streetcom wygrała przetarg na realizację dwóch projektów dla marki Purina. W ramach wygranego przetargu agencja odpowiada za realizację kampanii influencer marketingowych dla specjalistycznych linii produktów Purina Dentalife i Purina ProPlan Cat Sterilised.
29.11.23, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP przeprowadzi aukcję na sponsoring aplikacji TVP Sport
Biuro Reklamy TVP przedstawiło zasady aukcji w aplikacjach TVP SPORT. Licytacja odbędzie się w dniach 12-14 grudnia br., a jej przedmiotem będzie sponsoring aplikacji na wyłączność.
29.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Marka kosmetyków Gisada klientem oLIVE media
Szwajcarska marka luksusowych kosmetyków Gisada, dostępnych w sieci Douglas, powierzyła obsługę działań PR na polskim rynku agencji oLIVE media.