30.08.22, 09:10

INEA SIMRACING. Akcja INEA skierowana do miłośników gier wyścigowych. Partnerem akcji ponownie Gametoon

INEA SIMRACING, fot.: materiały prasowe

INEA rozpoczyna akcję skierowaną do fanów gier wyścigowych – INEA SIMRACING. Partnerem akcji jest ponownie telewizja Gametoon, która pokaże wyścigi półfinałowe oraz sam finał. 

Kampania marki dedykowana jest zarówno amatorom, pasjonatom gier wyścigowych, jak i profesjonalnym kierowcom. Finał zmagań rozegrany zostanie podczas największej imprezy gamingowej w Europie Środkowo-Wschodniej, czyli Poznań Game Arena zaplanowanej na 7-9 października tego roku. INEA od 2018 r. jest Oficjalnym Dostawcą Internetu dla tego wydarzenia.

Akcja INEA SIMRACING składa się z trzech głównych filarów. Pierwszym z nich jest INEA FUN RACE, w którym początkujący kierowcy będą ścigać się o najlepszy czas okrążenia i awans do wielkiego finału, który rozegrany zostanie w trakcie tegorocznej edycji Poznań Game Arena. Zawodnicy będą rywalizować od 22 sierpnia do 26 września. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe (m.in. Playstation 5, sprzęt gamingowy).

Pula nagród to 10 tys. zł

Kolejnym elementem INEA SIMRACING jest INEA PRO RACE dla zaawansowanych graczy, którzy sprawdzą swoje umiejętności za sterami KS Lamborghini Huracan GT3 na brytyjskim torze Silverstone. Cykl rusza 22 sierpnia i potrwa do 18 września. Profesjonalni zawodnicy będą rywalizować w dwóch wyścigach półfinałowych oraz w finale, w którym pula nagród wynosi 10 tys. zł. Wyścigi półfinałowe oraz sam finał, będzie można zobaczyć na kanale twitch.tv telewizji Gametoon, która jest partnerem akcji INEA SIMRACING.

Do współpracy przy INEA SIMRACING zaproszeni zostali influencerzy. Ich zmagania w ramach INEA STAR RACE będzie można śledzić na kanale Gametoon we wrześniu. W sześcioodcinkowej serii gamingowego programu będzie można zobaczyć rywalizację z udziałem Anastazji “Stazji” Białek, Pauliny “Shini” Gorczyńskiej, Wojciecha “Łozo” Łozowskiego oraz Nikodema “Gluhammera” Królewskiego. Uczestnicy programu telewizyjnego pojawią się także na INEA FUN ZONE, czyli specjalnej strefie dla graczy przygotowanej przez INEA na Poznań Game Arena. Każdy, kto odwiedzi strefę INEA będzie mógł rywalizować z ambasadorami akcji oraz spróbować sił za kierownicą profesjonalnych symulatorów wyścigowych, walcząc przy okazji o atrakcyjne nagrody.

Gracze to jedna z najbardziej świadomych i wymagających grup pośród użytkowników Internetu. Liczą się dla nich nie tylko szybkie, ale przede wszystkim stabilne usługi. Cieszy mnie, że wielu z nich wybiera naszą ofertę światłowodową, bo to najlepszy dowód na jakość oferowanych przez nas usług. Od czterech lat Internet INEA jest nieodzownym elementem Poznań Game Arena, gdzie z przyjemnością spotykamy się i rozmawiamy z graczami. INEA SIMRACING to kolejne nasze działanie skierowane do tej grupy, ale mamy nadzieję, że przyłączą się do niego także inni. Już dziś zachęcam wszystkich do udziału i do zobaczenia na Poznań Game Arena” – mówi Maciej Piechociński, Prezes Zarządu INEA Sp. z o.o.

Przy organizacji INEA SIMRACIMG dostawcę wspierają: ESE Entertainment - międzynarodowa firma zajmująca się esportem i gamingiem oraz 8 Bit Turtle – agencja marketingu internetowego wchodząca w skład grupy GRASP.

Komentarze

Powiązane

17.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock wśród gospodarzy pasma halo tu polsat
Jesienią w Polsacie ruszy zapowiadane już nowe pasmo poranne. „halo tu polsat” będzie emitowane w każdy weekend - od piątku do niedzieli. Program poprowadzą trzy pary dziennikarzy w tym Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maćkiem Rockiem.
17.07.24, 10:01
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski przechodzą z TVN24 do TVP INFO. Poprowadzą nowy format
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski pożegnali się z widzami „Szkła Kontaktowego” (TVN24). Para poprowadzi od 2 września br. nowy format na antenie TVP INFO.
17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
17.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Euro 2024 hitem weekendu. Ale oglądalność spotkań z polską drużyną była wyższa
Blisko 7,3 mln widzów oglądało w niedzielę, 14 lipca br. mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP. Ponad 6,4 mln widzów śledziło spotkanie przed telewizorami w domach, a 900 tys. widzów oglądało finał Euro 2024 poza domem.
17.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
AVIOS ma nowy skład. Zarządu i plany ekspansji
Stanowisko Prezesa Zarządu w spółce AVIOS objął dr inż. Tymoteusz Biłyk, twórca marki AVIOS i członek Rady Metodologicznej ds. RPD (Return Path Data) przy projekcie Telemetria Polska Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
16.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Milion widzów oglądało program Lepsza Polska Kontynuacja formatu od września
Program publicystyczny Doroty Gawryluk „Lepsza Polska” w pierwszym, wiosennym sezonie oglądało średnio milion widzów. Stacja zapowiada kontynuację formatu.
15.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » informacje
21 edycja formatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aleksander Sikora wśród uczestników
Polsat jesienią pokaże 21. sezon programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Do Macieja Rocka w roli gospodyni programu dołączy Agnieszka Hyży.
15.07.24, 12:14
| telewizja / VOD » informacje
Top of the Top Sopot Festival w sierpniu. Wystapią m.in. Ewa Bem, Urszula, Kayah i Rubens
19 sierpnia br. ruszy Top of the Top Sopot Festival. Podczas czterech dni koncertów w Operze Leśnej w Sopocie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Całość wydarzenia będzie transmitowana antenie TVN.
15.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Przedsiębiorcy z sektora telekomunikacyjnego apelują o doprecyzowanie Prawa Komunikacji Elektronicznej
Polscy przedsiębiorcy telekomunikacyjni apelują do posłów o naniesienie poprawek w Prawie Komunikacji Elektronicznej. Podkreślają, że ich brak, negatywnie wpłynie na rozwój usług cyfrowych.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.