30.08.22, 15:30

Wolne od obowiązków. Jesienna aktywacja marki Dan Cake

KV kampanii Dan Cake, fot.: materiały prasowe

Marka Dan Cake ruszyła z jesienną aktywacją konsumencką. Pod hasłem „Wolne od obowiązków” zachęca uczestników do tworzenia zabawnych usprawiedliwień i zyskiwania tym samym dodatkowego czasu na ulubione zajęcia. Akcja ma na celu budowanie świadomości wokół sztandarowych produktów śniadaniowych marki, jakimi są bułeczki mleczne w różnych wariantach smakowych.

Konkurs oparty jest o generator usprawiedliwień, znajdujący się na stronie internetowej Bułeczek Mlecznych. Uczestnicy, którzy wymyślą najciekawsze i najbardziej kreatywne wymówki, mogą zdobyć nagrody, takie jak iPady, Apple Watche, karty podarunkowe do Empiku czy zestawy produktów Dan Cake.

Nasi konsumenci cenią wartość swojego czasu i tym samym produkty, które ułatwiają życie, zwłaszcza podczas zagonionych poranków. Bułeczki Mleczne Dan Cake sprawdzają się nie tylko jako wszechstronna baza udanego śniadania, ale także jako produkt, dzięki któremu możemy zaoszczędzić trochę czasu i przeznaczyć go na ulubione zajęcia. Dodatkowo w ramach aktywacji, która przypada na początek roku szkolnego, postanowiliśmy w humorystyczny i trochę sentymentalny sposób nawiązać do motywu szkolnych usprawiedliwień, zachęcając uczestników do złapania dystansu do tej codziennej gonitwy. Akcja „Wolne od obowiązków” dobrze wpisuje się także w promowaną przez nas ideę „Daj Sobie Czas”, opierającą się na atrybutach naszych produktów, ale także doskonale adresującą oczekiwania odbiorców, którzy mocno wierzą, że w życiu liczą się relacje oraz drobne momenty i to właśnie one tworzą nasze najlepsze wspomnienia” – mówi Wiktor Kowalski, Brand Manager Dan Cake.

Promocji towarzyszy spot, który będzie emitowany w ramach kampanii zasięgowej na platformach VOD, na kanale YouTube oraz w mediach społecznościowych.

Niestandardowe działania Dan Cake

W ramach aktywacji prowadzone będą także niestandardowe działania wpisujące się w jej humorystyczny kontekst: w ogólnopolskim dzienniku „Fakt” oraz w ASZ Dzienniku ukażą się dwa natywne artykuły nawiązujące do tematyki konkursu, a influencer znany jako Suchar Codzienny, będzie promował go w swoich kanałach społecznościowych.

Za koncept strategiczny, linię kreatywną, kreacje reklamowe oraz stworzenie strony internetowej akcji odpowiadała agencja 19 Południk, która prowadzi również komunikację w mediach społecznościowych oraz dba o PR i kontakt z mediami. Spot został zrealizowany przez dom produkcyjny Film Produkcja, a za budowanie zasięgów i kampanię mediową odpowiedzialna jest agencja Ancymony.

Kampania ruszyła 30 sierpnia i potrwa do 30 września br.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Energa Obrót z kampanią świadomościowo-produktową. Moc równowagi w Twoim ekosystemie
Energa Obrót rozpoczęła 15 lipca br. nową kampanię świadomościowo-produktową pod hasłem Moc równowagi w Twoim ekosystemie.
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
19.07.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Hand Made stworzył kampanię dla Monster Munch
Agencja Hand Made realizuje loterię dla Monster Munch, marki z portfolio Lorenza. Hasło akcji to “Rower dobry dla ducha”.
 
18.07.24, 19:21
| reklama & PR » informacje
PZU Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym tegorocznej edycji Tour de Pologne, w tym klasyfikacji górskiej. Firma wspiera także Tour de Pologne Junior. 
18.07.24, 17:44
| reklama & PR » informacje
Green Caffè Nero promuje letnią ofertę
Marka Green Caffè Nero wystartowała z działaniami reklamowymi, które mają promować letnią ofertę kawiarni. Działania promocyjne obejmują spot reklamowy emitowany w sieci kin niezależnych oraz działania digitalowe. Motywem przewodnim kampanii jest lato w mieście.
18.07.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Tak smakuje kino. Kampania Cinema City na Spotify
Polski oddział Aleph Group (dawniej Httpool by Aleph) przygotował z myślą o Spotify kampanię pt. „Tak smakuje kino” dla Cinema City.
18.07.24, 11:30
| reklama & PR » ludzie
Agata Bieniek awansowała zarządzanie polskim zespołem marketingu Bolt
Agata Bieniek objęła stanowisko Marketing Manager Bolt w Polsce i zarządza zespołem marketingu w polskiej siedzibie firmy oraz odpowiada za lokalne działania marki.
18.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Superbet zwiększa zaangażowanie w Górnika Zabrze
W ramach nowej umowy między Superbet a Górnikiem Zabrze, logo bukmachera znajdzie się na froncie koszulki klubu. 
18.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom pracuje dla marki Luksja
Streetcom zrealizuje kampanię product seeding dla marki Luksja. Działania wspierające zostały zaplanowane do końca sierpnia br.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.