01.09.22, 10:39

Bez rewolucji w jesiennej ramówce ramówce Radia Złote Przeboje

Jesienna ramówka Złotych Przebojów, fot.: materiały prasowe

W czwartek, 1 września br. o godz. 5:30 ruszyła jesienna ramówka Radia Złote Przeboje. W jesiennej ofercie programowej znajdą się nowe poradnikowe pozycje, konkursy z wysokimi nagrodami oraz więcej wiadomości. Na antenie nie zabraknie też audycji Marzeny Rogalskiej i Odety Moro.

Rankiem słuchaczy o godz. 5.30 stacji witać będzie trio - Tomek Florkiewicz, Piotr Jaworski i Iwona Barańska. W paśmie pojawią się największe przeboje, wiadomości, także te drogowe i lokalne. Oprócz tego każdego dnia o godz. 7:20 na antenie Złotych Przebojów usłyszeć będzie można satyryczne miniaudycje, np. alerty „Radiowego Centrum Bezpieczeństwa” czy „Sekretne życie ssaków”, czyli zabawnie przedstawione perypetie z życia gwiazd show-biznesu. Niespełna godzinę później, bo o godz. 8:10 rozpoczynać się będzie konkurs „Dycha po ósmej”, w którym codziennie główną nagrodą - za wiedzę i refleks - będzie nawet 10 tys. zł.

Tuż po 9:00 przy mikrofonie zasiądzie Jerzy Telesiński. Od tego momentu w Radiu Złote Przeboje będzie można usłyszeć więcej muzyki. Codziennie po godz. 11:00 na antenie zagości „Dobrze wiedzieć” - pozycja, w której stacja będzie pomagać swoim słuchaczom w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego. Natomiast w każdą środę między 10:00 a 14:00, po wakacyjnej przerwie, nadawany będzie cykl „Sprawdzone środy w Radiu Złote Przeboje”, w którym na czynniki pierwsze zostaną rozłożone skomplikowane sprawy dotyczące każdego z odbiorców.

Popołudniowe programy w Radiu Złote Przeboje rozpoczynać się będą o godz. 14:00. Od poniedziałku do czwartku pasmo poprowadzą Kasia Wilk i Kamil Baleja. Po godz. 15:00 odpowiedzą na pytania, które nurtują Polaków tak bardzo, że masowo szukają na nie odpowiedzi w wyszukiwarkach internetowych.

W każdy piątek o godz. 14:00 na antenie pojawi się autorski program Marzeny Rogalskiej „Piątek jak marzenie’. Dziennikarka zadba o wprowadzenie słuchaczy Radia Złote Przeboje w weekendowy nastrój i podpowie im, jak przy niewielkim nakładzie sił i środków poczuć przyjemność w czasie dni wolnych od pracy.

Wieczory w Radiu Złote Przeboje dalej będą obfitować w muzyczne akcenty. Od poniedziałku do czwartku po 18:00 Tomek Brhel zaprosi na program „Cała muzyka”. Będzie w nim można wygrywać bilety na koncerty i muzyczne gadżety w codziennym konkursie „Po imieniu z gwiazdami” oraz posłuchać wywiadów z największymi - polskimi i międzynarodowymi - gwiazdami muzyki czy osobowościami znanymi ze świata show-biznesu.

Najlepszy weekend z Odetą Moro

W soboty o godz. 11:00 rozpoczynać się będzie program Odety Moro „Najlepszy weekend”. Dziennikarka zaprosi do studia Radia Złote Przeboje wyjątkowych gości. Oprócz wypowiedzi wielkich nazwisk świata polskiej kultury, rozrywki i sportu na antenie Złotych Przebojów usłyszeć będzie można też rozmowy z odważnymi ludźmi, którzy poświęcają się swoim pasjom i w ich rozwijaniu weszli na naprawdę wysoki poziom. Stałym punktem audycji będą praktyczne porady i wskazówki, o które Moro spyta Ulę Chińcz, znaną jako Ula Pedantula. Natomiast w weekendowe popołudnia stacja będzie towarzyszyć swoim słuchaczom i trzymać rękę na pulsie wydarzeń, na bieżąco informując m.in. o aktualnościach ze sportowych aren czy scen koncertowych. Z kolei sobotni wieczór upłynie pod znakiem największych, tanecznych złotych przebojów - na antenie pojawi się program „Dobra impreza”.

Jesienną ramówkę Radia Złote Przeboje wspiera promocja na antenie stacji, na jej stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz na Facebooku.

Sieć Złotych Przebojów to 24 stacji

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają, m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej, a także online. Stacja emituje największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

Komentarze

Powiązane

20.03.23, 10:42
| radio » informacje | internet » informacje
Dobra robota: zarobki. Marcin Łukasik gospodarzem specjalnego sezonu podcastu Pracuj.pl
Zespół Pracuj.pl przygotowuje specjalny sezon podcastu „Dobra robota”. Najnowsza seria związana jest z kampanią zatytułowaną „Wszystko, co chcieliście wiedzieć o zarobkach, ale baliście się zapytać”.
18.03.23, 17:00
| radio » informacje
Krzysztof Komeda w Polskim Radiu. Premiera zestawu serii z utworami Krzysztofa Komedy
17 marca br. Agencja Muzyczna Polskiego Radia odbyła się premiera zestawu serii „Krzysztof Komeda w Polskim Radiu”. Wszystkie osiem płyt z nagraniami pianisty i kompozytora Krzysztofa Komedy Trzcińskiego, wydawane oddzielnie w latach 2014-2019, trafią teraz do sprzedaży razem.
17.03.23, 19:03
| radio » informacje
Chopin na Rakowieckiej. Cykl recitali na antenie Polskiego Radia Chopin
Polskie Radio Chopin w sobotę, 18 marca br. przeprowadzi transmisję Inauguracyjnego Koncertu z cyklu „Chopin na Rakowieckiej”. Wybrane kompozycje Fryderyka Chopina zaprezentuje pianistka - profesor Beata Bilińska. Koncert poprowadzi Paweł Sztompke, dziennikarz Programu Pierwszego Polskiego Radia.
16.03.23, 10:41
| radio » informacje
Aplikacja Radia Nowy Świat z nowymi podcastami i usługą CarPlay
10 marca br. pojawiła się aplikacja Radia Nowy Świat w nowej wersji. Nowością jest usługa CarPlay oraz dostępność podcastów extra plus w aplikacji z nowymi propozycjami od redaktorów: Wojciecha Manna i Macieja Jankowskiego oraz Jana Janczego.
16.03.23, 06:30
| radio » ludzie
Krzysztof Grządzielski reporterem Radia ZET w Poznaniu
Krzysztof Grządzielski został nowym reporterem Radia ZET w Poznaniu. Zastąpił Dankę Woźnicką, która z końcem lutego br. rozstała się z rozgłośnią.
15.03.23, 12:42
| radio » informacje
Piosenki z tekstem. Grażyna Torbicka i Wojciech Malajkat gospodarzami koncertu Radia Nowy Świat i Akademii Teatralnej
17 kwietnia br. o godz. 20.00 w Teatrze Collegium Nobilium odbędzie się koncert, który organizują Radio Nowy Świat i Akademia Teatralna w Warszawie.
14.03.23, 17:00
| radio » informacje
Cenniki Grupy RMF bez zmian
Grupa RMF ogłosiła cenniki reklamowe swoich stacji i pakietów na kolejne dwa miesiące. Pozostaną one bez zmian w stosunku do obecnie obowiązujących.
14.03.23, 06:30
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: duży spadek Eski
Eska mimo dużego spadku, pozostaje najchętniej słuchaną siecią radiową - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 grudnia 2022 r. do 28 lutego 2023 r. (sieci radiowe).
13.03.23, 20:46
| radio » informacje
Ufam, że mnie słyszycie. Alfabet Jana Pawła II. Okolicznościowy cykl w Jedynce
Program 1 Polskiego Radia będzie emitował nagrania z wypowiedziami papieża Polaka. Cykl „Ufam, że mnie słyszycie. Alfabet Jana Pawła II” będzie emitowany w Jedynce od poniedziałku do piątku o godz. 18.36, w soboty o godz. 18.33, w niedziele o godz. 18.25. Emisja potrwa do 2 kwietnia br.
13.03.23, 10:06
| radio » informacje
RMF FM liderem, duży wzrost Jedynki
RMF FM pozostaje liderem rynku. Jedynka uzyskała rekordowy wzrost udziału - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 grudnia 2022 r. do 28 lutego 2023 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.