01.09.22, 10:39

Bez rewolucji w jesiennej ramówce ramówce Radia Złote Przeboje

Jesienna ramówka Złotych Przebojów, fot.: materiały prasowe

W czwartek, 1 września br. o godz. 5:30 ruszyła jesienna ramówka Radia Złote Przeboje. W jesiennej ofercie programowej znajdą się nowe poradnikowe pozycje, konkursy z wysokimi nagrodami oraz więcej wiadomości. Na antenie nie zabraknie też audycji Marzeny Rogalskiej i Odety Moro.

Rankiem słuchaczy o godz. 5.30 stacji witać będzie trio - Tomek Florkiewicz, Piotr Jaworski i Iwona Barańska. W paśmie pojawią się największe przeboje, wiadomości, także te drogowe i lokalne. Oprócz tego każdego dnia o godz. 7:20 na antenie Złotych Przebojów usłyszeć będzie można satyryczne miniaudycje, np. alerty „Radiowego Centrum Bezpieczeństwa” czy „Sekretne życie ssaków”, czyli zabawnie przedstawione perypetie z życia gwiazd show-biznesu. Niespełna godzinę później, bo o godz. 8:10 rozpoczynać się będzie konkurs „Dycha po ósmej”, w którym codziennie główną nagrodą - za wiedzę i refleks - będzie nawet 10 tys. zł.

Tuż po 9:00 przy mikrofonie zasiądzie Jerzy Telesiński. Od tego momentu w Radiu Złote Przeboje będzie można usłyszeć więcej muzyki. Codziennie po godz. 11:00 na antenie zagości „Dobrze wiedzieć” - pozycja, w której stacja będzie pomagać swoim słuchaczom w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego. Natomiast w każdą środę między 10:00 a 14:00, po wakacyjnej przerwie, nadawany będzie cykl „Sprawdzone środy w Radiu Złote Przeboje”, w którym na czynniki pierwsze zostaną rozłożone skomplikowane sprawy dotyczące każdego z odbiorców.

Popołudniowe programy w Radiu Złote Przeboje rozpoczynać się będą o godz. 14:00. Od poniedziałku do czwartku pasmo poprowadzą Kasia Wilk i Kamil Baleja. Po godz. 15:00 odpowiedzą na pytania, które nurtują Polaków tak bardzo, że masowo szukają na nie odpowiedzi w wyszukiwarkach internetowych.

W każdy piątek o godz. 14:00 na antenie pojawi się autorski program Marzeny Rogalskiej „Piątek jak marzenie’. Dziennikarka zadba o wprowadzenie słuchaczy Radia Złote Przeboje w weekendowy nastrój i podpowie im, jak przy niewielkim nakładzie sił i środków poczuć przyjemność w czasie dni wolnych od pracy.

Wieczory w Radiu Złote Przeboje dalej będą obfitować w muzyczne akcenty. Od poniedziałku do czwartku po 18:00 Tomek Brhel zaprosi na program „Cała muzyka”. Będzie w nim można wygrywać bilety na koncerty i muzyczne gadżety w codziennym konkursie „Po imieniu z gwiazdami” oraz posłuchać wywiadów z największymi - polskimi i międzynarodowymi - gwiazdami muzyki czy osobowościami znanymi ze świata show-biznesu.

Najlepszy weekend z Odetą Moro

W soboty o godz. 11:00 rozpoczynać się będzie program Odety Moro „Najlepszy weekend”. Dziennikarka zaprosi do studia Radia Złote Przeboje wyjątkowych gości. Oprócz wypowiedzi wielkich nazwisk świata polskiej kultury, rozrywki i sportu na antenie Złotych Przebojów usłyszeć będzie można też rozmowy z odważnymi ludźmi, którzy poświęcają się swoim pasjom i w ich rozwijaniu weszli na naprawdę wysoki poziom. Stałym punktem audycji będą praktyczne porady i wskazówki, o które Moro spyta Ulę Chińcz, znaną jako Ula Pedantula. Natomiast w weekendowe popołudnia stacja będzie towarzyszyć swoim słuchaczom i trzymać rękę na pulsie wydarzeń, na bieżąco informując m.in. o aktualnościach ze sportowych aren czy scen koncertowych. Z kolei sobotni wieczór upłynie pod znakiem największych, tanecznych złotych przebojów - na antenie pojawi się program „Dobra impreza”.

Jesienną ramówkę Radia Złote Przeboje wspiera promocja na antenie stacji, na jej stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz na Facebooku.

Sieć Złotych Przebojów to 24 stacji

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają, m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej, a także online. Stacja emituje największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

Komentarze

Powiązane

29.09.22, 06:00
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: Radio Eska traci, Radio Plus zyskuje
Radio Eska pozostaje niezmiennie najchętniej słuchaną siecią radiową w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 czerwca 2022 r. do 31 sierpnia 2022 r. (sieci radiowe).
28.09.22, 16:55
| radio » informacje
Klaudia Rosińska z Trójki uhonorowana nagrodą za najlepszą publikację z zakresu Katolickiej Nauki Społecznej
Klaudia Rosińska z Programu 3 Polskiego Radia została laureatką nagrody za najlepszą publikację z zakresu Katolickiej Nauki Społecznej - nagrody wręczanej podczas VI Festiwalu Katolickiej Nauki Społecznej w Warszawie. Rosińska jest wwspółautorka cyklu „News, albo fake news? Oto jest pytanie” emitowanego w Trójce.
28.09.22, 10:41
| radio » informacje
Wieloryb Fiutin i inne opowiadania. Koncert Piotra Bukartyka i Ajagore w Radiu Nowy Świat
Koncert Piotra Bukartyka i zespołu Ajagore, promujący ich najnowszą płytę „Wieloryb Fiutin i inne opowiadania” odbędzie się w piątek, 30 września br. w koncert hallu Radia Nowy Świat. Niemal wszystkie piosenki, z wyjątkiem dwóch, miały premiery na antenie stacji w ramach piątkowego cyklu „Ze śpiewnika Bukartyka”.
27.09.22, 15:00
| radio » informacje
Posadź z nami las! Słuchacze Radia 357 posadzą las
Radio 357 uruchomiło akcję “Posadź z nami las!”. W jej ramach radiowa społeczność ufunduje i posadzi las o powierzchni 35 700 metrów kwadratowych (3,57 hektara). Las wyrośnie w Suchowoli - geograficznym środku Europy. Ambasadorem akcji jest dr Tomasz Rożek.
27.09.22, 07:00
| radio » informacje
Spod lady. Audycje programu Justyny Majchrzak jako podcasty
W sobotę, 24 września br. na antenie radiowej Czwórki po raz ostatni na żywo odbyło się spotkanie z historią w ramach audycji „Spod lady”. Podróże do czasów PRL będą dostępne od teraz w formie podcastów do odsłuchania w aplikacji i na stronie radiowej Czwórki.
27.09.22, 06:00
| radio » informacje
Dzień Polskiej Muzyki na antenach wielu stacji radiowych
1 października br., już po raz czwarty obchodzony będzie Dzień Polskiej Muzyki. To kampania społeczna, która ma promować polską muzykę i zwiększać świadomości Polaków na temat znaczenia muzyki dla rozwoju polskiej kultury i gospodarki. Akcja ma wspierać rodzimy rynek muzyczny i zaznaczać rolę muzyki w życiu każdego z odbiorców.
26.09.22, 14:02
| radio » informacje
RMF MAXX zmienia logo i modyfikuje zapis nazwy stacji
Z okazji swoich 18. urodzin radio RMF MAXX zmienia logo oraz modyfikuje zapis nazwy, która teraz jest pisana przez dwie litery X. W Krakowie odbędzie się jubileuszowy koncert stacji, którego gwiazdą będzie Smolasty.
23.09.22, 23:00
| radio » informacje
Radiowa Jedynka na rowerowym Biegu Piastów w Jakuszycach
W sobotę, 24 września 2022 r. w Jakuszycach odbędzie się 8. edycja Rowerowego Biegu Piastów w Jakuszycach. Dziennikarze radiowej Jedynki będą relacjonować start i przebieg zmagań.
23.09.22, 19:00
| radio » informacje
Cheap Tobacco na żywo w Trójce
W niedzielę, 25 września br., o godz. 19.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej wystąpi grupa Cheap Tobacco. Zespół zaprezentuje na scenie Trójki, m.in. utwory z najnowszej płyty „Zobaczmy siebie”, której premiera odbędzie się 23 września nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia.
23.09.22, 12:00
| radio » informacje | internet » informacje
Serwis Polskiego Radia ,,Galaktyka Lema'' nominowany do nagrody ,,Prix Europa 2022''
Multimedialny i interaktywny serwis Internetowy Polskiego Radia „Galaktyka Lema" został nominowany do nagrody „Prix Europa 2022”. Na ,,Prix Europa’’ nagradzane są najlepsze europejskie produkcje telewizyjne, radiowe i cyfrowe. 
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/tka ds. komunikacji

Park Kultury w Bydgoszczy | Dowolne

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

Pracownik Działu Promocji

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 03.11.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.11.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 30.10.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

14-15 listopada 2022 r., Kraków.