05.09.22, 11:03

Mały robot Max bohaterem nowego formatu reklamowego Orange

KV kampanii, fot.: materiały prasowe

Orange Polska wprowadza nowy format, a działania wielokanałowej kampanii mają odsłony w telewizji, social mediach, digitalu oraz radiu. Za wypracowanie strategii, kreację, produkcję oraz nadzór nad realizacją kampanii pod hasłem „Orange dla ludzi” odpowiada Leo Burnett, który wraz z Orange Polska pracował nad stworzeniem nowego formatu.

Marka zwraca uwagę, że rozwój technologii teleinformatycznych sprawił, że każdy nosi w kieszeni narzędzie 1000 razy bardziej uniwersalne i wszechstronne, niż szwajcarski scyzoryk. Przy pomocy smartfona, wspomaganego czasem przez domowy komputer lub laptopa, użytkownicy dowiadują się, co się dzieje na świecie i w życiu bliskich, zawierane są przyjaźnie, budowane związki, pracują i relaksują się po pracy. Coraz więcej naszych spraw powierzanych jest do załatwienia sztucznej inteligencji.

„Marka Orange jest o ludziach i dla ludzi, a jej rola, to zaspokajanie potrzeb nas wszystkich. Ważnym aspektem życia jest technologia, która zamieszkała w naszych domach, współpracuje z nami w życiu zawodowym, uczestniczy w prywatnym, pomaga w zakupach, uczy i bawi. Zaprzyjaźniliśmy się z nią, oswoiliśmy i polubiliśmy. Czyli poznaje nas, uczy się naszych potrzeb, zwyczajów, z roku na rok staje się coraz bardziej pomocna, coraz bardziej wyrozumiała i coraz bardziej nam bliska. I właśnie o tym jest nowa platforma Orange Polska. Jesteśmy przekonani, że odbiorcy polubią naszego nowego bohatera Maxa, całą naszą Orange’ową rodzinę i ich dalsze wspólne perypetie” – mówi Paweł Patkowski, Brand & Marketing Communication Director Orange Polska.

W życiu bohaterów naszych opowieści pojawił się mały robot Max – sztuczna inteligencja, która tak naprawdę już od dawna znajduje się bardzo blisko każdego z nas. Max to przyjaciel domu, a nawet więcej – domownik, który wraz z bohaterami żyje w przyjaźni, poznają się i rozumieją nawzajem swoje potrzeby. Max uczy się rozumieć to, co jest najważniejsze w człowieku – ludzkie emocje” – mówi Małgorzata Bęczkowska, Account Director Leo Burnett Warszawa.

Ruszyła emisja pierwszego filmu, w którym przedstawiono Maxa. Reżyserem spotu jest Paweł Borowski. Leo Burnett odpowiada za wypracowanie strategii, kreację, produkcję oraz nadzór nad realizacją kampanii, by wraz z Orange Polska stworzyć nowy format. W ramach Power of One zaangażowany był również Prodigious, który stworzył set renderów do digitalu, wykorzystując kompetencje zespołu CGI. Produkcją zajęła się Filmprodukcja, a postprodukcją Studio Orka, udźwiękowienie zrealizował Lunapark. Za planowanie oraz zakup mediów odpowiada Value Media, a za działania w social mediach Follow Agency. Wielokanałowa kampania ma odsłony w telewizji, social mediach, digitalu i radiu.

Komentarze

Powiązane

28.09.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Saatchi & Saatchi zwycięża w przetargu Answear
Agencja Saatchi & Saatchi wygrała przetarg na stworzenie nowej platformy komunikacyjnej sklepu internetowego Answear.com na 2024 rok.
28.09.23, 09:00
| reklama & PR » ludzie
Mateusz Gaca nowym dyrektorem kreatywnym w Artegence
Agencja Artegence ma nowego dyrektora kreatywnego. Stanowisko objął Mateusz Gaca, którego zadaniem jest wzmacnianie kreatywnego zespołu agencji oraz dostarczanie unikatowych rozwiązań w prowadzonych projektach.
27.09.23, 19:00
| reklama & PR » informacje
Huawei z kampanią 360° promującą smartwatche Huawei Watch GT 4
Polski oddział Huawei CBG (Consumer Business Group) ruszył z kampanią promującą nową odsłonę wyjątkowo popularnych w Polsce smartwatchy z rodziny WATCH GT. Pierwszoplanową postacią działań z zakresu influencer marketingu w Polsce jest ambasadorka produktu, Jessica Mercedes Kirschner.
27.09.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Kampania profrekwencyjna To Twój Wybór - głos kobiet ma znaczenie
Do udziału w nadchodzących wyborach ma przekonać kobiety kampania profrekwencyjna „To Twój Wybór”, zainicjowana przez Fundację Batorego i Inicjatywę Głos Kobiet, grupę organizacji społecznych, działających na rzecz ochrony i promocji praw kobiet.
27.09.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Polsat partnerem II Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki
Polsat Sport i Grupa Polsat Plus to główni partnerzy medialni drugiej edycji Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki, który odbędzie się w Zakopanem w dniach 26 – 28 września br. Moderatorami kilku paneli dyskusyjnych będą dziennikarze i komentatorzy Polsatu Sport.
27.09.23, 11:00
| reklama & PR » ludzie
Lidia Święcka awansuje w Social Lama
Na początku września br., Lidia Święcka awansowała w agencji Social Lama na stanowisko Social Media Specialist.
26.09.23, 19:00
| reklama & PR » informacje
Kaufland podpowiada jak nie marnować żywności w najnowszej akcji
Kraje członkowskie Unii Europejskiej marnują średnio 153 mln ton żywności rocznie. Zjawisko jest powszechne również w Polsce. Aby skutecznie ograniczać jego skalę, konieczne są konsekwentne działania edukacyjne. Sieć Kaufland prezentuje niezmienne zaangażowanie w tym obszarze, realizując kolejną odsłonę kampanii pod hasłem „Marnowanie? Nie mam w planie!”.
26.09.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Bilety na mecze UEFA do wygrania w kampanii Pyszne.pl „Zamów. Graj. Wygrywaj”
Rusza kampania Pyszne.pl – oficjalnego partnera UEFA. W ramach akcji organizatorzy przygotowali konkursy z niemal 50 tysiącami nagród dla uczestników. Kampania Zamów. Graj. Wygrywaj potrwa do 26 października br. 
26.09.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Chapter1 przygotowuje nowy layout opakowań marki Altax
Poznańska agencja strategiczno-kreatywna Chapter1 pracuje nad nowym layoutem opakowań produktów marki Altax, z portfolio firmy SHERWIN-WILLIAMS Poland. Działania te są częścią całościowego procesu redesignu opakowań tej marki, której grupą docelową są majsterkowicze, głównie mężczyźni w wieku 30-50 lat.
26.09.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
mBank. Technologia do usług. Marka wprowadza nowe pozycjonowanie marki
Ruszyła kampania wizerunkowa mBanku pod hasłem „mBank. Technologia do usług”, w której bank wprowadza nowe pozycjonowanie marki. Marka w spotach podkreśla, że w dobie wyścigu technologicznego swoje produkty i usługi tworzy tak, by były intuicyjne i proste w obsłudze.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.