14.09.22, 06:00

Żyjemy sportem. Rusza kampania Interii Sport

KV kampanii Interii Sport, fot.: materiały prasowe

Różnorodność, bogactwo i unikalność treści - te atuty Interii Sport ma podkreślać kampania pod hasłem „Żyjemy sportem”. Osią komunikacji są ekskluzywne materiały, które serwis zapewnia kibicom, m.in. skróty wideo wszystkich meczów Ligi Mistrzów, hiszpańskiej La Liga, trwających siatkarskich MŚ 2022, program na żywo „Studio Ekstraklasa” oraz relacje wprost z największych imprez na świecie.

Nasze działania komunikacyjne dla marki Interia prowadzimy stale w ramach platformy „Pomiędzy” już blisko rok, a kampanie w stacjach telewizyjnych Grupy Polsat Plus oraz Internecie doczekały się kilku odsłon. Konsekwencją dotychczasowych działań jest kampania Interii Sport. Platforma „Pomiędzy” łączy w niej swoje atuty z hasłem „Żyjemy sportem”, które płynnie adaptuje się do najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce i na świecie („Żyjemy siatkówką”). Hasło to jednocześnie claim serwisu. Jest ono wyraźnym sygnałem dla kibiców, że Interia razem z nimi dzieli ich pasję, szybko i kompleksowo dostarcza różnorodnych treści i oczywiście wspiera „Biało-Czerwonych” – mówi Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, Dyrektor Komunikacji Marketingowej w Grupie Polsat Plus.

Interia Sport posiada szerokie portfolio materiałów wideo. W każdy poniedziałek po zakończeniu kolejki PKO Bank Ekstraklasy transmitowany jest na żywo program „Studio Ekstraklasa”. Jego prowadzący Sebastian Staszewski razem z ekspertami (Marek Jóźwiak i Radosław Majewski) i gośćmi ze świata piłki serwuje kibicom fachowe analizy i informacje prosto z szatni. Paweł Pyziak w cyklu wideo „Zagrywka Pyziaka” w social mediach Interii pokazuje z kolei kulisy siatkarskich MŚ 2022 oraz rozmawia z „Biało-Czerwonymi”. Jego specjalnym gościem jest m.in. Andrzej Wrona były reprezentant Polski, złoty medalista MŚ 2014 i ekspert Polsat Sport.

Synergia z Grupą Polsat atutem serwisu

Interia Sport dzięki synergii z Grupą Polsat Plus zapewnia swoim użytkownikom skróty wideo różnych wydarzeń. Serwis posiada na wyłączność prawa do wykorzystania w Internecie materiałów z piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz siatkarskich MŚ 2022. Współpraca z Eleven Sports zapewniła Interii Sport także dostęp do skrótów hiszpańskiej La Liga, francuskiej Lique 1 oraz włoskiej Serie A.

Interia dynamicznie rozwija swój serwis sportowy. Stawiamy na bogactwo multimedialnych treści, sportowe emocje i duże nazwiska. Dzięki współpracy z Polsat Sport i Eleven Sports publikujemy najbardziej pożądane w sieci skróty meczów Ligi Mistrzów, Serie A i La Liga. Posiadamy także program na żywo o polskiej piłce i siatkarski cykl wideo w mediach społecznościowych. Serwis jest też nieustannie rozwijany od strony technologicznej i UX. Ulepszyliśmy mechanizm relacji na żywo, wprowadziliśmy nowy wygląd tabel wynikowych i terminarzy oraz wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązania graficzne. To wszystko pokazuje jak bardzo w Interii żyjemy sportem. Tę pasję podkreśla nasza nowa komunikacja” – mówi Marlena Jezierska, Dyrektor Działu Marketingu i PR w Grupie Interia.

Nowy claim „Żyjemy sportem” ma oddawać pasję, ekscytację i atmosferę pełnego zaangażowania z jakim redakcja Interii Sport relacjonuje najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie. Jak podkreśla wydawca, dziennikarze serwisu dobrze rozumieją potrzeby kibiców, bo sami są kibicami. Wspólnie z nimi przeżywają sukcesy i niepowodzenia „Biało-Czerwonych”, ulubionych sportowców i drużyn.

Kampania w sieci i TV

Spot reklamowy będzie emitowany w kanałach TV Grupy Polsat Plus oraz w Internecie. Interia na podstawie konceptu „Żyjemy sportem” stworzyła odsłonę kampanii dedykowaną siatkarskim MŚ 2022 – „Żyjemy siatkówką”. Portal planuje podobne działania w przypadku innych sportowych wydarzeń z udziałem polskiej reprezentacji.

Za pomysł kreatywny kampanii Interii Sport oraz jej realizację odpowiada agencja Freundschaft we współpracy z działami marketingu Telewizji Polsat i Interii oraz domem produkcyjnym TFP. Postprodukcję obrazu wykonało studio Televisor, a udźwiękowienie - Ztudio&Burza. Reżyserem spotu jest Martinez Swystun.

Komentarze

Powiązane

14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
05.09.23, 15:00
| internet » ludzie
Łukasz Szymak dołącza do Zarządu MZN Property SA oraz Grupy Morizon-Gratka
Z początkiem 2024 r. Łukasz Szymak obejmie funkcję CEO MZN Property SA oraz CEO Grupy Morizon-Gratka, a dotychczas pełniący te obowiązki Jarosław Święcicki przejdzie do rady nadzorczej MZN Property SA. W okresie przejściowym od 1 września br. Szymak będzie pełnił funkcję COO (dyrektora operacyjnego) obu spółek.
05.09.23, 10:01
| internet » informacje
Stan wyjątkowy na wybory. Będą dwie premiery tygodniowo
Od 5 września br. „Stan Wyjątkowy” będzie emitowany dwa razy w tygodniu. Premiery będą się odbywać na stronie głównej Onetu we wtorki o godz. 19:00, w soboty o godz. 20:00 i będą dostępne dla wszystkich użytkowników. Podcast będzie dostępny również w aplikacji Onet Audio.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.