12.09.22, 16:30

Freundschaft The Digitals autorem kampanii Vectry promującej Internet światłowodowy do 1,2 Gb/s.

KV kampanii marki Vectra, fot.: materiały prasowe

Na początku września br., wystartowała kampania autorstwa Freundschaft The Digitals dla marki Vectra. Ma ona skupiać się na najważniejszych usługach Vectry, które pomagają klientom w pracy i zapewniają im dostęp do najlepszej rozrywki. Główną promowaną działaniami reklamowymi usługą jest szybki Internet światłowodowy do 1,2 Gb/s, ponadto TV Smart z dekoderem TV Smart 4K BOX oraz oferta z dostępem do serwisu Netflix.

Wraz z nową kampanią Vectra postanowiła odświeżyć dotychczasowy format reklamowy. W miejsce konduktora, który był przewodnikiem po rozrywce, pojawili się nowi bohaterowie - duet Agentów Vectry, który dzięki nowoczesnej technologii rozwiązuje problemy konsumentów w całej Polsce.

Głównymi elementami kampanii telewizyjnej są dwa 30-sekundowe spoty. Równolegle emitowane będą 15-sekundowe skróty. W największych ogólnopolskich rozgłośniach i wybranych stacjach lokalnych emitowane będą spoty radiowe promujące Internet światłowodowy oraz ofertę z Netflix. W sieci emitowana będzie seria spotów poświęcona poszczególnym produktom. Siatki wielkoformatowe w miastach, billboardy, plakaty, przystanki, autobusy, ekrany LED i LCD, trójmiejska SKM czy warszawskie metro – to tylko przykłady miejsc, w których znajdą się kreacje z super Agentami. Przygotowanych zostało także wiele nowych materiałów, które znajdą się w salonach Vectry.

Promocja oferty z Netflixem została dodatkowo wzmocniona działaniami w Internecie. Agencja Freundschaft The Digitals stworzyła serię „Vectra prezentuje: Netflix i życie”, w której Agenci Vectry rozwiązują życiowe problemy użytkowników. W ramach działań przygotowane zostały spoty i specjalny cykl porad do publikowania na Instagramie. Do promocji porad zaangażowani zostali również influencerzy.

Po czterech kampaniach z konduktorem potrzebowaliśmy nowego podejścia do naszej platformy. Wzięliśmy pod uwagę nowe oferty i potrzeby po stronie produktowej, a także przyjrzeliśmy się, co według konsumentów jest najciekawsze w naszej komunikacji. Po analizie potrzeb marki i użytkownika zdecydowaliśmy się na wyjście z pociągu i pokazanie naszych usług tam, gdzie najczęściej są używane, czyli w domu. Jednocześnie zależało nam na zachowaniu humoru oraz charyzmy głównego bohatera, w którego wciela się Cezary Pazura, a który tym razem wystąpi w duecie, co doda naszej komunikacji jeszcze więcej świeżości” – mówi Marta Janiszewska, Senior Strategy Planner w Grupie Freundschaft

Cała kampania jest autorstwa agencji Freundschaft The Digitals. Za reżyserię spotów odpowiada Mitja Okorn. Sesję zdjęciową ponownie zrealizował Radek Polak. Za całość produkcji odpowiada dom produkcyjny Videlec a za zakup mediów dom mediowy Starcom oraz agencja Cube Group.

Komentarze

Powiązane

21.05.24, 14:02
| telewizja / VOD » badania rynku
Rekordowa wyniki kanałów BBC Studios w Polsce. BBC First z najwyższymi udziałami w historii
W kwietniu br. portfolio kanałów osiągnęło 0,84 proc. proc., czyli najwyższy miesięczny udział w rynku od uruchomienia pięciokanałowego portfolio w 2015 r.
21.05.24, 08:45
| telewizja / VOD » informacje
TVN Pora na show. 17 kanał FAST w ofercie TVN Warner Bros. Discovery
Koncern TVN Warner Bros. Discovery uruchomił kolejny kanał typu FAST - TVN Pora na show.
20.05.24, 13:42
| telewizja / VOD » seriale
Prosta sprawa. Mateusz Damięcki i Piotr Adamczyk w nowym serialu CANAL+
W serwisie CANAL+ online pojawił się pierwszy odcinek nowej polskiej produkcji „Prosta sprawa”. Najnowsza produkcja oryginalna CANAL+ to kino akcji twórców „Furiozy” oparte na bestsellerze Wojciecha Chmielarza.
20.05.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 10 mln zł. To suma roszczeń spraw przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023
Niemal 10 mln zł – to suma roszczeń spraw przeciwko Telewizji Polskiej za materiały wyemitowane w latach 2016-2023 z powództwa osób i instytucji o naruszenie dóbr osobistych.
18.05.24, 14:51
| telewizja / VOD » informacje
Nakręć się na przyszłość. Szansa dla młodych ludzi na karierę w branży filmowej
Na warsztaty otwierające drogę do pracy przy tworzeniu filmów i seriali zapraszają Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Netflix.
17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
16.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Aktualności TVP3 Katowice z dużym skokiem oglądalności. Rośnie widownia serwisów w Szczecinie, Krakowie i Bydgoszczy
Znaczące wzrosty oglądalności w kwietniu br. odnotowały, według danych Nielsen Media, programy informacyjne emitowane na antenach regionalnych TVP. „Aktualności” emitowane w TVP3 Katowice osiągnęły w kwietniu wzrost widowni - w porównaniu z minionym rokiem – aż o 70 proc. 
16.05.24, 13:06
| telewizja / VOD » informacje
Kanały TinyTeen, LingoToons i LangLab dołączyły do oferty Pasjatv
Do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne. Nadawcą trzech nowych kanałów TinyTeen, LingoToons i LangLab jest English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada kanał English Club TV.
16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy