12.09.22, 16:30

Freundschaft The Digitals autorem kampanii Vectry promującej Internet światłowodowy do 1,2 Gb/s.

KV kampanii marki Vectra, fot.: materiały prasowe

Na początku września br., wystartowała kampania autorstwa Freundschaft The Digitals dla marki Vectra. Ma ona skupiać się na najważniejszych usługach Vectry, które pomagają klientom w pracy i zapewniają im dostęp do najlepszej rozrywki. Główną promowaną działaniami reklamowymi usługą jest szybki Internet światłowodowy do 1,2 Gb/s, ponadto TV Smart z dekoderem TV Smart 4K BOX oraz oferta z dostępem do serwisu Netflix.

Wraz z nową kampanią Vectra postanowiła odświeżyć dotychczasowy format reklamowy. W miejsce konduktora, który był przewodnikiem po rozrywce, pojawili się nowi bohaterowie - duet Agentów Vectry, który dzięki nowoczesnej technologii rozwiązuje problemy konsumentów w całej Polsce.

Głównymi elementami kampanii telewizyjnej są dwa 30-sekundowe spoty. Równolegle emitowane będą 15-sekundowe skróty. W największych ogólnopolskich rozgłośniach i wybranych stacjach lokalnych emitowane będą spoty radiowe promujące Internet światłowodowy oraz ofertę z Netflix. W sieci emitowana będzie seria spotów poświęcona poszczególnym produktom. Siatki wielkoformatowe w miastach, billboardy, plakaty, przystanki, autobusy, ekrany LED i LCD, trójmiejska SKM czy warszawskie metro – to tylko przykłady miejsc, w których znajdą się kreacje z super Agentami. Przygotowanych zostało także wiele nowych materiałów, które znajdą się w salonach Vectry.

Promocja oferty z Netflixem została dodatkowo wzmocniona działaniami w Internecie. Agencja Freundschaft The Digitals stworzyła serię „Vectra prezentuje: Netflix i życie”, w której Agenci Vectry rozwiązują życiowe problemy użytkowników. W ramach działań przygotowane zostały spoty i specjalny cykl porad do publikowania na Instagramie. Do promocji porad zaangażowani zostali również influencerzy.

Po czterech kampaniach z konduktorem potrzebowaliśmy nowego podejścia do naszej platformy. Wzięliśmy pod uwagę nowe oferty i potrzeby po stronie produktowej, a także przyjrzeliśmy się, co według konsumentów jest najciekawsze w naszej komunikacji. Po analizie potrzeb marki i użytkownika zdecydowaliśmy się na wyjście z pociągu i pokazanie naszych usług tam, gdzie najczęściej są używane, czyli w domu. Jednocześnie zależało nam na zachowaniu humoru oraz charyzmy głównego bohatera, w którego wciela się Cezary Pazura, a który tym razem wystąpi w duecie, co doda naszej komunikacji jeszcze więcej świeżości” – mówi Marta Janiszewska, Senior Strategy Planner w Grupie Freundschaft

Cała kampania jest autorstwa agencji Freundschaft The Digitals. Za reżyserię spotów odpowiada Mitja Okorn. Sesję zdjęciową ponownie zrealizował Radek Polak. Za całość produkcji odpowiada dom produkcyjny Videlec a za zakup mediów dom mediowy Starcom oraz agencja Cube Group.

Komentarze

Powiązane

25.09.23, 17:00
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Razem najlepiej. Castorama uruchamia autorski podcast
“Razem najlepiej” to nowy projekt Castoramy, który ma promować kluczowe dla marki wartości. Będą to rozmowy o sile relacji z drugim człowiekiem, naszych wyborach i codziennym życiu. W roli prowadzącej wystąpi Katarzyna Jaroszyńska.
25.09.23, 15:00
| telewizja / VOD » seriale
Kreskówki w ofercie telewizji Metro
od 2 października br., naziemna telewizja Metro wprowadza nowe pasmo rozrywki dla najmłodszych widzów. W ofercie kanału znajdą się najpopularniejsze kreskówki, m.in. „New Looney Tunes”, „Batwheels” oraz „Tom i Jerry Show”. Animacje emitowane będą od poniedziałku do piątku, o godz. 06:00.
25.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
MIXTAPE TV zmienia ramówkę i wprowadza nowe formaty
Od połowy września br. MIXTAPE TV wprowadza nowości programowe. Dodatkowo, 17 września br. uruchomiono nową stronę internetową. Stacja od niedawna stcja korzysta także z uproszczonej wersji logotypu.
21.09.23, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
TVP Nauka zaprasza do Fromborka z okazji 550. roczniy urodzin Mikołaja Kopernika
W sobotę, 23 września i w niedzielę, 24 września br. TVP Nauka zaprasza do Fromborka, gdzie podsumuje rok Mikołaja Kopernika obchodzony w związku z 550. rocznicą jego urodzin. 
21.09.23, 14:02
| telewizja / VOD » informacje
Porażka nowości Polsatu. The Real Housewives. Żony Warszawy oraz Temptation Island Polska z późniejszą porą emisji
Od środy, 27 września br. w Polsacie pojawi się nowe pasmo filmowe. Tym samym dwa programy z jesiennej ramówki Polsatu - „The Real Housewives. Żony Warszawy” i „Temptation Island Polska” od przyszłego tygodnia będą miały nowe godziny emisji.
21.09.23, 08:30
| telewizja / VOD » seriale
Powrót serialu Szadź. Premiera wiosną 2024 r.
Premiera finałowego sezonu „Szadzi” planowana jest na wiosnę przyszłego roku. W rolach głównych widzowie ponownie zobaczą Macieja Stuhra, Aleksandrę Popławską, Jowitę Budnik, Annę Cieślak, Karolinę Gorczycę, Bartosza Gelnera oraz Piotra Trojana.
21.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | kultura » książki
Netfliksowy Pan Samochodzik nie pomógł książkom Nienackiego
Wbrew pozorom, film z Panem Samochodzikiem, który zadebiutował niedawno na platformie Netflix nie spowodował „Samodzikomanii”. Książki Zbigniewa Nienackiego pozostają wciąż klasykami i są chętnie kupowane.
20.09.23, 20:26
| telewizja / VOD » informacje
Rytmy Dwójki. Autorski format TVP2 z udziałem Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego
W jesienniej ramówce TVP2 zadebiutował nowy muzyczny show „Rytmy Dwójki”, który będzie emitowany przez osiem tygodni,. W zaś programie pojawią się polskie przeboje w wykonaniu duetów, a publiczność wybierze swój ulubiony utwór.
20.09.23, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć. Premiera formatu w TVP HD
W czwartek, 28 września br. o godz. 21:25 w TVP HD odbędzie się premiera reality show „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”. W programie osiem zakochanych par, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu, sprawdzi, czy ich związki są dobrze
dobrane.
20.09.23, 13:29
| telewizja / VOD » informacje
Bogdan Łazuka i Michał Milowicz gospodarzami programu Och! Kabaret w Kino Polska
W październiku br. Kino Polska zaprezentuje kolejną odsłonę swojego rozrywkowego show pod nowym tytułem „Och! Kabaret”. Program poprowadzi duet – Bogdan Łazuka i Michał Milowicz. 
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.