14.09.22, 21:00

19. edycja akcji Stylowe Zakupy i kupony rabatowe na badania profilaktyczne dla kobiet w Twoim Stylu

Okładka magazynu "Twój Styl", fot.: materiały prasowe

Najnowszy numer miesięcznika „Twój Styl” (10/2022, Wydawnictwo Bauer) pojawił się z 19. edycją akcji „Stylowe Zakupy” oraz kuponami rabatowymi na badania profilaktyczne dla kobiet.

14 września br., ukazał się „Twój Styl” z Mają Ostaszewską na okładce. W numerze znalazły się również wywiady z Karolem Strasburgerem, Krystyną Tkacz, Małgorzatą Ohme, reportaż „Ratowniczki zwierząt z Ukrainy” oraz raport, „Za co kochamy vintage?”. Specjalnymi atrakcjami numeru są dwie akcje rabatowe – 19. edycja akcji „Stylowe Zakupy” oraz 26. edycja akcji „Twoje Życie – Twój STYL”.

W październikowym wydaniu „Twojego Stylu” i we wrześniowym wydaniu magazynu „SHOW” (w sprzedaży od 19 września br.), znajdą się kupony rabatowe do ponad 400 marek, ze zniżkami do 50 proc. Akcja potrwa sześć dni, od 30 września do 5 października w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych w całej Polsce oraz sklepach online.
Równocześnie z publikacją kuponów w tych magazynach rusza serwis poświęcony zakupom online StyloweZAKUPY.pl. Aktywne kupony będą udostępnione na stronie od 30 września. Akcja w serwisie również potrwa sześć dni – od 30 września do 5 października. Główny partnerem akcji jest PayPo.

W październikowym numerze „Twojego Stylu” pojawiła się również akcja profilaktyczna – „Zdążyć przed rakiem. Październik miesiącem szansy”. Październik od 1985 r. uznawany jest na całym świecie za miesiąc walki z rakiem piersi. „Twój Styl” od ponad 25. lat wspiera czytelniczki organizując akcję profilaktyczną „Twoje Życie-Twój Styl”. W październikowym wydaniu magazynu znalazły się kupony rabatowe na badania profilaktyczne do wybranych placówek medycznych w całej Polsce. Czytelniczki mogą skorzystać ze zniżki 30 proc. na badania: usg piersi, mammografię, rezonans magnetyczny piersi, cytologię, test na obecność HPV oraz badanie genów BRCA1/BRCA2.

Promocja numeru obejmuje kampanie telewizyjną, radiową, internetową, w magazynach Wydawnictwa Bauer, mediach społecznościowych, punktach sprzedaży oraz u partnerów akcji.

Komentarze

Powiązane

20.06.24, 10:30
| prasa » informacje
Gazeta Uchodźców po raz trzeci. Gazeta Wyborcza ochodzi Światowy Dzień Uchodźców
W czwartek, 20 czerwca br. po raz trzeci ukazała się „Gazeta Uchodźców”. W ten sposób dziennik chce obchodzić przypadający tego dnia Światowy Dzień Uchodźców. Specjalne wydanie gazety zostanie przygotowane przez dziennikarzy i ich partnerów: osoby z doświadczeniem uchodźczym oraz imigrantów żyjących w naszym kraju.
20.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
19.06.24, 07:30
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje
Raport Reuters Institute: RMF FM siódmy raz wygrywa ranking mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków
Radio RMF FM już po raz siódmy rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. Co istotne, RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
19.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
18.06.24, 16:00
| prasa » informacje
Za króla Sasa, czyli Niemcy na polskim tronie. Nowy Pomocnik Historyczny Polityki
19 czerwca br. trafi do sprzedaży Pomocnik Historyczny POLITYKI z serii Biografie: „Za króla Sasa, czyli Niemcy na polskim tronie”.
18.06.24, 13:54
| prasa » informacje
Nie żyje Łukasz Lipiński
Redakcja "Polityki" poinformowała, że w wieku 51. lat zmarł dziennikarz Łukasz Lipiński.
18.06.24, 13:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Specjalne wydanie serwisu GOL24 i Niezbędnik kica od Polska Press Grupa na EURO 2024
Z okazji Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Polska Press Grupa przygotowała m.in. specjalne wydanie serwisu GOL24, sekcję „Euro 2024”, która dostępna jest na portalu i.pl oraz w serwisach regionalnych, a także „Niezbędnik kibica”.
18.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
17.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
16.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.