23.10.22, 12:32

Aleksandra Kaczkowska w zespole Radia Rockserwis FM. CSM powraca w eter

Aleksandra Kaczkowska, fot.: materiały prasowe

Aleksandra Kaczkowska dołączyła do ekipy Radia Rockserwis FM. Na antenie stacji poprowadzi dwa programy muzyczne.

Dziennikarka pojawiać się będzie na antenie Radia Rockserwis FM dwa razy w tygodniu. We wtorki od 20.00 poprowadzi godzinną audycję „Biblioteka dźwięków ważnych”, której częścią składową będzie kalendarium muzycznych wydarzeń, zarówno tych przeszłych, jak i przyszłych. W niedziele o godz. 19:00 będzie emitowany dwugodzinny, znany od wielu lat program „CSM”.

Dołączam do rockserwis.fm, które zaprosiło mnie do siebie, za co bardzo im dziękuję! Możliwość powrotu na antenę jest po prostu bezcenna” – mówi Aleksandra Kaczkowska.

Aleksandra Kaczkowska to dziennikarka muzyczna - radiowa i telewizyjna; fotografka i graficzka. Przygodę z radiem zaczęła w 1996 r. w Jazz Radiu Mariusza Adamiaka w Klubie Akwarium. W piwnicach tego tętniącego muzyką miejsca, w malutkim studio wypełnionym płytami od podłogi do sufitu, prowadziła nocną audycję „Ballady Jazzowe”. Przez kolejne lata zbierała doświadczenia pracując w Radiu Wawa, Eska, w Radiostacji i w Radiu Bis. Po 10 latach spędzonych za mikrofonem, we wrześniu 2006 r. zadebiutowała w Programie 3 Polskiego Radia, w którym spędziła kolejne, prawie 16 lat radiowego życia. Podczas tej muzycznej podróży prowadziła wywiady, koncerty, wydawała i produkowała audycje, grała imprezy w klubach i miała czteroletnią przygodę z telewizją. Jako fotografka i graficzka jest autorką wielu okładek płyt. Współpracowała m.in. z Robertem Brylewskim, Małgorzatą Niemen, Pimo, Kasią Groniec, Tetsuro Shimaguchi. Jej fotografie modowe i portretowe pojawiły się m.in. w magazynach „Viva!”, „Zwierciadło”, „Machina” i „Wysokie Obcasy Extra”.

Komentarze

Powiązane

22.03.23, 21:35
| radio » informacje
Pisanie wierszy na wiosny dzień pierwszy. Konkurs poetycki Polskiego Radia Dzieciom
21 marca br. ruszyła III edycja poetyckiego konkursu „Pisanie wierszy na wiosny dzień pierwszy”, organizowanego przez Polskie Radio Dzieciom. Propozycje swoich prac można nadsyłać do 31 marca.
21.03.23, 20:41
| radio » informacje
To się nagrywa. Magda Barczyk gospodynią podcastu Radia Zet
Radio Zet uruchomiło nowy muzyczny podcast "To się nagrywa", którego gospodynią jest Magda Barczyk - dziennikarka stacji i wydawczyni programu "Plus/minus lista Radia ZET" Marcina Wojciechowskiego.
20.03.23, 13:58
| radio » informacje
Nieprzeciętni 2023. Rusza nowa edycja plebiscytu Czwórki
20 marca br. ruszyła kolejna już edycja plebiscytu Czwórki „Nieprzeciętni 2023”, którego celem jest odkrycie ciekawych, kreatywnych oraz wyjątkowych ludzi. 
20.03.23, 10:42
| radio » informacje | internet » informacje
Dobra robota: zarobki. Marcin Łukasik gospodarzem specjalnego sezonu podcastu Pracuj.pl
Zespół Pracuj.pl przygotowuje specjalny sezon podcastu „Dobra robota”. Najnowsza seria związana jest z kampanią zatytułowaną „Wszystko, co chcieliście wiedzieć o zarobkach, ale baliście się zapytać”.
18.03.23, 17:00
| radio » informacje
Krzysztof Komeda w Polskim Radiu. Premiera zestawu serii z utworami Krzysztofa Komedy
17 marca br. Agencja Muzyczna Polskiego Radia odbyła się premiera zestawu serii „Krzysztof Komeda w Polskim Radiu”. Wszystkie osiem płyt z nagraniami pianisty i kompozytora Krzysztofa Komedy Trzcińskiego, wydawane oddzielnie w latach 2014-2019, trafią teraz do sprzedaży razem.
17.03.23, 19:03
| radio » informacje
Chopin na Rakowieckiej. Cykl recitali na antenie Polskiego Radia Chopin
Polskie Radio Chopin w sobotę, 18 marca br. przeprowadzi transmisję Inauguracyjnego Koncertu z cyklu „Chopin na Rakowieckiej”. Wybrane kompozycje Fryderyka Chopina zaprezentuje pianistka - profesor Beata Bilińska. Koncert poprowadzi Paweł Sztompke, dziennikarz Programu Pierwszego Polskiego Radia.
16.03.23, 10:41
| radio » informacje
Aplikacja Radia Nowy Świat z nowymi podcastami i usługą CarPlay
10 marca br. pojawiła się aplikacja Radia Nowy Świat w nowej wersji. Nowością jest usługa CarPlay oraz dostępność podcastów extra plus w aplikacji z nowymi propozycjami od redaktorów: Wojciecha Manna i Macieja Jankowskiego oraz Jana Janczego.
16.03.23, 06:30
| radio » ludzie
Krzysztof Grządzielski reporterem Radia ZET w Poznaniu
Krzysztof Grządzielski został nowym reporterem Radia ZET w Poznaniu. Zastąpił Dankę Woźnicką, która z końcem lutego br. rozstała się z rozgłośnią.
15.03.23, 12:42
| radio » informacje
Piosenki z tekstem. Grażyna Torbicka i Wojciech Malajkat gospodarzami koncertu Radia Nowy Świat i Akademii Teatralnej
17 kwietnia br. o godz. 20.00 w Teatrze Collegium Nobilium odbędzie się koncert, który organizują Radio Nowy Świat i Akademia Teatralna w Warszawie.
14.03.23, 17:00
| radio » informacje
Cenniki Grupy RMF bez zmian
Grupa RMF ogłosiła cenniki reklamowe swoich stacji i pakietów na kolejne dwa miesiące. Pozostaną one bez zmian w stosunku do obecnie obowiązujących.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki. 

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.