04.11.22, 14:47

Zdrowa księgowość z inFaktem. Kampania reklamowa z udziałem Radka Kotarskiego i Włodka Markowicza

Logo inFakt, fot.: materiały prasowe

3 listopada br. wystartowała kampania inFakt z udziałem Radka Kotarskiego. Jej celem jest pokazanie, że prowadzenie zdrowej księgowości i bieżąca opieka specjalisty mają korzystny wpływ na funkcjonowanie całej firmy.

Tegoroczna, druga edycja kampanii inFaktu prowadzona jest wielokanałowo. Kampania realizowana będzie w stacjach telewizyjnych grup Discovery oraz Polsat, stacjach radiowych, spotach internetowych i reklamach outdoor. Treści promocyjne firmy od listopada będą obecne w mediach RTV, w tym samym miesiącu w Warszawie pojawią sią billboardy.

"Misją inFaktu jest ułatwianie prowadzenia biznesu przedsiębiorcom i księgowym. Przekaz ten jest punktem wyjścia dla obydwu edycji kampanii. Chcemy podkreślić, że inFakt jest rozwiązaniem dla tych, którzy chcą w pełni skupić się na swoim biznesie, a prowadzenie księgowości oddać naszym ekspertom-księgowym” – mówi Piotr Nawrocki, Chief Marketing Officer w inFakcie.

Lekarz radzi Kotarskiemu: przejdź do inFaktu

Do udziału w spocie reklamowym firma zaprosiła Radka Kotarskiego, znanego z kanału Polimaty. Na ekranie towarzyszy mu Włodek Markowicz, współtwórca kanału Lekko Stronniczy, Brand Manager w inFakcie. Materiał wyreżyserował Mac Adamczak. Za kamerą stanął operator Maciej Ryter. Twórcą scenariusza jest Markowicz.

"Największą zaletą w pracy nad reklamami inFaktu jest to, że dzięki wszechstronnemu zespołowi robimy je w znacznej mierze inhouse’owo, zaczynając od kreacji, na postprodukcji kończąc. Znamy nasz produkt, pracujemy nad nim na co dzień i wiemy, w jaki sposób chcemy o nim opowiedzieć. W tym roku szczególnie ciekawa była współpraca z Radkiem Kotarskim. Bardzo szybko załapał, co chcemy zrobić i zaangażował się w proces przedprodukcyjny.”- opowiada Włodek Markowicz

Gdzie pojawi się kampania inFaktu?

Spoty reklamowe z udziałem Markowicza i Kotarskiego emitowane są w kanałach telewizyjnych grupy Discovery (m.in. TVN, TVN24) i grupy Polsat od początku listopada. W tym samym czasie ruszyła kampania radiowa na antenach stacji z Grupy RMF oraz w TOK FM, a także wielkoformatowe billboardy w eksponowanych miejscach w Warszawie. Uzupełnieniem kampanii są działania w Internecie: reklamy display oraz komunikacja w mediach społecznościowych.

Komentarze

Powiązane

31.03.23, 15:30
| reklama & PR » informacje
Zaprojektuj formę. Kampania MultiSport promuje nową platformę edukacyjno-sportową
Ruszyła kampania “Zaprojektuj formę” promująca nową platformę edukacyjno-sportową stworzoną przez MultiSport, zawierającą gotowe plany na poprawę zdrowia i jakości życia jego użytkowników.
31.03.23, 11:00
| reklama & PR » ludzie
Szymon Demirkol przechodzi z K2 do Saatchi & Saatchi
Szymon Demirkol, wcześniej szef kreacji w K2 Create, został nowym Associate Creative Directorem w agencji Saatchi & Saatchi.
31.03.23, 06:30
| reklama & PR » ludzie
Michał Desowski odchodzi z Saatchi & Saatchi
Michał Desowski, dyrektor kreatywny w Saatchi & Saatchi, po ośmiu latach pracy odchodzi z agencji.
30.03.23, 20:22
| reklama & PR » informacje
KERRIS obsłuży markę Lisner w mediach społecznościowych
Agencja KERRIS wygrała przetarg na kompleksową obsługę marki Lisner w mediach społecznościowych.
30.03.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Bogusław Linda tańczy w reklamie McDonald’s
Bogusław Linda bierze udział w reklamie McDonald’s, gdzie prezentuje swój niezwykły taniec. Nowa kampania marki skoncentrowana jest wokół nieodkrytych talentów, które drzemią w każdej z osób.
30.03.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Zielony Przystanek od AMS przy Tężni w Chorzowie
30 marca br. Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa oddał do użytku mieszkańcom EKO wiatę – Zielony Przystanek Przy Tężni oraz ciąg wiat na zmodernizowanej ulicy 3 Maja. Nowe wiaty to efekt współpracy Miasta Chorzów i firmy AMS.
30.03.23, 13:10
| reklama & PR » informacje
Žatecký rusza z pierwszą w historii marki loterią promocyjną
Pod hasłem „Wygraj roczną pensję z Žatecký i wrzuć na luz” rusza pierwsza w historii marki Žatecký loteria promocyjna. Głównymi nagroda są cztery roczne pensje w wysokości 60 tys. zł. nagród.
30.03.23, 09:43
| reklama & PR » informacje
Electrolux będzie dalej współpracować z Cut The Mustard
Electrolux czwarty rok z rzędu przedłużył bezprzetargowo współpracę z Cut The Mustard. Agencja będzie nadal wspierać strategicznie i reklamowo szwedzką markę.
30.03.23, 08:30
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Fedyna w zespole 19 Południka
Do zespołu agencji dołączyła Magdalena Fedyna, która wzmocniła dział client service i objęła stanowisko senior account managerki.
30.03.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Łaciaty i ja, i to co ważne. Mlekpolem czwarty rok współpracuje z Change Serviceplan i Media Republic
Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” w Grajewie czwarty rok z rzędu powierzyła realizację kampanii serków śmietankowych „Łaciate” agencjom Change Serviceplan (Group One) oraz Media Republic (Group One).
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 30.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.