14.11.22, 22:30

Spicy Mobile z kampanią drive-to-store dla La Mania Home

Reklama La Mania Home, fot.: materiały prasowe

Agencja marketingu mobilnego Spicy Mobile rozpoczęła współpracę z marką La Mania i realizuje kampanię reklamową drive-to-store z pomiarem wizyt w sklepach stacjonarnych dla nowej linii płytek gresowych Cerrad x La Mania Home.

Celem kampanii jest przedstawienie czterech nowych kolekcji Cerrad x La Mania Home oraz zachęcenie do odwiedzenia rozsianych po całej Polsce punktów dystrybucji. Reklamy są adresowane do architektów oraz osób planujących zakup mieszkania, których twórcy kolekcji zapraszają we wspólną podróż do świata wnętrz Cerrad x La Mania Home.

Wybór mobile’a jako medium dotarcia do wąskiej i wymagającej grupy docelowej jest oczywisty” – mówi Przemysław Woźniak, Head of Direct Sales w Spicy Mobile. „W ramach współpracy z La Mania Home połączyliśmy potencjał kreatywny i technologiczny. W kreacjach rich media położyliśmy nacisk na elementy interaktywne oraz jak najlepsze przedstawienie nowych kolekcji. Z kolei od strony strategicznej skupiliśmy się na wykorzystaniu big data do generowania wizyt w sklepach stacjonarnych” – dodaje Woźniak.

W kampanii wykorzystano formaty rich media, precyzyjne targetowanie, bazujące na zainteresowaniach i intencjach zakupowych, oraz geofencing. W przypadku tej ostatniej opcji użytkownikowi, który znajdzie się w pobliżu punktów dystrybucyjnych Cerrad x La Mania Home, zostanie wyświetlona informacja o nowościach. Dodatkowo agencja Spicy Mobile przygotowuje mailling do biur architektonicznych. W tym celu wykorzysta własną bazę i dane – na podstawie plików cookie połączono zachowania i preferencje zakupowe użytkowników z adresami mailowymi.

Jednym z elementów naszej kampanii testowej są działania nastawione na geofencing. W naszym przypadku to duże wyzwanie ze względu na budowanie kampanii wizerunkowej, a nie oferowanie klientowi promocji czy bonu zakupowego pod konkretny produkt” – mówi Angelika Federowicz, Project Manager w La Mania.

Komentarze

Powiązane

17.05.24, 21:00
| reklama & PR » informacje
Czytajcie! Czytanie daje wolność! Wystartowała kampania #TataTeżCzyta2024
Kampania #TataTeżCzyta2024, organizowana przez Fundację Powszechnego Czytania i wydawnictwo Tatarak, ma na celu zachęcenie mężczyzn, zwłaszcza ojców, do regularnego czytania dzieciom. Akcja podkreśla, jak ważne jest wspólne czytanie dla rozwoju dziecka. 
17.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Magdalena Boczarska ponownie ambasadorką farb Dulux Ambiance Ceramic
Ruszyła nowa kampania reklamowa farb Dulux Ambiance Ceramic. Ambasadorką marki Dulux, podobnie jak w ubiegłym roku, jest znana i ceniona polska aktorka, Magdalena Boczarska. Kampania będzie prowadzona w różnych kanałach, w tym m.in. w social mediach i TV.
17.05.24, 11:59
| reklama & PR » informacje
Coca-Cola odkrywa najlepsze lato. Twa kampania Endless Summer
Fani Coca-Cola mają możliwość zdobycia biletów na najciekawsze wydarzenia tego lata. Do wygrania są wejściówki na największe festiwale muzyczne oraz mecze UEFA EURO 2024. Marka zaprezentowała również limitowaną serię butelek i puszek. 
17.05.24, 10:15
| reklama & PR » informacje
Pożyczka na „mi się”. Alior Bank startuje z kampanią marketingową
Alior Bank rozpoczął wielokanałową kampanię marketingową promującą nowy produkt kredytowy – Pożyczkę na „mi się”. W ramach oferty można uzyskać środki na dowolne cele, bez dodatkowych kosztów prowizji. W działaniach reklamowych zostaną wykorzystane różne kanały komunikacji, m.in. telewizja, punkty obsługi klienta (POS), a także digital.
17.05.24, 09:00
| reklama & PR » informacje
Podaruj chwilę przyjemności. 30 tys. zł do wygrania w loterii marki LINDOR
Lindt & Sprüngli powierzył agencji UNIQUE ONE organizację loterii pro-mocyjnej dla marki LINDOR „Podaruj chwilę przyjemności”.
17.05.24, 07:45
| reklama & PR » informacje
Przepis na Swojaka. Dan Cake podaje obiad na nowo
Ruszyła kampania produktów grillowych Dan Cake. W tegorocznej odsłonie marka przekonuje odbiorców, że dania grillowe doskonale sprawdzają się jako pomysł na obiad przygotowywany dla rodziny i przyjaciół - nie tylko w plenerze, ale także w domowym zaciszu.
17.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Wills Integrated obsługuje markę Stargres
Agencja Wills Integrated rozpoczęła obsługę marki Stargres z Grupy Końskie. Wrocławska agencja strategiczno-komunikacyjna odpowiada za realizację wielokanałowej kampanii, której celem jest promocja gresowych płyt zewnętrznych z linii STAR 2.0 i STAR 3.0.
16.05.24, 20:45
| reklama & PR » informacje
Agencja KERRIS przygotowała koncepcję kreatywną dla marki Jan Niezbędny
Agencja KERRIS odpowiada za adaptację nowej kreatywnej koncepcji komunikacji Jana Niezbędnego w kanałach social media lidera branży artykułów gospodarstwa domowego.
16.05.24, 19:30
| reklama & PR » ludzie
Ania Kwiatkowska w Grupie Przestrzeń
Ania Kwiatkowska dołączyła do Grupy Przestrzeń (Przestrzeń – agencja strategiczno-kreatywna, Polot – agencja digitalowa, Wyraz – studio projektowe, Rozgłos – agencja mediowa) i objęła stanowisko Business Development Director.
16.05.24, 18:00
| reklama & PR » informacje
Nowe opakowanie, to samo chrupanie!” Kampania marki Familijne
Ruszyła kampania wafli Familijne (Colian) w nowych opakowaniach. Spoty reklamowe będa emitowane w najpopularniejszych kanałach TV, na YouTubie oraz na platformach VOD do końca czerwca br.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy