21.11.22, 19:00

Mecz Katar – Ekwador hitem weekendu

Ceromonia otwarcia, fot.: PAP, EPA

Pierwszy mecz rozegrany w ramach Mistrzostw Świata w piłce nożnej mężczyzn przyciągnął przed ekrany dużą widownię. Również ceremonia otwarcia zainteresowała sporo widzów.

W TOP10 najliczniej oglądanych programów weekendu na pierwszym miejscu znalazł się mecz otwarcia Katar – Ekwador rozegrany w ramach Mistrzostw Świata w piłce nożnej mężczyzn – Katar 2022, który w TVP1 w niedzielę, 20 listopada według NM oglądało średnio 3,2 mln widzów, przy udziałach 23,9 proc. Ponad 4,4 mln widzów oglądało mecz otwarcia na trzech antenach TVP1, TVP Sport i TVP 4K, łączny udział meczu kształtował się na poziomie 32,8 proc.

Według NM ceremonię otwarcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej mężczyzn – Katar 2022 oglądało średnio, łącznie na antenach TVP1,TVP Sport i TVP 4K 2,4 mln osób (udział łączny 21,6 proc.).

Nie tylko propozycje sportowe cieszyły się dużym zainteresowaniem widzów. Na drugiej pozycji wśród najliczniej oglądanych programów weekendu znalazł się kolejny odcinek Jedynkowego programu „Rolnik szuka żony”, który w niedzielę oglądało średnio 3 mln widzów, udziały wyniosły 23 proc. Z kolei średnia widownia sobotniego finałowego odcinka „The Voice of Poland” w TVP2 wyniosła wg NM 1,8 mln osób, udziały kształtowały się na poziomie 16 proc., Dwójkowy muzyczny talent show znalazł się również w TOP10 najliczniej oglądanych programów weekendu. Średnio zakończoną właśnie edycję programu „The Voice of Poland” oglądało wg NM 1,6 mln osób. W niedzielę, 20 listopada średnio 1,8 mln widzów wg NM oglądało w TVP1 ostatni odcinek serii serialu „Wojenne dziewczyny”, (12,7 proc. udziałów). Średnio cały sezon Jedynkowego serialu oglądało 1,6 mln widzów, a średnie udziały kształtowały się na poziomie 11,8 proc.

Według Nielsen Media w TOP 10 programów weekendu sześć należało do Telewizji Polskiej. Liderem wśród wszystkich anten w piątek, 18 listopada z udziałami 9 proc. i w niedzielę, 20 listopada z udziałami na poziomie 11,4 proc. była TVP1, a w sobotę, 19 listopada najwyższe dzienne udziały 8,6 proc. zanotowała TVP2.

Komentarze

Powiązane

22.03.23, 11:29
| telewizja / VOD » badania rynku
Widownia Love Island. Wyspa miłości rośnie w Czwórce
Reality show „Love Island. Wyspa miłości” zyskuje widzów z tygodnia na tydzień. Nowy sezon emitowany jest przez po raz pierwszy przez Czwórkę.
22.03.23, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Arnold Boczek i Marian Paździoch dzięki technologii deepfake w specjalnym odcinki serialu Świat według Kiepskich
Platforma Polsat Box Go udostępniła specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”, w którym dzięki technologii deepfake pojawili się Arnold Boczek i Marian Paździoch. Odcinek poświęcony pamięci aktorów grających te postaci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa trafił do pakietu Polsat Box Go Premium.
21.03.23, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska ze wstępnymi wynikami za 2022 r.: przychody wzrosły o 11 proc.
Grupa Kino Polska opublikowała wstępne skonsolidowane wyniki finansowe za 2022 rok. Grupa odnotowała wzrost przychodów ze sprzedaży rok do roku i wyższy zysk z działalności operacyjnej.
21.03.23, 09:51
| telewizja / VOD » seriale | telewizja / VOD » badania rynku
Premiera serialu Polowanie na ćmy z ogromną widownią
Pierwszy odcinek nowego polskiego serialu „Polowanie na ćmy” oglądało aż 2,4 mln widzów.
20.03.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kocha, lubi, pasuje. Nowy program randkowy w TTV w kwietniu
Nowy program randkowy „Kocha, lubi, pasuje” zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia br. W nowym programie uczestnicy programu stworzą wizerunki partnerów idealnych.
19.03.23, 09:00
| telewizja / VOD » seriale
CANAL+ promuje nowy serial EMIGRACJA XD
"EMIGRACJA XD" to nowa produkcja oryginalna CANAL+, oparta na bestsellerowej książce Malcolma XD. Z początkiem marca br. rozpoczęła się szeroka kampania marketingowa wspierająca promocję serialu.
17.03.23, 17:19
| telewizja / VOD » informacje
Piracki serwis zalukaj.vip zamknięty. Właściciel platformy tymczasowo aresztowany
Policjanci z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości doprowadzili do zakończenia działalności pirackiego serwisu oferującego filmy i seriale – zalukaj.vip. Dwóm mężczyznom postawiono zarzut nielegalnego rozpowszechniana utworów chronionych prawem autorskim. Pomysłodawca i właściciel serwisu został tymczasowo aresztowany. 
17.03.23, 13:00
| telewizja / VOD » ludzie
Marek Solon-Lipiński koordynatorem grupy środkowoeuropejskiej EBU
Marek Solon-Lipiński został koordynatorem największej na świecie grupy środkowoeuropejskiej EBU, stanowisko zastępcy koordynatora obejmie Elene Gabashvili z Gruzji.
16.03.23, 21:35
| telewizja / VOD » seriale
Serial Grease: Rise of the Pink Ladies zadebiutuje 7 kwietnia na platformie SkyShowtime
Liczący 10 odcinków pierwszy sezon serialu „Grease: Rise of the Pink Ladies”, w którym główne role grają Marisa Davila i Cheyenne Isabel, będzie dostępny od 7 kwietnia br. na platformie SkyShowtime.
16.03.23, 19:55
| telewizja / VOD » informacje
Żywioł. Dokument Telewizji Polskiej i LRT z premierą w Wilnie
17 marca br. w Pałacu Wielkich Książąt Litewskich odbędzie się premiera dokumentu „Żywioł” polskiego reżysera Cypriana Demianiuka i scenarzysty Piotra Kornobisa. Film jest koprodukcją Telewizji Polskiej, studia „Oko i Ucho“, studia „Ketvirta Versija“, zrealizowaną przy wsparciu Biura Programu Niepodległa oraz we współpracy z litewską telewizją publiczną LRT.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.