30.11.22, 20:00

Kiwi.com zachęca do taniego podróżowania

Kiwi.com zachęca do taniego podróżowania, fot.: pixabay.com

Wyszukiwarka tanich lotów Kiwi.com wystartowała z kampanią "We hack the system, you fly for less”. Celem projektu jest przedstawienie innowacyjnej technologii dzięki, która pozwala szybko znaleźć tanie loty. 

Kampania w humorystyczny sposób prezentuje informacje o firmie i tanim podróżowaniu. Autorem pomysłu kreatywnego jest zespół Kiwi.com, który został utworzony na początku bieżącego roku. Nowa kampania jest dostępna w kanałach cyfrowych i mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram oraz TikTok. Jej koncepcja zakłada współpracę z trzema influencerami na Instagramie oraz TikToku, z których każdy odzwierciedla główne oblicza samej marki Kiwi.com. Pierwszy z nich to uosobienie cyfrowego innowatora, który odzwierciedla techniczne serce firmy i potrafi wyjaśnić, jak działa produkt i aplikacja. Drugi to Disruptor, czyli haker podróżniczy szukający unikalnych opcji umożliwiających tanie podróżowanie. Ostatnim obliczem marki jest odkrywca, który w podróży szuka przygód i wrażeń.

„Kiwi.com to nie tylko kolejne internetowe biuro podróży - wszystko dzięki unikalnemu algorytmowi, który stoi za sukcesem naszej technologii dla sektora travel. W naszej najnowszej kampanii wizerunkowej zależało nam na tym, aby to właśnie tajniki naszej technologii znalazły się w centrum uwagi. Algorytm Kiwi.com umożliwia znalezienie wyjątkowych opcji podróżniczych w wyjątkowych cenach, których nie znajdzie się nigdzie indziej” - mówi Christophe Wechsler, dyrektor kreatywny Kiwi.com.

Firma Baldwin Praga wspierała wewnętrzny zespół kreatywny Kiwi.com przy produkcji filmów z serii Travel Hacks. Po wstępnym wprowadzeniu nowej tożsamości marki, w 2023 r. nastąpi szersza aktywacja na rynkach Europy Środkowej.

Komentarze

Powiązane

03.02.23, 08:51
| reklama & PR » ludzie
Bartłomiej Stańczak dołączył do Mediahub
Bartłomiej Stańczak jako media communication director dołączył do domu mediowego Mediahub. Został liderem zespołu kompleksowo pracującego dla ING Banku Śląskiego SA, kluczowego klienta agencji.
03.02.23, 07:30
| reklama & PR » artykuły
Podsumowanie 2022 r.: Grażyna Gołębiowska (AMS)
Grażyna Gołębiowska, Dyrektorka marketingu AMS SA., podsumowuje 2022 r. na rynku reklamy zewnętrznej. 
02.02.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
Robbie Williams rozpoczyna współpracę z marką Felix
Robbie Williams został nowym głosem Felixa – kota i marki z sektora karmy dla kotów. Robbie Williams nagrał nową piosenkę “It’s great to be a cat” na potrzeby nowej kampanii reklamowej Felix.
02.02.23, 13:57
| reklama & PR » informacje
Marka Velvet w przetargu wybiera Red8
Agencja Red8 (dentsu Polska) wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
02.02.23, 13:32
| reklama & PR » informacje
IT depends. On you. Kampania the:protocol
theprotocol.it (serwis z ofertami pracy dla specjalistów z branży IT) rusza z kampanią mediową i influencerską. Przekaz jest kierowany do tych, którzy w nowym roku chcą zmienić pracę i potrzebują bodźców mobilizujących ich do poszukiwań.
02.02.23, 06:30
| reklama & PR » ludzie
Podsumowanie 2022 r.: Łukasz Jarota (agencja Grow)
Podsumowanie 2022 roku według Łukasza Jaroty (agencja Grow).
01.02.23, 21:00
| reklama & PR » informacje
Miasto Wołów zmienia swoje logo i identyfikację wizualną
Władze Wołowa zaprezentowały nowy logotyp. Znak stał się podstawą do stworzenia całego systemu identyfikacji wizualnej i będzie systematycznie wdrażany w projektach promocyjnych Urzędu Miejskiego oraz komunikacji z mieszkańcami. Projekt zrealizowała agencja Publicon.
01.02.23, 19:00
| reklama & PR » informacje
Design by HARIBO. Konkurs marki Haribo
Marka HARIBO ruszyła z konkursem w którym do zdobycia jest kolekcja ubrań i akcesoriów HARIBO oraz nagroda główna – laptop ze specjalnym etui.
01.02.23, 18:00
| reklama & PR » informacje
Klub Super-Pharm. Nowa nazwa znanego programu lojalnościowego drogerii Super-Pharm
Sieć Super-Pharm wprowadziło nową odsłonę programu lojalnościowego. Od 26 stycznia br. Klub LifeStyle zmienia nazwę na Klub Super-Pharm.
01.02.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Ekspert ALDI Poleca. ALDI promuje marki własne
„Ekspert ALDI Poleca” – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja promująca marki własne ALDI.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

Przejdź do oferty

Specjalista ds. komunikacji

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów | Warszawa

Przejdź do oferty

PEŁNOMOCNIK DYREKTORA ds. MARKETINGU

Zamek Królewski w Warszawie-Muzeum | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.