21.12.22, 20:30

Fundacja Maraton Warszawski przedłużyła współpracę z New Balance

New Balance i Maraton Warszawski razem na kolejne 4 lata, fot.: materiały prasowe

Fundacja „Maraton Warszawski” przedłużyła współpracę z sponsorem technicznym, marką New Balance. Umowa została podpisana na cztery kolejne lata. 

Marka New Balance wspiera Fundację „Maraton Warszawski” już od 2019 roku, kiedy dołączyła do grona partnerów Maratonu i Półmaratonu Warszawskiego oraz Ekidenu – Maratonu Sztafet. W 2021 r. brand został także sponsorem tytularnym New Balance Biegu na Piątkę. New Balance jest także sponsorem największych maratonów m.in. w Nowym Jorku, Londynie i Walencji.

"Cieszymy się, że nasza przygoda z Fundacją „Maraton Warszawski” trwa nadal i że razem będziemy mogli dalej tworzyć historię polskiego biegania. Przez ostatnie cztery lata, pomimo wielu przeciwności i wyzwań, wspólnie udało nam się zorganizować kilkanaście wydarzeń biegowych, które zostały docenione przez tysiące biegaczy. Wierzymy, że trudne czasy są już za nami, a wartości, historie i wizje obu marek stworzą niesamowitą synergię. Razem wniesiemy nową energię w rozwój wydarzeń sportowych i propagowanie biegania jako najprostszej formy aktywności” – mówi Franek Romański, Sports Marketing Manager w New Balance Polska.

New Balance wspiera flagowe wydarzenia Fundacji „Maraton Warszawski” w szerokim zakresie. To nie tylko zaangażowanie finansowe, lecz także współpraca promocyjna i aktywność w obszarze budowania wartości. Grupa chce promować aktywność fizyczną w społeczeństwie osłabionym po pandemii.

"Bardzo się cieszę, że przedłużamy współpracę z New Balance. Dobry partner jest nieocenionym wsparciem - nasza relacja, wspólne wartości i przede wszystkim biegowa pasja pozwala robić po prostu dobre rzeczy. Kolejny rok współpracy to okazja do spotykania się podczas kolejnych sportowych wydarzeń, a przede wszystkim okazja do rozwijania fantastycznego New Balance Biegu na Piątkę. Ten bieg jest okazją dla wielu początkujących biegaczy do spróbowania swoich sił w biegu ulicznym, to moment wielu absolutnych debiutów - wspaniale, że razem z New Balance możemy tworzyć tak istotną i przełomową dla każdego sportowca amatora chwilę.” – powiedział Marek Tronina, dyrektor Fundacji „Maraton Warszawski”.

Okazje do sprawdzenia formy

Marka New Balance angażuje się w propagowanie aktywności i zdrowego stylu życia. New Balance Run Club to globalna inicjatywa, która wykorzystując ponadstuletnie doświadczenie w produkcji butów biegowych, chce pomagać kolejnym biegaczom w osiąganiu celów. Warszawska społeczność NBRC wystartowała w 2019 roku i skupia się na organizacji otwartych treningów, wydarzeń biegowych i spotkań tematycznych, w ramach których trenerzy pomagają poprawić siłę, szybkość i wytrzymałość.

Jedną z pierwszych okazji do sprawdzenia formy wypracowanej zimą będą wiosenne biegi Fundacji. Po niespełna miesiącu od uruchomienia zapisów na liście startowej 17. Półmaratonu Warszawskiego jest już ponad dwa tysiące zawodników. Ci, którzy szukają krótszego dystansu, od 19 grudnia mogą zarejestrować się na trzecią edycję New Balance Biegu na Piątkę. Obie imprezy odbędą się 26 marca 2023 r.

Komentarze

Powiązane

15.03.24, 20:00
| biznes i technologie » informacje
Browar Pilsweizer wprowadza na rynek piwa w krachlach. To drugi taki browar w Polsce
Browar Pilsweizer wprowadza na rynek linię „piw góralskich” w krachlach (grube brązowe butelki, z kabłąkowym zamknięciem i białym korkiem). W luksusowych opakowaniach browar będzie na razie sprzedawał trzy swoje piwa.
13.03.24, 09:59
| biznes i technologie » informacje
Innowacje w olejach samochodowych: Jak nowe technologie poprawiają wydajność silnika
Rozwój technologiczny odgrywa kluczową rolę w każdej dziedzinie życia, a przemysł motoryzacyjny nie jest wyjątkiem. Szczególną uwagę poświęca się innowacjom w zakresie olejów samochodowych, które są niezbędne dla wydajności i trwałości silników. ARTYKUŁ SPONSOROWANY
03.03.24, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Polacy pokochali automaty paczkowe
W ciągu ostatnich dwóch lat rynek automatów paczkowych w Polsce przeszedł znaczącą transformację. W tym roku ich liczba może przekroczyć aż 45 tys. takich urządzeń.
02.02.24, 19:30
| biznes i technologie » informacje
5G na nowych częstotliwościach w Play
Sieć Play uruchamia sieć 5G na nowych częstotliwościach 3500-3600 MHz. Operator uzyskał pierwsze pozwolenia radiowe na użytkowanie pasma C od Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Nowe zasoby mają pozwolić znacznie zwiększyć pojemność oraz prędkość sieci nowej generacji do 1 Gb/s.
20.01.24, 08:00
| biznes i technologie » informacje
Irina Lipczyk-Kolakovska z e-muzyka w zarządzie Merlin
Merlin, organizacja będąca partnerem dla niezależnych firm zajmujących się licencjonowaniem muzyki cyfrowej, ogłosiła nowego zarządu i powitaniem sześciu nowych członków. Wśród nich jest przedstawicielka firmy e-muzyka.
13.01.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Polski Ład wykończył mikroprzedsiębiorców. Andrzej Sadowski: doszło do dramatycznej zapaści w planowaniu przyszłości w gospodarce
Zdaniem ekonomistów, Polski Ład był skokowym wzrostem i ciężarów nałożonych na przedsiębiorców, jak również dodatkowych obowiązków biurokratycznych.
13.01.24, 17:00
| biznes i technologie » informacje
Miniaturowa wersja sklepu Kaufland w kolekcji klocków PLAYMOBIL
W świątecznej ofercie Kaufland pojawiła się unikatoa kolekcja klocków PLAYMOBIL odwzorowująca sklep Kaufland,. Oprócz zabawkowych produktów, wózków i koszyków, miniaturowy market może również posiadać piekarnię, stoisko z owocami i warzywami.
12.01.24, 07:45
| internet » ludzie | biznes i technologie » informacje
Christopher Biedermann zostanie CFO w Fiberhost
1 lutego br. funkcję CFO w spółce Fiberhost obejmie Christopher Biedermann. Na stanowisku CEO pozostaje Marta Wojciechowska oraz w roli COO/CTO Krzysztof Jaskólski.
08.01.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
ORLEN przejmuje stacje paliw w Austrii
ORLEN sfinalizował zakup 100 proc. udziałów w spółce Doppler Energie zarządzającej 267 stacjami paliw w Austrii. Dzięki transakcji spółka posiada blisko 3,5 tysiąca stacji paliw w siedmiu krajach w Europie. Koncern rozważa dalsze akwizycje w regionie oraz działania, które pozwolą mu dołączyć do grona liderów w obszarze elektromobilności na austriackim rynku.
07.01.24, 20:43
| biznes i technologie » informacje
Dealz ma już trzysta sklepów na polskim rynku
Sieć Dealz (Pepco Group) w grudniu 2023r., otworzyła w Bytomiu swój 300. sklep w Polsce.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy