02.02.23, 13:32

IT depends. On you. Kampania the:protocol

KV kampanii the:protocol, fot.: materiały prasowe

theprotocol.it (serwis z ofertami pracy dla specjalistów z branży IT) rusza z kampanią mediową i influencerską. Przekaz jest kierowany do tych, którzy w nowym roku chcą zmienić pracę i potrzebują bodźców mobilizujących ich do poszukiwań.

Portal theprotocol.it łączy pracodawców ze specjalistami IT. Ma być odpowiedzią na potrzebę ujednolicania standardów w ogłoszeniach o pracę w IT oraz potrzebę operowania konkretami w ofertach pracy – podawaniem opisów projektów, trybu pracy czy warunków zatrudnienia.

Branża IT stała się egalitarną branżą, w której funkcjonują różni specjaliści i specjalistki, nie tylko w rolach deweloperskich. Pomysłodawcy the:protocol bazują na wieloletniej praktyce i danych analitycznych. Dlatego w nowym roku chcemy pomóc w sprawnym i precyzyjnym znalezieniu odpowiednich ofert pracy m.in. tym, którzy rozglądają się za nowymi wyzwaniami zawodowymi, zmieniają branżę, wracają z urlopów rodzicielskich i szukają pracy przy projektach, nad którymi naprawdę chcą pracować” – mówi Piotr Trzmiel, Head of Growth the:protocol.

Kampania the:protocol prowadzona pod hasłem „IT depends. On You” osadzona jest w tematyce postanowień noworocznych i refleksji związanych z chęcią zmiany w karierze. Cały koncept oparto na przedstawieniu bolączek PROsów IT, związanych z ich codzienną pracą. W dystrybucji wykorzystano media media społecznościowe, współpracę z branżowymi influencerami, prasę online oraz wspierające kanały marki – the:blog i the:procast. Claim spinający całą komunikację to hasło „IT depends. On You”.

Kampania w mediach branżowych

W kreacjach kampanii pojawią się kontekstowe hasła odnoszące się do codzienności wielu specjalistów i specjalistek IT, zawierające powtarzalny element: „IT depends. On You”. Dodatkowo kreacje kampanijne pojawią się w mediach branżowych takich jak: Antyweb, IT week, Programista na swoim, PC World, Geek Week, bezprawnik.pl, dobreprogramy.pl, polygamia.pl, Instalki, CD-Action i na wybranych portalach technologicznych grupy WP.

Kampanię wspiera konkurs organizowany za pośrednictwem fanpage’a the:protocol, w którym można wygrać vouchery do sklepu Komputronik oraz gadżety serwisu theprotocol.it. Komunikacji towarzyszy szeroka współpraca z branżowymi influencerami: Piotr Programista. Instalki, Davitech, Szhakal, niantyfan, Damian Olszewski – Praktycznie o pieniądzach.

Kampania wystartowała 12 stycznia i potrwa do końca lutego br. Za jej realizację odpowiedzialna jest agencja 25wat.

Komentarze

Powiązane

31.03.23, 16:45
| reklama & PR » informacje
Szymon Marciniak ambasadorem LANCERTO
Sędzia piłkarski Szymon Marciniak dołączył właśnie do drużyny ambasadorów LANCERTO. Umowa między polską marką odzieży premium a arbitrem została podpisana na 24 miesiące.
31.03.23, 15:30
| reklama & PR » informacje
Zaprojektuj formę. Kampania MultiSport promuje nową platformę edukacyjno-sportową
Ruszyła kampania “Zaprojektuj formę” promująca nową platformę edukacyjno-sportową stworzoną przez MultiSport, zawierającą gotowe plany na poprawę zdrowia i jakości życia jego użytkowników.
31.03.23, 11:00
| reklama & PR » ludzie
Szymon Demirkol przechodzi z K2 do Saatchi & Saatchi
Szymon Demirkol, wcześniej szef kreacji w K2 Create, został nowym Associate Creative Directorem w agencji Saatchi & Saatchi.
31.03.23, 06:30
| reklama & PR » ludzie
Michał Desowski odchodzi z Saatchi & Saatchi
Michał Desowski, dyrektor kreatywny w Saatchi & Saatchi, po ośmiu latach pracy odchodzi z agencji.
30.03.23, 20:22
| reklama & PR » informacje
KERRIS obsłuży markę Lisner w mediach społecznościowych
Agencja KERRIS wygrała przetarg na kompleksową obsługę marki Lisner w mediach społecznościowych.
30.03.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Bogusław Linda tańczy w reklamie McDonald’s
Bogusław Linda bierze udział w reklamie McDonald’s, gdzie prezentuje swój niezwykły taniec. Nowa kampania marki skoncentrowana jest wokół nieodkrytych talentów, które drzemią w każdej z osób.
30.03.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Zielony Przystanek od AMS przy Tężni w Chorzowie
30 marca br. Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa oddał do użytku mieszkańcom EKO wiatę – Zielony Przystanek Przy Tężni oraz ciąg wiat na zmodernizowanej ulicy 3 Maja. Nowe wiaty to efekt współpracy Miasta Chorzów i firmy AMS.
30.03.23, 13:10
| reklama & PR » informacje
Žatecký rusza z pierwszą w historii marki loterią promocyjną
Pod hasłem „Wygraj roczną pensję z Žatecký i wrzuć na luz” rusza pierwsza w historii marki Žatecký loteria promocyjna. Głównymi nagroda są cztery roczne pensje w wysokości 60 tys. zł. nagród.
30.03.23, 09:43
| reklama & PR » informacje
Electrolux będzie dalej współpracować z Cut The Mustard
Electrolux czwarty rok z rzędu przedłużył bezprzetargowo współpracę z Cut The Mustard. Agencja będzie nadal wspierać strategicznie i reklamowo szwedzką markę.
30.03.23, 08:30
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Fedyna w zespole 19 Południka
Do zespołu agencji dołączyła Magdalena Fedyna, która wzmocniła dział client service i objęła stanowisko senior account managerki.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 30.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.