02.02.23, 13:32

IT depends. On you. Kampania the:protocol

KV kampanii the:protocol, fot.: materiały prasowe

theprotocol.it (serwis z ofertami pracy dla specjalistów z branży IT) rusza z kampanią mediową i influencerską. Przekaz jest kierowany do tych, którzy w nowym roku chcą zmienić pracę i potrzebują bodźców mobilizujących ich do poszukiwań.

Portal theprotocol.it łączy pracodawców ze specjalistami IT. Ma być odpowiedzią na potrzebę ujednolicania standardów w ogłoszeniach o pracę w IT oraz potrzebę operowania konkretami w ofertach pracy – podawaniem opisów projektów, trybu pracy czy warunków zatrudnienia.

Branża IT stała się egalitarną branżą, w której funkcjonują różni specjaliści i specjalistki, nie tylko w rolach deweloperskich. Pomysłodawcy the:protocol bazują na wieloletniej praktyce i danych analitycznych. Dlatego w nowym roku chcemy pomóc w sprawnym i precyzyjnym znalezieniu odpowiednich ofert pracy m.in. tym, którzy rozglądają się za nowymi wyzwaniami zawodowymi, zmieniają branżę, wracają z urlopów rodzicielskich i szukają pracy przy projektach, nad którymi naprawdę chcą pracować” – mówi Piotr Trzmiel, Head of Growth the:protocol.

Kampania the:protocol prowadzona pod hasłem „IT depends. On You” osadzona jest w tematyce postanowień noworocznych i refleksji związanych z chęcią zmiany w karierze. Cały koncept oparto na przedstawieniu bolączek PROsów IT, związanych z ich codzienną pracą. W dystrybucji wykorzystano media media społecznościowe, współpracę z branżowymi influencerami, prasę online oraz wspierające kanały marki – the:blog i the:procast. Claim spinający całą komunikację to hasło „IT depends. On You”.

Kampania w mediach branżowych

W kreacjach kampanii pojawią się kontekstowe hasła odnoszące się do codzienności wielu specjalistów i specjalistek IT, zawierające powtarzalny element: „IT depends. On You”. Dodatkowo kreacje kampanijne pojawią się w mediach branżowych takich jak: Antyweb, IT week, Programista na swoim, PC World, Geek Week, bezprawnik.pl, dobreprogramy.pl, polygamia.pl, Instalki, CD-Action i na wybranych portalach technologicznych grupy WP.

Kampanię wspiera konkurs organizowany za pośrednictwem fanpage’a the:protocol, w którym można wygrać vouchery do sklepu Komputronik oraz gadżety serwisu theprotocol.it. Komunikacji towarzyszy szeroka współpraca z branżowymi influencerami: Piotr Programista. Instalki, Davitech, Szhakal, niantyfan, Damian Olszewski – Praktycznie o pieniądzach.

Kampania wystartowała 12 stycznia i potrwa do końca lutego br. Za jej realizację odpowiedzialna jest agencja 25wat.

Komentarze

Powiązane

24.05.24, 09:45
| reklama & PR » ludzie
Ewelina Puławska awansowała w Good One PR. Została dyrektor zarządzającą
Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
23.05.24, 21:00
| reklama & PR » informacje
Lavazza po raz dziesiąty na kortach Roland-Garros
Lavazza, włoska firma kawowa oraz oficjalny partner turnieju Roland-Garros od 2015 r., będzie dzielić się włoskim stylem smakowania kawy 10 raz z rzędu.
23.05.24, 17:51
| reklama & PR » ludzie
Sonia Stępień przechodzi z o2.pl do agencji oLIVE media
Sonia Stępień dołączyła do zespołu agencji oLIVE media i objęła stanowisko senior PR specjalistka. Tym samym zasiliła zespół public relations, którym kieruje team leaderka Katarzyna Kamińska.
23.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Robert Lewandowski ambasadorem G2A.COM
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką nawiązał długoterminową współpracę z Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media.
23.05.24, 13:27
| reklama & PR » informacje
IKEA, L’Oreal i Biedronka pierwszymi reklamodawcami platformy SkyShowtime w Polsce
SkyShowtime jako pierwsza globalna platforma streamingowa w Polsce uruchomił pakiety reklamowe, a klienci Wavemaker (GroupM) jako pierwsi zareklamowali się na jego łamach.
23.05.24, 11:31
| reklama & PR » ludzie
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska awansowała w strukturach Mindshare Polska i objęła stanowisko Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
23.05.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Ooo. Wiosenna kampania Orange dla Firm
Trwa wiosenna kampania Orange dla Firm, którą przygotowała agencja Havas Creative Network. Produkcja powstała w ramach nowej globalnej strategii „Orange tu jest”, otwierając nowy rozdział formatów komunikacyjnych Marki.
23.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
KERRIS promuje bursztyn bałtycki wśród młodych odbiorców
Agencja KERRIS odpowiada za opracowanie strategii, koncepcji oraz realizację pierwszej kampanii skierowanej do młodego pokolenia, mającej na celu zbudowanie nowoczesnego wizerunku bursztynu wśród tej grupy wiekowej.
22.05.24, 16:30
| reklama & PR » informacje
Joanna Brodzik ambasadorką marki Fine Life. Aktorka będzie gospodynią specjalnego programu
Wystartowała kampania „Gotowanie na wyzwanie z Joanną Brodzik”, której celem jest zbudowanie rozpoznawalności produktów marki własnej Fine Life, w ofercie której dostępnych jest ok. 400 artykułów w przystępnej cenie. Ambasadorką projektu jest aktorka Joanna Brodzik.
22.05.24, 15:20
| reklama & PR » informacje
Własne M w Wielkim Mieście. Alior Bank promuje kredyty hipoteczne
Alior Bank rozpoczął kampanię marketingową, która promuje nową ofertę kredytu hipotecznego „Własne M w Wielkim Mieście”. Działania marketingowe będą realizowane do połowy czerwca br.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy