03.02.23, 10:47

Bogata oferta seriali w wiosennej ramówce Polsatu

Wiosenna oferta Polsatu, fot.: materiały prasowe

Wiosenna ramówka Polsatu to głównie kontynuacje znanych formatów. Jeden element odróżnia wiosenną ofertę stacji od poprzednich sezonów – to wysyp telewizyjnych premier seriali, które debiutowały wcześniej w Polsat Box.

Na antenie Polsatu zadebiutuje ośmiodocinkowy serial "Matka" (od 27 lutego, w poniedziałki o godz. 20.00). W serialu występują: Olga Bołądź, Łukasz Simlat, Marcin Kowalczyk, Maria Pakulnis, Olaf Lubaszenko, Mateusz Janicki, Adrianna Chlebicka i Małgorzata Pieczyńska. "Matkę" wyprodukowała firma TFP-TV&Film Production na zlecenie Telewizji Polsat. To thriller psychologiczny według pomysłu Igora Brejdyganta, autora bestsellerowych powieści kryminalnych. Również w poniedziałki o godz. 21.00 emitowany będzie sześciodocinkowy serial reżyserowany przez Łukasza Palkowskiego "Wotum nieufności". Produkcja oparta jest na powieści Remigiusza Mroza. W obsadzie takie nazwiska jak: Antoni Pawlicki, Katarzyna Dąbrowska, Zofia Wichłacz, Leszek Lichota, Anna Mrozowska, Dorota Kolak, Józef Pawłowski, Olgierd Łukaszewicz, Cezary Łukaszewicz, Piotr Głowacki.

W środę od 1 marca o godz. 20.00 ciepły serial obyczajowy "Lulu" Kingi Dębskiej. W obsadzie serialu znaleźli się: Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Marek Siudym, Joanna Kurowska, Grażyna Sobocińska, Weronika Wachowska. Z kolei soboty o godz. 20.00 emitowana będzie polska wersja ukraińskiego serialu "Sługa Narodu". Stacja przygotowała 24 odcinki. W soboty o godz. 21.00 emitowany będzie I sezon serialu komediowego "Rodzina na Maxa" (13 odcinków). Produkcja jest polską wersją nowozelandzkiego formatu "Step Dave" produkowanego w latach 2014-2015.

Nowe sezony dobrze znanych formatów

W odświeżonej formule pojawi się show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jury pojawi się Paweł Domagała, a nowym współprowadzącym za Piotra Gąsowskiego będzie Maciej Rock. Siódma edycja "Ninja Warrior Polska" będzie emitowana we wtorki od 28 lutego o godz. 20.00. Środowe wieczory o godz. 21.00 Mateusz Gessler pojawi się w nowym sezonie "Hells Kitchen". W ofercie nie zabraknie również emitowanego od 2013 r. formatu "Nasz nowy dom" (czwartki o godz. 20.00). Niezmiennie częścią oferty Polsatu będzie 21. sezon serialu "Przyjaciółki" w czwartki o godz. 21.00.

W ofercie stacji pojawią się także nowe sezony takich programów m.in. jak "Ewa gotuje" (soboty o godz. 10.10), "Kabaret na żywo. Nowy skŁAD 2" (niedziele o godz. 20.00), codziennego serialu z gatunku docu-crime "Gliniarze" (poniedziałek-piątek o godz. 17.00), czy telenoweli "Pierwsza miłość" (dni powszednie o godz. 18.00).

Komentarze

Powiązane

21.05.24, 14:02
| telewizja / VOD » badania rynku
Rekordowa wyniki kanałów BBC Studios w Polsce. BBC First z najwyższymi udziałami w historii
W kwietniu br. portfolio kanałów osiągnęło 0,84 proc. proc., czyli najwyższy miesięczny udział w rynku od uruchomienia pięciokanałowego portfolio w 2015 r.
21.05.24, 08:45
| telewizja / VOD » informacje
TVN Pora na show. 17 kanał FAST w ofercie TVN Warner Bros. Discovery
Koncern TVN Warner Bros. Discovery uruchomił kolejny kanał typu FAST - TVN Pora na show.
20.05.24, 13:42
| telewizja / VOD » seriale
Prosta sprawa. Mateusz Damięcki i Piotr Adamczyk w nowym serialu CANAL+
W serwisie CANAL+ online pojawił się pierwszy odcinek nowej polskiej produkcji „Prosta sprawa”. Najnowsza produkcja oryginalna CANAL+ to kino akcji twórców „Furiozy” oparte na bestsellerze Wojciecha Chmielarza.
20.05.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 10 mln zł. To suma roszczeń spraw przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023
Niemal 10 mln zł – to suma roszczeń spraw przeciwko Telewizji Polskiej za materiały wyemitowane w latach 2016-2023 z powództwa osób i instytucji o naruszenie dóbr osobistych.
18.05.24, 14:51
| telewizja / VOD » informacje
Nakręć się na przyszłość. Szansa dla młodych ludzi na karierę w branży filmowej
Na warsztaty otwierające drogę do pracy przy tworzeniu filmów i seriali zapraszają Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Netflix.
17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
16.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Aktualności TVP3 Katowice z dużym skokiem oglądalności. Rośnie widownia serwisów w Szczecinie, Krakowie i Bydgoszczy
Znaczące wzrosty oglądalności w kwietniu br. odnotowały, według danych Nielsen Media, programy informacyjne emitowane na antenach regionalnych TVP. „Aktualności” emitowane w TVP3 Katowice osiągnęły w kwietniu wzrost widowni - w porównaniu z minionym rokiem – aż o 70 proc. 
16.05.24, 13:06
| telewizja / VOD » informacje
Kanały TinyTeen, LingoToons i LangLab dołączyły do oferty Pasjatv
Do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne. Nadawcą trzech nowych kanałów TinyTeen, LingoToons i LangLab jest English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada kanał English Club TV.
16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy