06.02.23, 14:12

Kool Things będzie dalej pracować dla Razer

Logotypy marek, fot.: materiały prasowe

Agencja gamingowa Kool Things przedłużyła umowę z Razer –lifestylową marką dla graczy oraz pionierem rynku gaming hardware.

Współpraca pomiędzy firmami trwa już 12 lat. W tym czasie agencja obsłużyła blisko 500 premier, a tylko w ostatnich trzech latach wsparła przedstawicieli mediów w stworzeniu niemal 2 tys. recenzji produktów marki Razer. Podpisana umowa przedłuża współpracę w zakresie PR w Polsce, Czechach, Słowacji, Turcji, Rumunii i na Węgrzech o kolejne 12 miesięcy.

Współpraca pomiędzy firmami rozpoczęła się w 2010 r., gdy Razer — pierwszy klient agencji — wprowadzał do swojej oferty BlackWidow, czyli swoją pierwszą klawiaturę mechaniczną skierowaną do grupy największych pasjonatów gamingu.

Agencja realizuje dla Razer usługi w zakresie PR produktowego i korporacyjnego, kierując komunikację do przedstawicieli mediów z sektora technologicznego, gamingowego i biznesowego. Działania w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech realizowane są z warszawskiej centrali firmy, a w Rumunii i Turcji, poprzez zespoły w Bukareszcie i Stambule.

Kto pracuje w międzynarodowym zespole na rzecz Razer?

Od sierpnia 2021 r. koordynatorem zespołu Kool Things w zakresie działań public relations dla Razer jest Mateusz Bachłaj (PR Lead), a jego głównymi współpracownikami są: Mariusz Pietraszek (PR Manager), Jan Juskowiak (Junior PR Specialist), Murat Halilbeyoğlu (PR Specialist) i Jacint Erdei (PR Specialist).

Komentarze

Powiązane

31.03.23, 11:00
| reklama & PR » ludzie
Szymon Demirkol przechodzi z K2 do Saatchi & Saatchi
Szymon Demirkol, wcześniej szef kreacji w K2 Create, został nowym Associate Creative Directorem w agencji Saatchi & Saatchi.
31.03.23, 06:30
| reklama & PR » ludzie
Michał Desowski odchodzi z Saatchi & Saatchi
Michał Desowski, dyrektor kreatywny w Saatchi & Saatchi, po ośmiu latach pracy odchodzi z agencji.
30.03.23, 20:22
| reklama & PR » informacje
KERRIS obsłuży markę Lisner w mediach społecznościowych
Agencja KERRIS wygrała przetarg na kompleksową obsługę marki Lisner w mediach społecznościowych.
30.03.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Bogusław Linda tańczy w reklamie McDonald’s
Bogusław Linda bierze udział w reklamie McDonald’s, gdzie prezentuje swój niezwykły taniec. Nowa kampania marki skoncentrowana jest wokół nieodkrytych talentów, które drzemią w każdej z osób.
30.03.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Zielony Przystanek od AMS przy Tężni w Chorzowie
30 marca br. Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa oddał do użytku mieszkańcom EKO wiatę – Zielony Przystanek Przy Tężni oraz ciąg wiat na zmodernizowanej ulicy 3 Maja. Nowe wiaty to efekt współpracy Miasta Chorzów i firmy AMS.
30.03.23, 13:10
| reklama & PR » informacje
Žatecký rusza z pierwszą w historii marki loterią promocyjną
Pod hasłem „Wygraj roczną pensję z Žatecký i wrzuć na luz” rusza pierwsza w historii marki Žatecký loteria promocyjna. Głównymi nagroda są cztery roczne pensje w wysokości 60 tys. zł. nagród.
30.03.23, 09:43
| reklama & PR » informacje
Electrolux będzie dalej współpracować z Cut The Mustard
Electrolux czwarty rok z rzędu przedłużył bezprzetargowo współpracę z Cut The Mustard. Agencja będzie nadal wspierać strategicznie i reklamowo szwedzką markę.
30.03.23, 08:30
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Fedyna w zespole 19 Południka
Do zespołu agencji dołączyła Magdalena Fedyna, która wzmocniła dział client service i objęła stanowisko senior account managerki.
30.03.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Łaciaty i ja, i to co ważne. Mlekpolem czwarty rok współpracuje z Change Serviceplan i Media Republic
Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” w Grajewie czwarty rok z rzędu powierzyła realizację kampanii serków śmietankowych „Łaciate” agencjom Change Serviceplan (Group One) oraz Media Republic (Group One).
30.03.23, 06:30
| reklama & PR » ludzie
Urszula Matej-Bil awansowała do zarządu EPP
Urszula Matej-Bil awansowała na stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za marketing i komunikację w spółce EPP, zarządzającej centrami handlowymi w Polsce. Z firmą jest związana od 2019 r., kiedy dołączyła do jej struktur jako dyrektor ds. PR i komunikacji.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 30.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.