13.02.23, 20:20

Zmiany w strukturze Amplifi (dentsu Polska)

Od lewej: Magda Mussmann, Kinga Maliszewska, Jarek Król, fot.: materiały prasowe

Do agencji Amplifi dołączyła Magdalena Mussmann, a dwie osoby z zespołu – Jarosław Król oraz Kinga Maliszewska – objęły nowe stanowiska.

Magdalena Mussmann dołączyła do zespołu Amplifii i objęła stanowisko Head of Offline non-TV, tym samym stając się odpowiedzialną za doradztwo w zakresie przygotowania strategii mediowych, negocjowanie warunków zakupowych w mediach Offline non-TV, monitorowanie i zarządzanie budżetami mediowymi, przygotowywanie warunków przetargowych czy tworzenie analizy rynku mediów. Przez ostatnie sześć lat Mussmann pracowała dla Group One Media, gdzie pełniła funkcję Buying Intelligence Directora i pracowała dla marek takich jak: Orange, De’Longhi Group, Adamed, Biofarm, Jaguar, Suzuki, TVP, Amica, Hochland, Travelist czy 4F. Wcześniej była związana z domem mediowym OMD, pracując na stanowisku Deputy Buying Director i obsługując takie firmy jak: McDonald’s, Renault, Nissan, Wedel, Nivea, Unilever, Żywiec, Heinz, Sony, Storck i Polpharma.

W ramach wewnętrznych struktur nowe role objęli Kinga Maliszewska oraz Jarosław Król. Maliszewska z początkiem lutego została Media Planning & Buying Director. Z grupą dentsu Polska związana jest od 2018 r., gdzie w ostatnim czasie pełniła rolę TV&Video Stack Lidera i była odpowiedzialna za przygotowanie podejścia multiscreen, rozwój narzędzi oraz poszerzenie wiedzy z zakresu TV&VOD w agencji. Wcześniej zajmowała się przygotowaniem strategii mediowych, analiz konkurencji i rynku, planowaniem i zakupem mediów, kampanii oraz koordynowaniem prac zespołów. Posiada doświadczenie w pracy dla klientów z branż: FMCG, farmaceutycznej, finansowej, ubezpieczeń, retail czy parentingowej. Przyjęcie nowej roli wiąże się z objęciem nowych funkcji, w tym: nadzór i kompleksowe zarządzanie zespołami odpowiedzialnymi za planowanie i zakup kampanii telewizyjnych dla klientów agencji.

Z kolei Jarosław Król, dotychczas CFO grupy Red8, będzie pełnił rolę Commercial & Compliance Managera. Do jego obowiązków będzie należeć rozwój i komercjalizacja produktów Amplifi oraz nadzór nad umowami mediowymi pod kątem compliance. Król pracę w branży reklamowej rozpoczął w 1994 r. w agencji EBD Interpartners w dziale client service, a następnie kontynuował pracę w dziale produkcji. W 1998 r. rozpoczął pracę w Ogilvy & Mather w dziale client service, w której odpowiadał za kluczowych klientów agencji, w tym: Ford, IBM, Kosterfrau i Merloni. W 2002 r. rozpoczął pracę w Red8 jako jeden z założycieli i wspólnik, gdzie pełnił rolę Dyrektora Zarządzającego.

Komentarze

Powiązane

22.09.23, 13:58
| reklama & PR » informacje
Loteria „Królewski LUZ BLUZ” od firmy Wawel
18 września br. wystartowała loteria słodyczy sprzedawanych na wagę marki Wawel, pod hasłem „Królewski LUZ BLUZ”. Aby wziąć w niej udział, wystarczy kupić minimum 200 g dowolnych słodkości z Wawelu na wagę. Co godzinę do wygrania designerska bluza, a raz w tygodniu zestaw słodyczy. Loteria potrwa do 29 października br.
22.09.23, 12:31
| reklama & PR » informacje
Internetowe nie wystarczy. Orange dla Firm promuje swoja ofertę
Wystartowała kampania „Internetowe nie wystarczy” przygotowana przez agencję Havas Warsaw, która ma promować nową ofertę dla firm.
22.09.23, 11:31
| reklama & PR » informacje
Nie przeocz krótkowzroczności. Lens Poland rusza z nową edycją akcją edukacyjnej
Działania prowadzone są w tym roku pod hasłem „Nie przeocz krótkowzroczności” i skupiają się na uświadomieniu zagrożeń związanych z postępującą i niekorygowaną krótkowzrocznością u dzieci oraz potrzebie regularnych badań wzroku. Potrwają do grudnia br.
22.09.23, 10:13
| reklama & PR » informacje
ORLEN zakończył rebranding na słowackim rynku
W tym roku ORLEN prawie dwukrotnie powiększył sieć swoich stacji na Słowacji. Wszystkie 90 stacji działa już pod marką ORLEN. Po zakończeniu rebrandingu, ORLEN koncentruje się m.in. na poszerzeniu oferty pozapaliwowej. 
22.09.23, 08:58
| reklama & PR » informacje
Wolę Wolt. Wolt proponuje rozwiązania na codzienne dylematy
Wolt, platforma specjalizująca się w usługach food-delivery i quick-commerce, rusza ze swoją pierwszą kampanią 360 pod tytułem „Wolę Wolt”. Działania prowadzone w kanałach offline i online mają pokazywać, że sposób na radzenie sobie z codziennymi dylematami jest prosty i wygodny, właśnie dzięki aplikacji Wolt.
22.09.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Value Media po raz ósmy z kampanią promującą Wielką Loterię Almette
Z początkiem września br. wystartowała Wielka Loteria Almette “ekoDom Almette”. Za strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja Value Media, a w obszarze programmatic, Paid Social oraz SEM działania realizowane są w modelu house of communication we współpracy z agencją e-commerce & MarTech connected SalesTube (Group One).
21.09.23, 19:49
| reklama & PR » informacje
Oreo partnerem podcastu Co powie tata?
Stereotypy dotyczące ojcostwa mogą być bardzo ograniczające i nie oddawać różnorodnych, ewoluujących ról, jakie ojcowie odgrywają w życiu swoich dzieci. Dzięki Oreo to przekonanie ma odejść w zapomnienie. Marka od lat prowadzi szereg aktywacji z okazji Dnia Ojca, a w tym roku została partnerem zainicjowanego przez Onet cyklu podcastów „Co powie Tata?”.
21.09.23, 16:30
| reklama & PR » informacje
We Celebrate You. Jubileuszowa kampania Early Stage
We wrześniu br. wystartowała kampania „We Celebrate You” z okazji jubileuszu 30-lecia szkoły języka angielskiego Early Stage.
21.09.23, 10:45
| reklama & PR » informacje
Avon sponsorem tytularnym koncertów sanah Uczta nad Ucztami
Artystka młodego pokolenia i marka beauty ruszyły wspólnie w stadionową trasę koncertową, celebrując Ucztę nad Ucztami powered by Avon. Występom sanah towarzyszą atrakcje dostarczone przez Avon w dedykowanych strefach POP−UP i Chill Out.
21.09.23, 09:44
| reklama & PR » ludzie
Milena Wieleńska w zespole Veovee
Zespół agencji Veovee zasiliła Milena Wieleńska, która objęła stanowisko Account Managera.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.