13.02.23, 17:41

Jak kochasz, Warszawo. Rusza nowy cykl stołecznej Gazety Wyborczej

Logo cyklu "Jak kochasz, Warszawo", fot.: materialy prasowe

13 lutego br., dzień przed walentynkami, stołeczna redakcja „Gazety Wyborczej” opublikowała pierwszą część nowego cyklu pod nazwą „Jak kochasz, Warszawo". Złoży się na niego seria tekstów poświęconych postrzeganiu przez mieszkańców miasta miłości, seksu, relacji i związków. Publikacje będą się ukazywać na Warszawa.Wyborcza.pl i w tradycyjnych wydaniach dziennika do końca marca br.

W ramach cyklu „Jak kochasz, Warszawo” dziennikarze lokalnej „Wyborczej” opiszą, co warszawiacy myślą dziś o ślubach, weselach, życiu bez ślubu, z dziećmi i bez dzieci, rozwodach czy związkach nie hetero. Sprawdzą też, co czują ludzie, a jak na ich potrzeby odpowiadają przepisy prawne. Dzięki publikacjom będzie można przeanalizować, jak zmieniają się postawy i obyczaje w największym mieście w Polsce. Wszystkie teksty z hasłem „Jak kochasz, Warszawo” ukazywać się będą na Warszawa.Wyborcza.pl oraz na łamach tradycyjnego wydania w każdy poniedziałek i piątek do 31 marca br.

13 lutego br. cykl miał swoją premierę. W serwisie pojawił się pierwszy materiał, poświęcony życiu seksualnemu młodych. Tekst jest dostępny nie tylko w serwisie internetowym, ale też w wydaniu „Wyborczej” – w formie rozkładówki.

„Jak kochasz, Warszawo” to kolejny z cykli stołecznej „Wyborczej” przedstawiającym miasto i jego mieszkańców w nawiązaniu do konkretnego zagadnienia. Poprzednimi były m.in. „Jak zarabiasz, Warszawo” i „Jak mieszkasz, Warszawo”.

Nowy cykl wspiera promocja w prasie (lokalne wydanie „Gazety Wyborczej”), w internecie (Warszawa.Wyborcza.pl, Wyborcza.pl, media społecznościowe) oraz w radiu. Działania reklamowe przygotował i zaplanował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Komentarze

Powiązane

29.09.23, 09:00
| prasa » ludzie
Michał Wodziński redaktorem naczelnym dziennika Fakt
1 listopada 2023 r. Michał Wodziński obejmie stanowisko redaktora naczelnego gazety codziennej "Fakt" i będzie odpowiedzialny za pracę redakcji oraz strategię rozwoju dziennika oraz serwisu Fakt.pl.
29.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 29 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 29 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
28.09.23, 11:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Dziennikarz dla planety. Konkurs o Nagrodę Radia Zet z nową kategorią
Konkurs o Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego po raz kolejny rozszerza swoją formułę. W tym roku nagrodzi również dziennikarzy za ich działalność w zakresie odpowiedzialności klimatycznej.
28.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 28 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 28 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
27.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 27 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 27 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
26.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 26 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 26 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
25.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 25 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 25 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
24.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 24 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 24 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
23.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 23 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 23 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
22.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 22 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 22 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.