19.02.23, 16:20

Cyberpunk 2077: oficjalny kompletny poradnik. Edycja kolekcjonerska

Okładka książki, fot.: materiały prasowe

Rozwiązanie konkursu.

Laureatem konkursu został Mateusz Boguszewski. Serdecznie gratulujemy! 

KLUCZ DO POZNANIA NIGHT CITY

Cyberpunk 2077 to rozległy, otwarty świat, który oferuje wolność na wielu poziomach – od rozwoju postaci, poprzez historię, rozgrywkę i wiele więcej. Ta wolność stanowi sedno tej książki, podczas tworzenia której przyświecał nam jeden cel: umożliwienie ci podejmowania decyzji na podstawie jak najdokładniejszych informacji, dzięki czemu jak najlepiej wykorzystasz czas spędzony w Night City. Ten przewodnik powstał we współpracy z twórcami z CD PROJEKT RED i będzie twoim niezastąpionym towarzyszem podczas przygody w świecie mrocznej przyszłości.

W PEŁNI KOMPLETNY

Zadania główne, zadania poboczne, zlecenia, cyberpsychopaci, kroniki kryminalne – znajdziesz tu wszystko.
NIEOBOWIĄZKOWE OPISY PRZEJŚCIA

Pokazujemy opłacalne ścieżki i możliwości wraz z opisanymi mapami i zrzutami ekranu – ale to ty decydujesz, jaką drogę wybierzesz.
ROZSZYFROWANA MECHANIKA GRY

PD, umiejętności, atuty, wszczepy, broń, modyfikacje, wytwarzanie i wiele innych. Dopasuj V do swojego stylu gry i preferencji odgrywania.
SPECJALNY ATLAS

Zbiór rozszerzonych map w wysokiej rozdzielczości, obejmujący cały obszar gry z wieloma zaznaczonymi interesującymi miejscami w Night City.
INFORMACJE Z WYPRZEDZENIEM

Przedstawiamy wszystkie ważne wybory, ścieżki fabularne, możliwości romansu, rzeczy łatwe do przegapienia i alternatywne zakończenia – bez spojlerów.
SOLUCJA

Dokładne schematy pokazują warunki dostępności i kolejność odblokowania wszystkich misji.
ZAWARTOŚĆ

Świat i historia: Przewodnik po historii Night City i jego dzielnicach z wyjaśnieniem technologii, terminologii i koncepcji charakterystycznych dla epoki.
Przewodnik wizualny: Mapy i zrzuty ekranu w wysokiej rozdzielczości opatrzone przypisami.
Maksymalna elastyczność: Opanuj wszystkie dostępne narzędzia, aby wyznaczyć własną ścieżkę rozwoju – techniki skradania się, słabości bossów, hacki, rozwój postaci i wiele innych.
Ekskluzywne informacje: Prosto od twórców z CD PROJEKT RED.
Kontrola spojlerów: Przewodnik zaprojektowano tak, aby niczego niepotrzebnie nie zdradzić.
Interaktywna mapa: 
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Cyberpunk 2077: oficjalny kompletny poradnik. Edycja kolekcjonerska

Dla najbardziej wymagających graczy, którzy chcą dokładnie przestudiować i poznać świat nowej gry od CD PROJEKT RED, powstała książka Cyberpunk 2077: oficjalny kompletny poradnik. Wiedza zebrana w przewodniku to obszerne kompendium, w którym znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje o tym uniwersum: historię metropolii Night City i jej dzielnic, kroniki kryminalne, schematy, mapy, zrzuty ekranu, konkretne scenariusze, wskazówki, materiały dodatkowe i wiele więcej.

Rozwój postaci i gry na własnych zasadach

Ten przewodnik został stworzony we współpracy z twórcami gry z CD PROJEKT RED i będzie niezastąpionym źródłem wiedzy o świecie Cyberpunka 2077. Umożliwi ci podejmowanie decyzji na podstawie dokładnych informacji, dzięki czemu jeszcze lepiej wykorzystasz czas spędzony w Night City i dopasujesz rozgrywkę do swoich preferencji.

Na prawie 500 stronach zawarte zostały najważniejsze szczegóły dotyczące mechaniki gry, rozwoju postaci, opis zadań głównych i pobocznych. Dowiesz się, w jakiej kolejności warto odblokować poszczególne misje, jakie są opcje dialogowe i opłacalne ścieżki do wyboru w kolejnych etapach gry, a także możliwości romansu i wiele innych. Autorzy zebrali tu wszystkie ważne wybory i rzeczy łatwe do przegapienia, na które gracze powinni zwrócić uwagę, aby cieszyć się jeszcze bardziej rozbudowaną rozgrywką.

Poznasz szczegółowe informacje o umiejętnościach, punktach doświadczenia, atutach, wszczepach, modyfikacjach, a także słabe punkty przeciwników, bronie i inne. Nauczysz się, jakie są techniki skradania się, a wszystko po to, abyś mógł podjąć własne decyzje i poprowadzić rozgrywkę w wybrany przez siebie sposób. Nie zabrakło tu również dodatkowych materiałów od twórców.

Otwarty świat i nieograniczone możliwości

Cyberpunk 2077: oficjalny kompletny poradnik to kompleksowy, bogato ilustrowany przewodnik, który zawiera nie tylko szczegółowe opisy, ale także atlas z wysokiej jakości mapami i zrzutami ekranu. Dobrze oddają one cały obszar gry, z którym gracze mogą zapoznać się wcześniej. Ponadto zostały zaznaczone na nich najbardziej interesujące miejsca, w które warto się udać podczas rozgrywki.

Możesz rozwijać w określony sposób wybraną przez siebie postać i poprowadzić rozgrywkę tak, jak chcesz. W książce znajdziesz opis alternatywnych zakończeń, jednak co ważne – bez spoilerów! Jest to istotne szczególnie dla tych graczy, którzy cenią sobie fabułę gry. Twórcy poradnika zadbali o to, aby niczego wcześniej niepotrzebnie nie zdradzić.

Przewodnik Cyberpunk 2077: oficjalny kompletny poradnik umożliwi ci rozgrywkę dopasowaną do własnych potrzeb, aby czerpać jak najwięcej przyjemności z poznawania uniwersum Cyberpunka 2077. Nawet najbardziej zaangażowani gracze znajdą tu informacje, które ich zaskoczą i pomogą odkryć kolejne tajemnice Night City. Sięgnij po rozszerzoną, kolekcjonerską wersję książki i przygotuj się na wielogodzinną przygodę w futurystycznym świecie!

PODPOWIEDŹ DO KONKURSU>>>>>>

Konkurs został rozstrzygnięty

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy