28.02.23, 17:00

Story House Egmont wprowadza na rynek magazyn Dino Ranch

Okładka pisma, fot.: materiały prasowe

Wydawnictwo Story House Egmont wprowadziło na rynek prasowy magazyn „Dino Ranch” inspirowany serialem animowanym „Dino Rancho”, który jest emitowany obecnie na kanale TVP ABC.

Magazyn przeznaczony jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Na stronach magazynu miłośnicy serialu „Dino Rancho” będą mogli śledzić przygody bohaterów animacji i poznać bliżej stworzenia żyjące na ranczo: spinozaury, parazaurolofy, czy kompsognaty. W czasopiśmie znajdą się zadania, łamigłówki i kolorowanki, a także opowiadanie, grę planszową i plakaty. Do wydania 1/2023 dołączone są prezenty – dinostyczna latarka, odznaka i naklejki.

„Dino Rancho” to kanadyjski serial przygodowy dla najmłodszych, emitowany na kanale TVP ABC od 2022 r. Fabuła animacji osadzona jest w prehistorycznym i inspirowanym Dzikim Zachodem otoczeniu, w którym dinozaury i ludzie żyją obok siebie. Tytułowe ranczo prowadzi rodzina Cassidy: Jane i Bo z trójką adoptowanych dzieci. Ci odważni kowboje i kowbojki każdego dnia pędzą ku nowym przygodom, które przeżywają z grupą sympatycznych dinozaurów.

Pierwszy numer ukazał się 28 lutego br. Magazyn dystrybuowany jest w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju. Wprowadzenie magazynu wsparte jest komunikacją w mediach społecznościowych, portalach parentingowych i czasopismach z portfolio wydawnictwa.

Redaktorką prowadzą pismo jest Joanna Szabunio, a product managerem Anna Pałgan. Objętość magazynu to 28 stron. Jego cena wynosi 13,99 PLN.

Komentarze

Powiązane

29.09.23, 09:00
| prasa » ludzie
Michał Wodziński redaktorem naczelnym dziennika Fakt
1 listopada 2023 r. Michał Wodziński obejmie stanowisko redaktora naczelnego gazety codziennej "Fakt" i będzie odpowiedzialny za pracę redakcji oraz strategię rozwoju dziennika oraz serwisu Fakt.pl.
29.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 29 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 29 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
28.09.23, 11:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Dziennikarz dla planety. Konkurs o Nagrodę Radia Zet z nową kategorią
Konkurs o Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego po raz kolejny rozszerza swoją formułę. W tym roku nagrodzi również dziennikarzy za ich działalność w zakresie odpowiedzialności klimatycznej.
28.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 28 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 28 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
27.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 27 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 27 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
26.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 26 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 26 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
25.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 25 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 25 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
24.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 24 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 24 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
23.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 23 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 23 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
22.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 22 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 22 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.