18.03.23, 09:36

Przenieś raty i odzyskaj rytm. Bank Pekao S.A. promuje pożyczkę konsolidacyjną

KV kampanii PEKAO S.A., fot.: materiały prasowe

Bank Pekao S.A. w najnowszej kampanii promuje pożyczkę konsolidacyjną na atrakcyjnych warunkach z RRSO 12,54% . Jej autorem jest agencja Leo Burnett.

Realizowane działania Pekao S.A. są kontynuacją koncepcji komunikacji wizualnej opartej na Art brandingu – kojarzeniu marki z działalnością artystów i tym, co dla nich ważne: potrzeb niezależności i samodzielności. Kampania oparta o zasadę 360 jest realizowana w telewizji, na platformach VOD, w kinach, radiu online, mediach społecznościowych, na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w miejscach sprzedaży. To kolejne działania prowadzone przez Leo Burnett dla Banku Pekao S.A. po wygraniu przetargu w czerwcu 2022 r.

Art branding stosowany przez nas w komunikacji wizualnej dla Banku Pekao S.A. pozwala nam na dotarcie do osób przedsiębiorczych. Z naszych badań wynika, że poczucie niezależności i samodzielności skłania ludzi do działania i brania kredytów pozwalających na realizowanie pasji. Tym razem odwołujemy się do rocka – muzyki kojarzonej z takimi wartościami – i pokazujemy, jak można odzyskać rytm, korzystając z oferty naszego Klienta” – mówi Marta Tuczyńska, Account Director Leo Burnett Warszawa.

Agencja Leo Burnett odpowiada za przygotowanie treści wideo oraz kreacji, które będą wykorzystywane w mediach zaliczanych do ATL, działaniach w mediach społecznościowych i digitalu, a także w miejscach sprzedaży, gdzie będą miały formę folii na witrynach oddziałów banku, plakatów i ulotek. Na potrzeby telewizji, platform VOD, kina i działań w digitalu powstały spoty o długości 45, 30, 15 oraz 6 sekund. Będzie je można zobaczyć, m.in. w kanałach należących do stacji TVN, Polsat i TVP. W ich przygotowaniu udział wzięły także: dom produkcyjny Lucky Luciano i studio postprodukcyjne Badi Badi. Planowaniem mediów zajęła się agencja mediowa Sigma Bis. Za działania digital odpowiada Sales&More. Social media realizuje Digital Kingdom. Reżyserię powierzono Tomaszowi Knittelowi. Autorem muzyki jest José Manuel Albán Juárez (Manolo).

Komentarze

Powiązane

20.05.24, 11:45
| reklama & PR » ludzie
Kuba Kossut Dyrektorem Generalnym Adlook
Spółka Adlook mianowała Kubę Kossuta na stanowisko Dyrektora Generalnego firmy (Global CEO).
20.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
UM rozwija współpracę z Froneri na europejskich rynkach
Agencja mediowa UM (IPG Mediabrands) rozszerza współpracę z Froneri, jednym z największych producentów lodów na świecie.
19.05.24, 13:09
| reklama & PR » informacje
Pils odświeża identyfikację i komunikację pod hasłem Nasz PrzePils na piwo
„Nasz PrzePils na piwo” to hasło kampanii reklamowej Lecha Pils promującej nowe opakowania piwa, prosto z Wielkopolski. Marka wprowadza na rynek butelki i puszki w nowej szacie graficznej, które mają podkreślać lokalność Pilsa.
19.05.24, 01:00
| reklama & PR » informacje
Tchibo Exclusive rozjaśnia myśli. Kolejna odsłona kampanii wykorzystuje lokalne akcenty
Marka Tchibo ruszyła z kolejną odsłoną kampanii "Tchibo Exclusive rozjaśnia myśli", w której kontynuuje koncepcję drobnych pomyłek. Do końca maja br. w przestrzeni publicznej będzie można zauważyć hasła reklamowe, nawiązujące do wyzwań, z którymi zmagamy się na co dzień.
18.05.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Siemens zachęca do odkrywania świata. Loteria z nagrodą w wysokości 100 tys. zł
Marka Siemens organizuje loterię, która inspiruje do marzeń i podróży. Główna nagroda wynosi 100 tys. zł. Inicjatywa ma na celu nie tylko promowanie najnowszych ekspresów do kawy, ale także zachęcanie konsumentów do odkrywania świata.
17.05.24, 21:00
| reklama & PR » informacje
Czytajcie! Czytanie daje wolność! Wystartowała kampania #TataTeżCzyta2024
Kampania #TataTeżCzyta2024, organizowana przez Fundację Powszechnego Czytania i wydawnictwo Tatarak, ma na celu zachęcenie mężczyzn, zwłaszcza ojców, do regularnego czytania dzieciom. Akcja podkreśla, jak ważne jest wspólne czytanie dla rozwoju dziecka. 
17.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Magdalena Boczarska ponownie ambasadorką farb Dulux Ambiance Ceramic
Ruszyła nowa kampania reklamowa farb Dulux Ambiance Ceramic. Ambasadorką marki Dulux, podobnie jak w ubiegłym roku, jest znana i ceniona polska aktorka, Magdalena Boczarska. Kampania będzie prowadzona w różnych kanałach, w tym m.in. w social mediach i TV.
17.05.24, 11:59
| reklama & PR » informacje
Coca-Cola odkrywa najlepsze lato. Twa kampania Endless Summer
Fani Coca-Cola mają możliwość zdobycia biletów na najciekawsze wydarzenia tego lata. Do wygrania są wejściówki na największe festiwale muzyczne oraz mecze UEFA EURO 2024. Marka zaprezentowała również limitowaną serię butelek i puszek. 
17.05.24, 10:15
| reklama & PR » informacje
Pożyczka na „mi się”. Alior Bank startuje z kampanią marketingową
Alior Bank rozpoczął wielokanałową kampanię marketingową promującą nowy produkt kredytowy – Pożyczkę na „mi się”. W ramach oferty można uzyskać środki na dowolne cele, bez dodatkowych kosztów prowizji. W działaniach reklamowych zostaną wykorzystane różne kanały komunikacji, m.in. telewizja, punkty obsługi klienta (POS), a także digital.
17.05.24, 09:00
| reklama & PR » informacje
Podaruj chwilę przyjemności. 30 tys. zł do wygrania w loterii marki LINDOR
Lindt & Sprüngli powierzył agencji UNIQUE ONE organizację loterii pro-mocyjnej dla marki LINDOR „Podaruj chwilę przyjemności”.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy