11.05.23, 14:00

W swoje ręce i Smakołyki. RMF Classic+ z nowymi podcastami i Stacjami+

Nowe podcasty w RMF Classic+, fot.: materiały prasowe

Agnieszka Kaczorowska-Pela oraz Dominika Zagrodzka są autorkami nowych podcastóww RMF Classic+. Użytkownicy platformy radiowej będą mogli słuchać ośmioodcinkowych formatów o budowaniu pewności siebie pt. „W swoje ręce” oraz wybrać się w podróż po świecie kulinariów i emocji związanych z jedzeniem w „Smakołykach”.

Świat podcastów nieustannie się rozwija, chociaż wieszczono ich kres. Formaty zmieniają się i dostosowują do słuchaczek i słuchaczy, dlatego nasze nowe podcasty trwają około 20 minut i dotykają tematów nam bliskich” – mówi Michał Zalewski, head of content & public relations RMF Classic+. „Dominikę i Agnieszkę zaprosiliśmy do współpracy, ponieważ potrafią opowiadać historie w sposób obrazowy, wizualny. Już po kilku chwilach całkowicie wsiąkamy w prowadzoną przez nie narrację” – dodaje Zalewski.

Dominika Zagrodzka, dziennikarka i antropolożka kultury, w podcaście „Smakołyki” dla RMF Classic+ ma zabierać słuchaczy w podróż po świecie nie tylko kulinariów i gastronomii, ale także po świecie kultury i emocji z jedzeniem związanych. Zagrodzka o jedzeniu pisze od ponad 10 lat. Od niedawna opowiada o nim także na blogu Pożywka.pl oraz w branżowym magazynie „Food Service”. Przez kolejnych osiem tygodni w każdy piątek udostępniany będzie kolejny odcinek „Smakołyków”.

Agnieszka Kaczorowska-Pela to tancerka, aktorka, choreografka, od zeszłego roku również certyfikowana trenerka mentalna. Podcastem „W swoje ręce” w RMF Classic+ ma zachęcać słuchaczy do zatrzymania się na chwilę i wzięcia w tytułowe swoje ręce codzienność każdego z odbiorców. Kolejne odcinki z osobistymi historiami i przemyśleniami autorki, które mają inspirować do działania i dbania o siebie oraz swój rozwój, udostępniane będą w każdy czwartek.

Jak zapowiada nadawca, jeszcze w maju subskrybenci będą mogli słuchać kolejnych sześciu Stacji+, czyli internetowych stacji gatunkowych z muzyką wybieraną przez zespół muzyczny RMF Classic. W planach jest m.in. RMF Classic+ Hans Zimmer czy RMF Classic+ Czas skupienia.

 

Komentarze

Powiązane

27.09.23, 07:30
| radio » informacje
Świat wyborów. Rusza podcast TOK FM i kolektywu Outriders
TOK FM i kolektyw Outriders przygotowują wspólny podcast „Świat wyborów”. Prowadzący - Anna i Jakub Górniccy - w każdym odcinku przyjrzą się wybranym kampaniom wyborczym na świecie.
27.09.23, 06:30
| radio » ludzie
Katarzyna Piecuch dyrektorką marketingu Grupy Eurozet
Katarzyna Piecuch objęła stanowisko dyrektorki marketingu w Grupie Eurozet . Odpowiada za działania marketingowe i realizację strategii komunikacji połączonej Grupy Radiowej Agory i Eurozetu.
25.09.23, 09:00
| radio » ludzie
Piotr Sworakowski przechodzi z Meloradia do Radia Pogoda
Piotr Sworakowski dołączył do zespołu Radia Pogoda. Poprowadzi codzienne pasmo od 10.00 do 15.00.
23.09.23, 15:25
| radio » informacje
Cugowski Akustycznie. Koncert Piotra Cugowskiego w Trójce
W niedzielę, 24 września br. o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert Piotra Cugowskiego, który zagra m.in. przedpremierowe utwory. Transmisja koncertu została zaplanowana na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
22.09.23, 07:30
| radio » informacje
Jazz dla ciebie. Cykl koncertów wraca na antenę RDC
W poniedziałek, 25 września br., po godz. 19:00 w Studiu Radia dla Ciebie odbędzie się koncert pt. "Cały świat". Zaśpiewa Iza Połońska, a towarzyszył jej będzie pianista Marcel Baliński. Będzie to pierwszy koncert z powracającego cyklu „Jazz dla Ciebie”.
19.09.23, 13:01
| radio » badania rynku
Radio Eska najchętniej słuchaną siecią radiową. Spadek RMF MAXX
Najpopularniejszą siecią radiowa pozostaje Radio Eska - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. (sieci radiowe).
19.09.23, 10:48
| radio » informacje
Dzień po wyborach. Nowy podcast TOK FM i Polityki Insight
Radio TOK FM i Polityka Insight uruchomiły wspólnie nowy podcast polityczny "Dzień po wyborach" . Maciej Głogowski wraz z ekspertami rozmawia o możliwych scenariuszach powyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
18.09.23, 11:01
| radio » informacje
Urodzinowa trasa Radia ZET. Stacja spełni wybrane życzenia słuchaczy
Radio ZET rusza w swoją urodzinową trasę po Polsce. 28 września br. stacja skończy 33 lata.
17.09.23, 13:00
| radio » informacje
48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni na antenach Jedynki i Trójki
W dniach 18 – 23 września br. odbędzie 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, którego patronem medialnym jest Polskie Radio. Jedynka i Trójka zaplanowały rozmowy, audycje plenerowe i relacje dziennikarskie z wydarzenia.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.