18.07.23, 21:00

Powrót Kur. Reedycja albumu P.O.L.O.V.I.R.U.S. w nowej wytwórni S7 Records

Logo S7 Records, fot.: materiały S7 Records

Rozpoczynając swoją działalność, S7 Records wypuściło na rynek reedycję albumu Kur "P.O.L.O.V.I.R.U.S.". Cały nakład został wyprzedany w przeciągu tygodnia po starcie preorderu na stronie prowadzonego przez S7 sklepu. 

Wydawnictwo S7 Records objęło limitowaną do 500 sztuk edycję albumu Kur P.O.L.O.V.I.R.U.S. Nowy mastering, orange splatter 2 x 180 gr w opakowaniu typu gatefold, booklet z niepublikowanymi zdjęciami, niepublikowany cover The Doors z Rory Walsh na perkusji, pocztówka z niespodzianką. Przygotowano również specjalną edycję albumu (200 sztuk, 2LP transparent) dla zaprzyjaźnionych, niezależnych sklepów muzycznych, w tym. Po sukcesie wydań limitowanych na rynku ukazała się jednopłytowa wersja albumu. Dodatkowo w ręce fanów oddane zostały wersje "P.O.L.O.V.I.R.U.S.’a" na płycie CD oraz kasecie magnetofonowej. Do sprzedaży wprowadzono t-shirty Kur z projektem Maćka Salamona.

Większość komunikacji marketingowej i sprzedażowej oparto na tekstach piosenek z albumu "P.O.L.O.V.I.R.U.S.". Za projekt graficzny nowego wydania odpowiada Jacek Rudzki vel Znajomy Grafik.

P.O.L.O.V.I.R.U.S. również w streamingu 

S7 Records we współpracy z Warner Music Poland wprowadził po raz pierwszy album "P.O.L.O.V.I.R.U.S." do kanałów streamingowych. Oryginalne teledyski oraz na nowo zmasterowany materiał trafił na platformy: YT, Spotify, Apple Music, Deezer, Amazon.

S7 Records zaangażował się również w produkcję koncertu Kur w ramach festiwalu Inside Seaside 2023, podczas którego pierwszy raz zespół zaprezentuje na żywo cały materiał z płyty P.O.L.O.V.I.R.U.S. z towarzyszeniem gości w formie znanej z wydania płytowego. Koncert odbędzie się 12 listopada 2023 r.

Kto stworzył S7 Records?

Założycielem S7 Records jest Paweł Żuczkiewicz, weteran przemysłu fonograficznego, z 25-letnim doświadczeniem w branży. Pracował dla EMI Music Poland, Warner Music Poland i Universal Music Polska. Paweł Żuczkiewicz był twórcą działu handlowego i dystrybucji wytwórni Asfalt Records, którymi kierował przez pięć lat. Wspólnie ze swoim przyjacielem Jakubem Kadinsky - muzykiem i specjalistą od nowych mediów - powołali do życia wytwórnię S7 Records oraz internetowy sklep płytowy.

Komentarze

Powiązane

12.02.24, 19:21
| telewizja / VOD » informacje | kultura » informacje
Bestsellery Empiku 2023 w TVN i sieci
25. edycja Gali Bestsellerów Empiku odbędzie się 13 lutego br. Wydarzenie będzie transmitowane na antenie TVN oraz na YouTube i Facebooku Empiku wraz z relacją zza kulis. Producentem wykonawczym gali po raz drugi jest Agencja Marketingowa Dentsu Polska.
26.01.24, 19:00
| telewizja / VOD » informacje | kultura » film
Sterk - znaczy silny. Film dokumentalny TVP Polonia nagrodzony na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Mokkho w Indiach
„Sterk - znaczy silny” w reżyserii Elżbiety Kapsy został uznany za najlepszy film dokumentalny podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Mokkho w Indiach. Autorka otrzymała również nagrodę dla najlepszego reżysera.
20.01.24, 12:00
| kultura » książki
Infrastruktura bibliotek 2021-2025. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało dotację 27 bibliotekom
Blisko 55 mln zł dofinansowania na lata 2024-2025 otrzyma, decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, 27 bibliotek, które uzyskały najwyższą punktację w trzecim naborze w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Priorytet 2, Kierunek interwencji 2.1. „Infrastruktura bibliotek 2021-2025”.
18.01.24, 21:00
| kultura » film
Miłość jak miód. Agnieszka Suchora i Edyta Olszówka na wielkim ekranie już w lutym
9 lutego br. do kin w całej Polsce wejdzie film „Miłość jak miód”. Bohaterkami polskiej komedii są kobiety po pięćdziesiątce, które przechodzą menopauzę i nie wierzą, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze.
17.01.24, 19:27
| telewizja / VOD » informacje | kultura » film
Wystawa fotosów pochodzących z filmu Kos w warszawskich Łazienkach do końca stycznia
TVP Dystrybucja Kinowa i Aurum Film organizują wystawę fotosów pochodzących z filmu „Kos”, który wejdzie do kin w całej Polsce 26 stycznia br.
16.01.24, 23:27
| kultura » informacje
Hania Rani i Paweł Maślona z Paszportami Polityki 2023. Lista laureatów
16 stycznia br., po raz 31. podczas Gali zostały wręczone nagrody Paszporty Polityki dla wybitnych młodych twórców i artystów.
15.01.24, 21:15
| telewizja / VOD » informacje | kultura » film
Jan Jakub Kolski gościem podcastu Rekonstrukcja Cyfrowa TVP
We wtorek, 16 stycznia br. o godz. 12:12, Telewizja Polska udostępni kolejny odcinek podcastu „Rekonstrukcja Cyfrowa TVP” na platformach YouTube i Spotify. Jego bohaterem będzie Jan Jakub Kolski, reżyser, absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi. Gospodarzem programu jest krytyk filmowy Łukasz Adamski. 
15.01.24, 15:45
| internet » informacje | kultura » książki
Pierwszy audiobook czytany przez AI w Audiotece. Będą kolejne jeszcze w tym roku
„Gaming na giełdzie” to pierwszy wyprodukowany przez Audiotekę audiobook przeczytany przez sztuczną inteligencję. Producenci Audioteki wybrali książkę autorstwa Pawła Sugalskiego, ponieważ zawiera wiele danych i technicznych pojęć, których czytanie stanowi obecnie wyzwanie dla AI. Produkcja została udostępniona dla użytkowników Audioteka Klub.
11.01.24, 14:05
| telewizja / VOD » informacje | kultura » film
12. edycji festiwalu filmowego Script Fiesta. Tokarczuk, Maślona i Machulski wybiorą najlepsze scenariusze
Do 21 stycznia br. można zgłaszać prace w konkursach scenariuszowych. W Kapitule i Jury konkursów zasiądą m.in. Olga Tokarczuk, Paweł Maślona i Juliusz Machulski. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne o łącznej sumie 70 tys. zł.
10.01.24, 13:30
| kultura » informacje
Janusz Majewski nie żyje
Zmarł Janusz Majewski – reżyser filmowy, dramatopisarz, pisarz, scenarzysta, wykładowca, rektor Warszawskiej Szkoły Filmowej.
Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

27.02.2024 r., godz. 15.00, online.