04.08.23, 08:09

Telewizja Polsat i TV4 jesienią. Kontynuacje i nowe formaty

Logo Polsatu, fot.: materiały prasowe

We września br. startuje nowa ramówka Polsatu (1 września) i TV 4 (2 września). Kanały zaproponują kilka nowości, w tym reality show z Dodą.

W piątek, 1 września br. startuje pierwsza z jesiennych pozycji ramówkowych Polsatu – format „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 19. edycji show wystąpią Ewelina Flinta, Pola Gonciarz, Nick Sinkler, Kuba Szmajkowski, Magda Kumorek, Marcin Januszkiewicz i Jakub Gąsowski oraz wybrana w castingu Jagoda Szydłowska. Ich występy oceni jury w składzie Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała, a show poprowadzą Maciej Rock i Maciej Dowbor.

W sobotnie przedpołudnia pojawiać się będzie tradycyjnie Ewa Wachowicz ze swoim programem kulinarnym. Na wieczór stacja przygotowała hity kina familijnego, m.in. takie produkcje jak „Kevin sam w domu”, „Raya i ostatni smok”, „Aladyn”, „Piękna i Bestia” czy „Czarownica”.

W niedzielę premierę będzie miał II sezon „Ślubnego Pogotowia Izabeli Janachowskiej”. Po raz trzeci kabaretową sceną będą rządzić „Młodzi i Moralni” z prowadzącymi Robertem Górskim i Robertem Korólczykiem. Także w niedzielę emitowany będzie serial „Teściowie”. W obsadzie produkcji znaleźli się m.in.: Cezary Pazura, Joanna Kurowska, Cezary Kosiński, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec i Magdalena Wójcik.

W poniedziałek, 4 września premiera pierwszej nowości - „Doda. Dream Show”. Stacja ponownie nawiązała współpracę z artystką. Tym razem ekipa Polsatu towarzyszy Dodzie podczas przygotowań do serii ekskluzywnych koncertów. W programie biorą udział bliscy i współpracownicy Dody, widzowie poznają kulisy jej pracy i życia prywatnego.

We wtorek powraca w ósmym sezonie „Ninja Warrior Polska”. Program poprowadzą Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski. 

Środa przyniesie dwie nowości. „The Real Housewives” to format, który na całym świecie odniósł ogromny sukces. Uczestniczki polskiej wersji show o luksusowym życiu bogatych warszawianek – „The Real Housewives. Żony Warszawy” to kobiety biznesu z różnych branż, miedzy innymi kosmetycznej, hotelarskiej, medycznej, high-tech. Łączy je charyzma, pasja z jaką podchodzą do swojej pracy i zamiłowanie do pięknych i drogich rzeczy. W programie wystąpią: Anita Kuś-Munsanje, Magda Pyć – Leszczuk, Barbara Sobczak, Anna Szubierajska, Monika Żochowska, Sara Koślińska, Kasia Przydryga, Monika Goździalska . Dwa finałowe odcinki poprowadzi Krzysztof Ibisz. Program powstaje na licencji NBC Universal Formats, którego właścicielem jest Uniwersal Studio Group. Z kolei reality show „Temptation Island Polska” zrealizowany został w bajecznej scenerii Krety. Na tytułowej „wyspie pokus” pary poddają próbie swoją relację. Testerami wierności partnerów będą atrakcyjne singielki i single. Program poprowadzi Michał Figurski.

W jesiennej ramówce pojawi się także „Nasz Nowy Dom” powraca w z nową prowadzącą Elą Romanowską (emisja w czwartki). Po programie tradycyjnie emitowany będzie kolejny sezon „Przyjaciółek”.

Codziennie od poniedziałku do piątku emitowane będą nowe odcinki seriali – kryminalnych „Gliniarzy” i obyczajowej „Pierwszej miłości”, gdzie do obsady dołączają Łukasz Garlicki, Dominika Skoczylas, Jowita Budnik i Patryk Cebulski.

Więcej serducha w Czwórce

Odświeżoną ofertę programową na jesień przygotowała także TV4. Stacja przechodzi ostatnio wiele zmian. „Czwórka to kanał, w który wkładamy teraz serducho i chcemy go wzmocnić programowo. I wzmacniamy, bo oprócz „Love Island” pojawił się program „Para do Gara” - mówi Edward Miszczak. Oprócz zmian programowych stacja odświeżyła też logotypy, zmieniła oprawę i po raz pierwszy zaprezentowała swój spot wizerunkowy.

We wrześniu startują nowe formaty i kontynuacje. W nowym show „Para do gara. Ona mówi on gotuje” będzie można zobaczyć rywalizację trzech par uczestników o zwycięstwo i nagrodę pieniężną za najlepiej przyrządzone danie według przepisu prowadzącego Mateusza Gesslera.

Od ubiegłego sezonu do TV4 przeniósł się show „Love Island. Wyspa miłości”. Ósmą edycję pokaże także TV4. Format poprowadzi Karolina Gilon. Zmiany czekają „Łowców skarbów” – program obok Pawła Orleańskiego poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Ponadto w TV 4 pojawią się jeszcze dwie nowości - serial kryminalny „Krejzi patrol” z Alanem Anderszem i Piotrem Bułka i serial fabularno-dokumentalny „Pomóż mi”. Nie zabraknie seriali „Policjanci i Policjantki” oraz „Sprawiedliwi. Wydział kryminalny”.

Komentarze

Powiązane

28.05.24, 19:00
| telewizja / VOD » seriale
Prosta Sprawa. Pierwszy odcinek nowego serialu za darmo na Youtube i TikToku
Gangsterski serial akcji od twórców filmu “Furioza” zadebiutował w CANAL+ online 17 maja br. Pierwszy odcinek “Prostej sprawy” będzie dostępny bez opłat w serwisie Youtube oraz pierwszy raz w przypadku polskich seriali także w aplikacji TikTok.
28.05.24, 18:00
| telewizja / VOD » seriale
Sztuczna inteligencja promuje serial Algorytm Miłości
Ruszyła kampania promująca najnowszą produkcję CANAL+ „Algorytm Miłości”. W ramach promocji wystartował specjalny landing page algorytmmilosci.pl, gdzie dzięki sztucznej inteligencji, użytkownicy mogą porozmawiać o serialu, jak również o swoich sercowych rozterkach.
28.05.24, 12:41
| telewizja / VOD » ludzie
Arkadiusz Pawlik i Damian Ruciński pokierują Agencją Kreacji Filmu i Serialu Telewizji Polskiej
Telewizja Polska S.A. w likwidacji zmieniła model funkcjonowania Agencji Kreacji Filmu i Serialu. Zmianie ulegnie, m.in. proces zamawiania, budżetowania oraz nadzoru nad produkcją filmów i seriali.
28.05.24, 11:47
| telewizja / VOD » wydarzenia branżowe
OKTEL Ogólnopolska Konferencja Telekomunikacyjna
12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.
28.05.24, 10:11
| telewizja / VOD » informacje
Kino Polska. Zmiany, zmiany, zmiany
3 czerwca br. kanał Kino Polska dedykowany wyłącznie polskim filmom i serialom, pojawi się w nowej odsłonie. Stacja zyska nową identyfikację wizualną i muzyczną, a na antenie zagości cykl filmowy „Kino pokoleń”, który zabierze widzów w podróż filmową od lat 80. do współczesności.
27.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Chylewska po siedmiu latach powraca do Telewizji Polskiej
Paulina Chylewska – dziennikarka i prezenterka po siedmiu latach wraca do TVP. Przez ostatni okres pracy zawodowej związana była z Polsatem.
27.05.24, 11:55
| telewizja / VOD » informacje
Viasat True Crime zadebiutuje na polskim rynku we współpracy z CANAL+
Międzynarodowa grupa medialna Viasat World ogłosiła start nowego kanału telewizyjnego o tematyce kryminalnej. Viasat True Crime zadebiutuje na polskim rynku we współpracy z CANAL+.
26.05.24, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
Magdalena Schejbal gospodynią cyklu Pokochaj mnie w Pytaniu na śniadanie
17 maja br. do ekipy programu „Pytanie na śniadanie” dołączyła Magdalena Schejbal. Aktorka będzie gospodarzem cyklu „Pokochaj mnie”, który jest emitowany dwa razy w miesiącu, w piątki.
24.05.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska w I kwartale 2024 r.: wzrost przychodów z reklam o ponad 30 proc.
Grupa Kino Polska opublikowała wyniki finansowe za I kwartał 2024 r. Spółka osiągnęła znaczący wzrost przychodów reklamowych. Wzrósł zysk netto Grupy.
23.05.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Unlimited. Krzysztof Machajski gospodarzem wideocastu Polsat Box Go
Polsat Box Go uruchomił wideocast Unlimited, w którym gośćmi będą osoby z szeroko rozumianego showbiznesu. Program prowadzi dziennikarz Krzysztof Machajski.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 29.06.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.