18.08.23, 14:30

Nowe stanowiska w dziale sprzedaży bezpośredniej Grupy Eurozet

Monika Jankowska-Janicka, Joanna Garbaczewska oraz Aneta Anikiej, fot.: materiały prasowe

W sierpniu br. w połączonym dziale sprzedaży bezpośredniej Grupy Eurozet pojawiły się trzy nowe stanowiska, które objęły Monika Jankowska-Janicka, Joanna Garbaczewska i Aneta Anikiej. 

To kolejny etap tworzenia spójnej struktury organizacyjnej, która usprawni współpracę z klientami i jeszcze silniej zintegruje procesy sprzedażowe Eurozetu i Doradztwa Mediowego/Grupy Radiowej.

Monika Jankowska-Janicka, która dotychczas w strukturze Eurozet pełniła funkcję dyrektora sprzedaży ogólnopolskiej ds. klientów strategicznych i new business, obejmuje w nowopowstałej Grupie Eurozet stanowisko dyrektora rozwoju sprzedaży bezpośredniej. Do jej najważniejszych zadań będzie należało współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju nowej struktury sprzedażowej łączącej dwa obszary – radio i internet. Jankowska-Janicka będzie tym samym zarządzać zespołami sprzedaży funkcjonującymi w Grupie Eurozet w ramach struktury sprzedaży bezpośredniej.

Dwie zmiany nastąpią również w obszarze wsparcia sprzedaży. Joanna Garbaczewska, uprzednio dyrektor rozwoju oferty internetowej, będzie teraz pełnić rolę dyrektora rozwoju oferty reklamowej. Będzie odpowiadać za wspieranie działań sprzedażowych łączących produkty radiowe oraz internetowe. Do zadań kierowanego przez nią zespołu będzie należało m.in. tworzenie i implementacja radiowych i internetowych produktów reklamowych, obsługa ofert sponsoringowych oraz planowanie i przygotowywanie ofert oraz realizacja i monitoring efektywności.

Z kolei Aneta Anikiej, pełniąca dotąd funkcję dyrektora działu wsparcia, obejmuje stanowisko dyrektora komunikacji i marketingu ds. sprzedaży bezpośredniej. Wraz z zarządzanym przez siebie zespołem będzie odpowiedzialna, m.in. za tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji i promocji działu sprzedaży bezpośredniej, realizację kampanii informacyjnych i promocyjnych, zarządzanie relacjami i współpracą z kluczowymi partnerami.

"Zmiany organizacyjne w dziale sprzedaży bezpośredniej Grupy Eurozet to odpowiedź na potrzeby naszych klientów i rynku. Dysponujemy różnorodnym portfolio produktów radiowych i internetowych, a co za tym idzie - grup docelowych. Mamy unikatową ofertę o ogólnopolskim zasięgu, wzmocnionym siłą największych aglomeracji miejskich. Teraz wzmacniamy ją od strony rozwoju produktu, oferty, promocji oraz relacji z klientami. Korzystając z kompetencji i doświadczenia dwóch struktur sprzedażowych, które wcześniej funkcjonowały na rynku osobno – Doradztwa Mediowego/Grupy Radiowej Agory oraz Eurozetu, tworzymy dziś zupełnie nową organizację, która z pewnością sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów" - mówi Adam Kościelski, dyrektor zarządzający działu sprzedaży bezpośredniej w Grupie Eurozet.

Połączony dział sprzedaży bezpośredniej Grupy Eurozet powstał po przejęciu przez Agorę większościowych udziałów w spółce Eurozet i funkcjonuje od kwietnia br. na jego czele od początku stoi Adam Kościelski, związany z Grupą Agory od 2001 r.

Komentarze

Powiązane

21.02.24, 18:04
| radio » informacje | internet » informacje
Serwis polskieradio24.pl zmienił layout
Serwis polskieradio24.pl został udostępniony w nowej technologii i ze zmienionym layoutem.
21.02.24, 15:45
| radio » ludzie
Marta Szostkiewicz po ośmiu latach powraca do Radia Kraków
Marta Szostkiewicz powraca do Radia Kraków i ponownie obejmie stanowisko kierowniczki redakcji publicystyki.
21.02.24, 14:45
| radio » ludzie
Tomasz Kubat po 22 latach wraca do Radia ZET. Będzie warszawskim reporterem stacji
Na początku marca br. do zespołu Działu Informacji Radia ZET dołączy Tomasz Kubat. Zostanie reporterem warszawskim, odpowiedzialnym m.in. za relacjonowanie najważniejszych wydarzeń sejmowych.
21.02.24, 08:30
| radio » informacje
Radio Gdańsk – słuchaj od nowa. Wystartowała zmieniona ramówka Radia Gdańsk
W poniedziałek, 19 lutego br. pod hasłem „Radio Gdańsk – słuchaj od nowa”, ruszyła nowa ramówka stacji.
21.02.24, 07:30
| radio » ludzie
Łukasz Aftański przechodzi do Radia ZET. Będzie wydawcą
Od marca br. Łukasz Aftański dołączy do zespołu Działu Informacji Radia ZET. Będzie nowym wydawcą programu "Popołudniowy Gość Radia ZET", który prowadzi Beata Lubecka.
20.02.24, 12:23
| radio » ludzie
Katarzyna Borowiecka przejdzie z Radia 357 do Trójki
Katarzyna Borowiecka powróci do Programu Trzeciego Polskiego Radia. Z Radiem 357 była związana od chwili startu rozgłośni.
20.02.24, 07:30
| radio » ludzie
Adam Suprynowicz powrócił do Dwójki
Po kilkuletniej przerwie do zespołu Dwójki (Polskie Radio) dołączył Adam Suprynowicz – muzykolog i krytyk muzyczny.
20.02.24, 06:30
| radio » badania rynku
KBR: Polacy wpisują się w europejski model słuchania treści audio. 97 proc. Francuzów słucha treści audio
Polacy sukcesywnie poszerzają zainteresowanie różnorodnymi formami audio, podążając za europejskimi trendami konsumpcji mediów. Badania prowadzone we Francji i Wielkiej Brytanii wykazują, iż audio towarzyszy w życiu codziennym zdecydowanej większości odbiorców.
19.02.24, 15:30
| radio » informacje
Publicyści apelują w sprawie Aleksandry Głogowskiej i Grzegorza Chlastyz RDC
Publicyści goszczący w programach warszawskiego RDC - Radia dla Ciebie, wystosowali “Apel w sprawie Aleksandry Głogowskiej i Grzegorza Chlasty”.
19.02.24, 14:03
| radio » ludzie
Tomasz Sajewicz znów będzie korespondentem Polskiego Radia
Polskie Radio znów ma swojego korespondenta w Azji. Tomasz Sajewicz, który nieprzerwanie przez 18 lat był korespondentem w Chinach, wraca do Polskiego Radia. Dziennikarz rozstał się z firmą, gdy placówka w Pekinie została zawieszona przez poprzednie władze spółki.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.