14.09.23, 20:30

Katarzyna Gaweł z nową funkcją w RAS Polska

Katarzyna Gaweł, fot.: materiały prasowe

Od września br. Katarzyna Gaweł, pełniąca do tej pory rolę Head of Internal Communications, objęła nowo utworzone stanowisko Head of DEI w RAS Polska.

W nowej roli Katarzyna Gaweł będzie odpowiedzialna za realizację strategii DEI, w tym współpracę międzynarodową w tym obszarze. Do jej obowiązków będzie należało w szczególności: koordynowanie projektów w ramach strategii DEI, dalszy rozwój inicjatywy EqualVoice wspierającej równy głos kobiet i mężczyzn w mediach, współpraca z partnerami zewnętrznymi i wymiana dobrych praktyk w obszarze DEI oraz komunikacja i promocja działań DEI podejmowanych przez Ringier Axel Springer Polska.

Będąc spółką mediowo-technologiczną docierającą co miesiąc do prawie 21 mln unikalnych użytkowników i użytkowniczek, wierzymy, że „naszą siłą jest nasz głos”, a zróżnicowany i inkluzywny głos zaczyna się od zróżnicowanego i inkluzywnego miejsca pracy. Od kilku lat w centrum naszej uwagi są działania skierowane na wsparcie równości i inkluzywności. Naszym pracownikom i pracowniczkom zapewniamy równą płacę na tych samych stanowiskach oraz równy dostęp do rozwoju i awansu, szkolimy z neuroróżnorodności, inkluzywnego języka czy nieuświadomionych uprzedzeń. Działamy także na poziomie mediów należących do naszej firmy: monitorujemy głos kobiet i mężczyzn we wszystkich naszych serwisach za pomocą algorytmu EqualVoice, uruchomiliśmy Bazę Ekspertek oraz uświadamiamy w zakresie równości płci w ramach takich kampanii jak: #Nieczekam107lat czy #Tatawdomu” – mówi Monika Remiszewska, członkini Zarządu RAS Polska.

Katarzyna Gaweł posiada 15-letnie doświadczenie w komunikacji wewnętrznej. W 2016 r. dołączyła do Ringier Axel Springer Polska jako Group Communications Manager i była odpowiedzialna za komunikację wewnętrzną w Grupie Ringier Axel Springer Media działającej w Polsce, na Słowacji, Węgrzech i w Serbii. W 2021 r. została Head of Internal Communications Ringier Axel Springer Polska. W ciągu siedmiu lat pracy w RASP zrealizowała i koordynowała szereg złożonych projektów wspierających komunikację wewnętrzną oraz zaangażowanie pracowników i pracowniczek, w tym m.in. projekt People Awards, tj. coroczne nagrody przyznawane najlepszym pracownikom i pracowniczkom, cotygodniowe wewnętrzne formaty wideo, organizację wydarzeń wewnętrznych dla pracowników, a także kompleksowe działania komunikacyjne usprawniające pracę w firmie w czasie pandemii, pracy całkowicie zdalnej oraz hybrydowej. Od trzech lat zajmuje się też EqualVoice, czyli wspieraniem równego głosu kobiet i mężczyzn w mediach Ringier Axel Springer Polska.

Katarzyna Gaweł będzie raportowała bezpośrednio do Moniki Remiszewskiej, członkini Zarządu Ringier Axel Springer Polska.

Komentarze

Powiązane

22.07.24, 18:04
| prasa » informacje
Robert Glinkowski prezesem zarządu spółki Pro Media, wydawcy Nowej Trybuny Opolskiej
Polska Press Grupa poinformowała, że 20 lipca 2024 r. nastąpiła zmiana w składzie zarządu spółki Pro Media.
22.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 22 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 22 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
21.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 21 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 21 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
20.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
19.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
18.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
17.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
16.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
15.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
14.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.