20.10.23, 07:30

Marketing Hackers. Marcin Michalski uruchomił agencję strategii digital

Logo Marketing Hackers, fot.: materiały prasowe

Marketing Hackers to nowa agencja strategii digital stworzona przez Marcina Michalskiego, byłego członka zarządu i współtwórcy Cube Group. Wśród kluczowych pracowników firmy znalazły się m.in. Martyna Lińska, która we wrześniu br. odeszła z Havas Media oraz Ewa Bender i Kinga Strzelecka.

Marcin Michalski to były członek zarządu i współtwórca agencji Cube Group. Michalski tworzył strategie i planował kampanie digital dla kilkuset największych firm w Polsce i za granicą. „Po zakończeniu współpracy z Cube Group postawiłem na pełną niezależność. Zostałem konsultantem strategii digital marketingowych oraz projektantem lejków sprzedażowych w ramach własnej marki MarketingHacker.pl. Tych pojedynczych projektów było jednak coraz więcej, stąd też decyzja, żeby zatrudnić pierwszych pracowników. Od początku chciałam współpracować z T-shaped marketerami, czyli specjalistami o szerokich kompetencjach w wielu obszarach digital, ale zarazem z jedną wybijającą się umiejętnością. Postawiłem na takie osoby, co pozwoliło mi nie tylko utrzymać najwyższą jakość działań, które prowadziłem jako niezależny konsultant, ale także podjąć decyzję o dalszym rozwoju” – mówi Marcin Michalski.

W zespole Marketing Hackers ważną rolę ma odgrywać Martyna Lińska. Ostatnie dziesięć lat Lińska była szefową zespołu w Havas Media, który zajmował się realizacją projektów performanceowych dla głównych klientów firmy. We wrześniu Martyna Lińska zdecydowała się rozwiązać trwającą ponad dekadę pracę w dotychczasowej agencji i dołączyć do zespołu Michalskiego. W Marketing Hackers pracę rozpoczęli również Ewa Bender i Kinga Strzelecka oraz Maciej Lisek.

Obecnie Marketing Hackers strategicznie obsługuje już m.in. salony optyczne Muscat, sklep odzieżowy NAOKO Store, salon online z biżuterią Perlove.pl, lidera w branży olejków eterycznych i nie tylko K.Hebda, a także Forum Media (m.in. właściciel czasopisma „Charaktery”), GreenPort Kołobrzeg (właściciel kompleksu apartamentów inwestycyjnych) czy biuro sprzedaży apartamentów inwestycyjnych Apartcapital. Wcześniej Michalski sam lub z zespołem Marketing Hackers pracował także dla marek takich jak: Bauer Media, Benefit Systems, GLOV, Mediarun, Collibre.

Naszym głównym produktem jest strategia digital marketingowa. Zanim przystąpimy do realizacji jakiejkolwiek kampanii, dokładnie analizujemy potrzeby naszych klientów, badając każdy aspekt ich działalności. (…) Naszym celem jest działanie oparte na wiedzy i analizie, a nie na próbach i błędach (…)” – mówi opisuje Marcin Michalski.

Komentarze

Powiązane

19.06.24, 10:53
| reklama & PR » informacje
Rodzinny fun z Capri-Sun! Konkurs marki Capri-Sun w sieci Dino
Na początku czerwca br., marka Capri-Sun uruchomiła konkurs w marketach Dino pod hasłem „Rodzinny fun z Capri-Sun!”. Do wygrania jest 240 nagród.
19.06.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Vison Express wybiera MullenLowe Warsaw
Agencja MullenLowe Warsaw wygrała konkurs Vision Express na obsługę działań prowadzonych w mediach spoleczniościowych (Facebook).
19.06.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
GroupM: globalna wartość rynku reklamowego w 2024 r. przekroczy bilion dolarów
GroupM podnosi prognozy wzrostu globalnego rynku reklamowego w 2024 r. do 7,8 proc., w Polsce wzrost powyżej globalnego.
18.06.24, 10:07
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w AMS. Grażyna Gołębiowska wchodzi do zarządu
1 lipca br. do zarządu AMS dołączy Grażyna Gołębiowska, menadżerka firmy, która będzie odpowiedzialna za obszar marketingu, sprzedaży i badań. Małgorzata Augustyniak, dotychczasowa wiceprezeska, pozostaje w strukturach Grupy na stanowisku doradczyni zarządu ds. CSR.
17.06.24, 16:30
| reklama & PR » informacje
Kampania mPay z Jakubem Błaszczykowskim w decydującej fazie. Plakaty OOH w dużych miastach
Ruszył kolejny etap kampanii wizerunkowej polskiej aplikacji finansowej mPay ”Płatności Fair-Play” z Jakubem Błaszczykowskim w roli głównej. Od początku czerwca w największych polskich miastach pojawiły się plakaty OOH z wizerunkiem byłego kapitana reprezentacji Polski, a obecnie ambasadora mPay.
17.06.24, 15:10
| reklama & PR » informacje
Rebel Media wygrywa w przetargu grupy spółek Danone
W wyniku przetargu spółek Danone, agencja mediowa Rebel Media zajmie się takimi działaniami w TV, jak: lokowanie produktu czy produkcje dedykowanego contentu dla marek grupy spółek Danone.
17.06.24, 14:24
| reklama & PR » ludzie
Daria Soroka dołączyła do first aid communication team
Do zespołu first aid communication team dołączyła Daria Soroka i objęła stanowisko senior communication managera. W ostatnich latach rozwijała kompetencje w energetyce prowadząc komunikację korporacyjną dla producenta energii odnawialnej.
17.06.24, 09:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Szybka piłka w Radiu Zet. Piłkarska kampania promująca Moonsy
Konkurs "Szybka piłka" na antenie Radia ZET oraz szerokie działania w prasie i Internecie na czele ze stronami sportowymi Onet.pl czy drukowaną wersją Przeglądu Sportowego – tak w czasie Euro 2024 promować będą się Moonsy – proteinowe chipsy z soczewicy.
17.06.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Unilever w przetargu wybiera 38 Content Communication
Do grona klientów 38 Content Communication, dołączył Unilever – jeden z największych światowych graczy rynku FMCG. Agencja została wybrana w drodze przetargu i będzie odpowiedzialna za komunikację korporacyjną, przygotowanie i wdrożenie strategii PR, a także pozycjonowanie ekspertów w mediach.
17.06.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Platforma inwestycyjna BeGlobal klientem iProspect
Agencja iProspect (dentsu Polska) została wybrana do obsługi mediowej platformy inwestycyjnej BeGlobal. Działania agencji obejmą przygotowanie i egzekucję kampanii performance oraz afiliację. Współpraca ma charakter długofalowy.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.