11.10.23, 11:59

Interia pokaże na głównej stronie Wieczór wyborczy Polsatu News

Interia pokaże Wieczór wyborczy Polsatu News, fot.: materiały prasowe

Reporterzy portalu Interia w dniu ogłoszenia wyników pojawią się w poszczególnych komitetach wyborczych. Portal pokaże na żywo wieczór wyborczy Polsat News, gdzie będzie m.in. Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu. Interia zaprezentuje równocześnie z największymi stacjami telewizyjnymi w Polsce sondażowe wyniki wyborów parlamentarnych exit poll.

W czasie kampanii wyborczej Interia oddaje głos lokalnym społecznościom w programie video Piotra Witwickiego „Kraj wybiera” oraz zachęca do debaty pomiędzy najważniejszymi politykami w wywiadach premium. Dopełnieniem działań portalu jest kampania reklamowa, która podkreśla, że Interia to bezstronne i niezawodne źródło wiedzy o wydarzeniach rozgrywających się „tu i teraz”.

Interia przed wyborami mocniej stawia na materiały premium. Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu, po telewizyjnych rozmowach z Donaldem Tuskiem i Mateuszem Morawieckim wyruszył w Polskę powiatową, gdzie w ramach programu video „Kraj wybiera” sprawdził nastroje przed wyborami i oddał głos lokalnym społecznościom. Dziennikarze polityczni Interii (Kamila Baranowska, Jakub Krzywiecki, Łukasz Rogojsz, Łukasz Szpyrka i Jakub Szczepański) przygotują serię wywiadów z czołowymi przedstawicielami wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.

Exit poll także w portalu Interia

Interia na stronie głównej będzie na żywo w formie tekstowej relacjonowała najważniejsze momenty kampanii. W dniu ogłoszenia wyników jej reporterzy także m.in. prosto ze sztabów największych partii przekażą gorące newsy i pokażą, jaka panuje w nich atmosfera. Interia dzięki współpracy z Polsatem od razu po ogłoszeniu sondażowych wyników zaprezentuje dane exit poll. Interia będzie transmitowała na żywo cały wieczór wyborczy stacji Polsat News, gdzie w telewizyjnym studiu będzie Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu.

Interia specjalnie przed wyborami unowocześniła serwis Wydarzenia. Zastosowano w nim najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i UX (User Experience), dzięki którym użytkownicy szybciej mogą odnaleźć najbardziej pożądane newsy w sieci, wywiady premium, sondaże oraz polityczne analizy przygotowane przez ulubionych autorów.

Komentarze

Powiązane

21.04.24, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kolenda-Zaleska zakończyła kadencję prezesa Fundacji TVN. Zuzanna Lewandowska nową szefową
Rada Fundacji TVN podjęła decyzję o mianowaniu nowych członków zarządu. Katarzyna Kolenda-Zaleska, dotychczasowa prezes Fundacji TVN, zakończyła swoją ośmioletnią kadencję. Z początkiem maja br. nowe stanowisko łączące funkcje prezesa i dyrektora zarządzającego Fundacji obejmie Zuzanna Lewandowska.
19.04.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP rusza ze współpracą reklamową z Rakuten TV
Biuro Reklamy TVP i Rakuten TV rozpoczynają współpracę w obszarze sprzedaży reklam przy treściach wideo na platformie streamingowej, łączącej usługi TVOD, AVOD oraz kanały FAST. Umowa brokerska obejmuje sprzedaż czasu reklamowego w środowisku AVOD/FAST.
18.04.24, 19:00
| telewizja / VOD » ludzie
Prezenter stacji Eska2 Kuba Klym prezenterem telewizji Music Box
Do ekipy Music Box dołączył Kuba Klym, który poprowadzi dwa programy rozrywkowo-informacyjne: „Music Box News” oraz „Music Box Backstage”.
18.04.24, 12:02
| telewizja / VOD » informacje
Music Box Classic. Music Box Group uruchamia pierwszy kanał telewizji FAST
Polska spółka medialna Music Box Group, będąca właścicielem muzycznych stacji telewizyjnych oraz firma SoFAST, działająca na rynku kanałów FAST, wprowadzają na rynek Music Box Classic.
17.04.24, 09:36
| telewizja / VOD » informacje
10 nowych kanałów. Vectra wprowadza pakiet Ukraina
Vectra wprowadziła specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o ukraińskich widzach. Nowy pakiet Ukraina obejmuje 10 programów w języku ukraińskim o różnorodnej.
16.04.24, 18:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Agnieszka Woźniak-Starak wśród gospodarzy programu Onet Rano
Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do grona prowadzących format „Onet Rano”. Prezenterka w roli gospodyni flagowego programu Onetu zadebiutowała 15 kwietnia br. 
16.04.24, 12:59
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Play kupiła śląską spółkę Miconet
Grupa Play nabyła 100 proc. udziałów spółki Miconet z Mikołowa .w której zasięgu jest 42 tys. gospodarstw domowych.
16.04.24, 11:08
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 2 tysiace osób aplikowało w projekcie rekrutacyjnym TVP
14 kwietnia br. zakończył się pierwszy etap nowego projektu rekrutacyjnego Telewizji Polskiej - „Włącz się! Zmieniajmy się razem”.
15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy