26.10.23, 23:50

Nie będzie znowu Kabaretu Na Żywo w Polsacie. Stacja pokaże Facetów w czerni

Polsat zmienił ramówkę, fot.: materiały prasowe

Polsat po raz trzeci zrezygnował z emisji „Kabaretu Na Żywo”. Stacja zamiast kolejnego wydania programu, pokaże film fabularny „Faceci w czerni”.

Polsat zmienił kolejny raz swoją ramówkę. Jeszcze do wczoraj w programie TV na stronie Polsatu widniała zaplanowana emisja w najbliższą niedzielę, 29 października „Kabaretu na żywo. Młodzi i moralni". 26 października stacja dokonała zmiany w programie i zdjęła program już trzeci raz z rzędu. W miejsce programu rozrywkowego Polsat wyemituje amerykański film fabularny „Faceci w czerni”.

Przypomnijmy. Przed wyborami stacja nieoczekiwanie „Wyczyściła” Internet (kanał YouTube) i social media stacji ze skeczy pochodzących z programu. Stacja swoją decyzję tłumaczyła, że nie chce by jej programy były wykorzystywane przez jakikolwiek podmiot sporu politycznego. Następnie zdjęto zaplanowaną emisję programu w dzień wyborów, a także kolejny odcinek tydzień później. Stacja kontynyyje nagrywanie kolejnych odcinków i wciąż podaje do prasy ramówki z zaplanowaną emisją „Kabaretu”. Polsat milczy o powodach zdjęcia programu z emisji. Również sami autorzy i artyści biorący udział w programie nie poznali powodów zdjęcia programu, ani jakie będą losy programu.

Po zeszłotygodniowym odwołaniu emisji programu i wyemitowaniu filmu fabularnego, Robert Górski – jeden z autorów programu i współgospodarz, skomentował sytuację na Instagramie. „Wbrew naszym oczekiwaniom film z Jeffem Bridgesem „R.I.P.D” w niedzielę o 20 w @polsatofficial obejrzało tylko 600 tys. widzów (plus kot) czyli ok. 6% udziału w rynku. Ostatnie odcinki „Młodych i Moralnych” to odpowiednio 1 milion 500 tysięcy widzów każdego z nich i ok. 12% udziału. Może w tę niedzielę będzie lepiej. Piszcie jaki film chcecie wtedy obejrzeć. Przekażemy stacji. Mój typ: "Głupi i głupszy”” – napisał satyryk.

Komentarze

Powiązane

17.04.24, 09:36
| telewizja / VOD » informacje
10 nowych kanałów. Vectra wprowadza pakiet Ukraina
Vectra wprowadziła specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o ukraińskich widzach. Nowy pakiet Ukraina obejmuje 10 programów w języku ukraińskim o różnorodnej.
16.04.24, 18:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Agnieszka Woźniak-Starak wśród gospodarzy programu Onet Rano
Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do grona prowadzących format „Onet Rano”. Prezenterka w roli gospodyni flagowego programu Onetu zadebiutowała 15 kwietnia br. 
16.04.24, 12:59
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Play kupiła śląską spółkę Miconet
Grupa Play nabyła 100 proc. udziałów spółki Miconet z Mikołowa .w której zasięgu jest 42 tys. gospodarstw domowych.
16.04.24, 11:08
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 2 tysiace osób aplikowało w projekcie rekrutacyjnym TVP
14 kwietnia br. zakończył się pierwszy etap nowego projektu rekrutacyjnego Telewizji Polskiej - „Włącz się! Zmieniajmy się razem”.
15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
15.04.24, 05:00
| telewizja / VOD » informacje
Atak na Izrael: TVP INFO i Polsat News nie zdały egzaminu. TVN24 i TV Republika z najdłuższym programem na żywo
Polskie kanały informacyjne szeroko informowały o wystrzeleniu przez irańską armię w kierunku Izraela drony i pociski. Jednak nie wszystkie zdecydowały się nadawać „na żywo” program nocą.
12.04.24, 13:00
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Warner Bros Discovery oraz Mennica Gdańska wprowadzają na rynek kolekcjonerskie monety „Rick and Morty”
9 kwietnia br. swoją premierę miała moneta kolekcjonerska, która powstała dzięki współpracy Mennicy Gdańskiej z Warner Bros Discovery Global Consumer Products. W ramach umowy licencyjnej, Mennica Gdańska wprowadza na rynek numizmat z bohaterami animowanego serialu komediowego “Rick i Morty”.
12.04.24, 10:00
| telewizja / VOD » seriale
Minuta ciszy 2. Ruszyły zdjęcia do kontynuacji serialu CANAL+
Rozpoczęły się zdjęcia do dalszej historii Mietka Zasady, emerytowanego listonosza, który zakłada dom pogrzebowy. Za reżyserię ponownie odpowiada Jacek Lusiński, który wraz z Szymonem Augustyniakiem jest również autorem scenariusza.
12.04.24, 07:40
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska w 2023 r.: zysk netto powyżej 50 mln zł
Na koniec 2023 r. Grupa Kino Polska odnotowała przychody na poziomie 294,2 mln zł (+3,3 proc. r/r), głównie za sprawą wzrostu przychodów z nadawania kanałów płatnych i sprzedaży praw licencyjnych. Zysk netto Grupy wyniósł 51,9 mln zł (+8,8 proc. r/r).
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy