07.11.23, 06:30

Moja odwaga. Agnieszka Jucewicz autorką nowego podcastu na Wyborcza.pl

Zapowiedź podcastu "Moja odwaga", fot.: materiały prasowe

Wyborcza.pl uruchomiła podcast „Moja odwaga”, w którym Agnieszka Jucewicz, dziennikarka i autorka bestsellerowych książek, rozmawia ze swoimi gośćmi o różnych obliczach odwagi.

Gospodyni podcastu będzie razem z gośćmi odpowiadać, m.in. na takie pytania jak: co to dziś znaczy – być odważnym, być odważną; czym jest odwaga w świecie pełnym lęku i niepewności; czy można się jej nauczyć; a wreszcie, kim są osoby, które się odważyły?

Pierwszym gościem Agnieszki Jucewicz w podcaście „Moja odwaga” jest prof. Bogdan de Barbaro. Kolejne odcinki będą pojawiały się w piątki co dwa tygodnie, a najbliższy ukaże się 11 listopada. Podcastu można słuchać na Wyborcza.pl/podcast, Spotify, Apple Podcasts, TOK FM i YouTube.

Wydawczyniami podcastu są Martyna Turska i Urszula Pieczek. Za montaż i postprodukcję odpowiada Elżbieta Lasocka.

Kim jest Agnieszka Jucewicz?

Agnieszka Jucewicz jest dziennikarką związaną z „Gazetą Wyborczą” i „Wysokimi Obcasami”. Jest także autorką książek o emocjach dla dużych i małych, a także książek – rozmów, które poruszają i zachęcają do głębszej refleksji nad życiem i tym, co w nim najważniejsze.

„Moja odwaga” to kolejny podcast w ofercie „Wyborczej”, w której znaleźć można, m.in.: podcast „Warszawa nadaje” o życiu w stolicy, cykl „Zdrowa rozmowa” Margit Kossobudzkiej i Katarzyny Staszak z poradami dotyczącymi tego, jak zdrowo i szczęśliwie żyć, podcast „Herstorie” – opowieści Katarzyny Wężyk i Natalii Waloch o kobietach, które żyły, jak chciały, serię „Być rodzicem”, w której o dobrym rodzicielstwie rozmawiają Magda Keler i Agnieszka Urazińska, oraz podcast „Mistrzowie słowa”, w którym teksty czytają wybitne aktorki i aktorzy. Codziennie na Wyborcza.pl ukazuje się także seria „8:10” – codzienny podcast „Wyborczej”, w ramach którego publikowane są m.in. cykle „Jutronauci” i „Książki. Magazyn do słuchania” Michała Nogasia oraz „Sobotni seans” przygotowany przez redakcję Wyborcza TV.

Komentarze

Powiązane

01.03.24, 16:32
| radio » ludzie
Bartosz Panek szefem Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia
Bartosz Panek objął stanowisko redaktora naczelnego Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Dziennikarz wraca do Polskiego Radia po trzech latach przerwy.
01.03.24, 08:00
| radio » informacje
Między książkami. Rozmowy o książkach z prof. Ryszardem Koziołkiem w Radiu Nowy Świat
Od piątku, 1 marca br. Radio Nowy Świat rozpoczyna emisję nowego cyklu „Między książkami” w audycji „Poranna Manna”. Wojciech Mann co tydzień będzie rozmawiać o książkach z profesorem Ryszardem Koziołkiem. 
01.03.24, 06:30
| radio » informacje
Magdalena Jurkowska naczelną Radia Ostrowiec. Jurkowska: Radio musi mieć stały rytm, ale powinno też zaskakiwać
Magdalena Jurkowska została nową redaktorka naczelną Radia Ostrowiec (woj. świętokrzyskie). Jurkowska na stanowisku zastąpiła Joannę Gergont, która z kolei została redaktor naczelną Radia Kielce.
29.02.24, 19:30
| radio » informacje
Czwórka ponownie na SnowFest Festival
Od 1 do 2 marca br. Czwórka zawita do Szczyrku na „SnowFest Festival” - największy festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce. Dziennikarze zaproszą na relacje i specjalną audycję plenerową „Czwórka na SnowFest”. Na miejscu będzie można także odwiedzić Czwórkową InstaStrefę w Miasteczku Festiwalowym. Program jest patronem medialnym wydarzenia.
29.02.24, 10:55
| radio » informacje
Informator ekonomiczny w nowej odsłonie. Wracają rozmowy z komentatorami
Program 3 Polskiego przygotował nową osłonę „Informatora ekonomicznego”. Od 4 marca br. w ramach programu wracają rozmowy z zaproszonymi komentatorkami i komentatorami. Audycja emitowana będzie od poniedziałku do czwartku o godz. 9.30 na antenie Trójki.
29.02.24, 09:57
| radio » informacje
Dwójka świętuje 87. urodziny
Recital Erica Guo z Żelazowej Woli, koncert Lilianny Stawarz i Marcina Zdunika w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana, koncert jazzowy Marcin Wasilewski Trio ze Studia S-3, premierowe słuchowisko to tylko kilka z propozycji, które Program 2 Polskiego Radia przygotował z okazji 87. urodzin rozgłosni.
26.02.24, 10:52
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Ponad 80 stacji radiowych w ofercie platformy IPTV AVIOS
Wzrasta liczba stacji radiowych dostępnych na platformie IPTV AVIOS. Pod koniec stycznia br. było ich 30, obecnie jest już przeszło 80. Wszystkie stacje dostępne są bezpłatnie dla abonentów usługi.
26.02.24, 07:30
| radio » informacje
KBR będzie dalej współpracować z Adres:Media
Komitet Badań Radiowych kontynuuje współpracę z firmą Adres:Media, skupiającą grono doradców z obszaru badań, marketingu, reklamy i mediów. 
24.02.24, 09:00
| radio » informacje
Radio Nowy Świat razem z Ukrainą
W drugą rocznicę rosyjskiej agresji na Ukrainę Radio Nowy Świat będzie wspominać i rozmawiać o sytuacji naszych wschodnich sąsiadów. Stacja uruchomiła również specjalną zbiórkę.
24.02.24, 05:00
| radio » informacje
Give Peace A Chance. Polskie stacje radiowe przeciwko wojnie. Polskie Radio przyłączyło się do akcji
Polskie rozgłośnie radiowe solidarnie w drugą rocznicę wybuchu wojny w Ukrainie. 24 lutego br., punktualnie o 9:45 (GMT + 1), na antenach polskich stacji radiowych zabrzmi utwór „Give Peace A Chance” Johna Lennona. To symboiczny gest solidarności z narodem ukraińskim, a także wyraz sprzeciwu wobec wojny i okrucieństwa wojsk rosyjskich.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

27.02.2024 r., godz. 15.00, online.