28.11.23, 18:15

„#DiscoverYourself. Aktywacja influencerska marki Vistula

Kampania influencerska marki Vistula, fot.: materiały prasowe

Agencja komunikacji Warsaw Creatives wygrała przetarg na realizację aktywacji z influencerami wspierającej kampanię marki Vistula AW MAN „Discover Yourself”. W akcji wzięło udział sześć postaci, reprezentujących różne środowiska, zawody i życiowe pasje, by wypróbować siebie w czymś nowym i przekroczyć własne granice.

Kampania Vistuli prowadzona pod hasłem „#DiscoverYourself” ma zachęcać mężczyzn do szukania i rozwijania swoich zainteresowań; pokazuje, jak można realizować pasje we własnym, niepowtarzalnym stylu oraz jak moda towarzyszy w codzienności. Zadaniem agencji było przygotować aktywację, która pozwoli dotrzeć do młodszego odbiorcy poszerzając grupę docelową zgodnie ze strategią marki Vistula i opowie o istocie kampanii w nowy i zaskakujący sposób.

Udało się tego dokonać dzięki kreatywnemu pomysłowi i świetnemu doborowi influencerów, którzy ze swoimi wyjątkowymi pasjami, pozytywną energią i radością z życia najlepiej pokazują przekaz naszej kampanii - w pasji najważniejsze jest podejmowanie nowych wyzwań i przekraczanie własnych granic, ale zawsze w zgodzie ze sobą. Taka jest też marka Vistula” - mówi Jagoda Bugaj, dyrektor marketingu marki Vistula.

Sześciu mężczyzn zaproszono do spróbowania czegoś nowego. Czegoś, czego jeszcze żaden z nich nie miał okazji przeżyć, choć może się wydawać, że nie da się ich już niczym zaskoczyć. Dzięki Warsaw Creatives i marce Vistula influencerzy mieli szansę wypróbować się po raz pierwszy w locie akrobacyjnym samolotem z prędkością ponad 300km/h pod opieką mistrza świata w akrobatyce lotniczej Macieja Pospieszyńskiego. W akcji wzięli udział: ambasador kampanii Vistuli, akrobata i skydiver Rafał Jonkisz (@rafal_jonkisz) oraz influencerzy Victor Borsuk (@victorborsuk), Artur Golec (@artgolec), Krzy Krzysztof (@krzy.krzysztof), Piotr Skowyrski (@izaklive) i Paweł Marciocha (@gdziestybyl).

Jak podkreśla marka, dobór influencerów do aktywacji nie był przypadkowy, bowiem Vistula od lat zachęca do szukania wolności i niezależności, przekraczania własnych granic i wychodzenia ze schematów.

Komentarze

Powiązane

23.02.24, 12:42
| reklama & PR » informacje
Cut The Mustard dalej będzie wspierać firmę Sokołów
Sokołów przedłużył współpracę z Cut The Mustard na kolejny, szósty już rok.
22.02.24, 20:15
| reklama & PR » ludzie
Marek Lenz będzie odpowiadał za strategię rozwoju technologicznego Publicis Groupe
Marek Lenz objął nowo utworzone stanowisko Chief Technology Officera w Publicis Groupe. W tej roli będzie odpowiadał za rozwój wewnętrznych systemów i narzędzi służących automatyzacji i optymalizacji pracy, a także tworzenie oraz udoskonalanie usług i produktów technologicznych oferowanych klientom Grupy.
22.02.24, 18:30
| reklama & PR » informacje
Maybelline New York rozświetla przestrzeń na muralach w kampanii Kliknij po efekt rozświetlenia
Pod hasłem „Kliknij po efekt rozświetlenia” prowadzona jest kampania launchująca nową bazę rozświetlającą 4w1 Instant Perfector Glow marki Maybelline New York (L’Oréal Polska). Za warstwę kreatywną odpowiada agencja MullenLowe Warsaw.
22.02.24, 17:00
| reklama & PR » informacje
24/7Communication w sieci Crisis Communications Network Europe
24/7Communication dołączyła do Crisis Communications Network Europe – sieci niezależnych, europejskich agencji komunikacyjnych i consultingowych, świadczących usługi i doradztwo w zakresie komunikacji kryzysowej.
22.02.24, 13:54
| reklama & PR » ludzie
Sylwia Kobus zespół przechodzi do Altavia Kamikaze + K2
Do agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Sylwia Kobus, która objęła stanowisko Account Director. Kobus ostatnio pracowała w agencji Bluecloud Interactive, również jako Account Director.
22.02.24, 12:06
| reklama & PR » ludzie
Andrzej Dalkowski Dyrektorem Marketingu InPost
Andrzej Dalkowski, manager z 20-letnim doświadczeniem w zakresie marketingu, sprzedaży, brandingu i komunikacji, będzie odpowiedzialny za budowanie strategii marketingowej InPost w Polsce, zarządzanie komunikacją marketingową, digitalem i wsparciem działań sprzedażowych.
22.02.24, 11:03
| reklama & PR » informacje
Doceniaj to, co wspaniałe. Nowa platforma komunikacyjna marki Jacobs i zmiana identyfikacji wizualnej opakowań kaw
W lutym br. ruszyła nowa platforma komunikacyjna marki Jacobs pod hasłem „Doceniaj to, co wspaniałe”. Nowemu pozycjonowaniu marki towarzyszy również zmiana identyfikacji wizualnej opakowań kaw – na początek mielonych i rozpuszczalnych.
21.02.24, 20:29
| reklama & PR » informacje
iTaxi klientem monday comms
iTaxi, dostawca usług związanych z podróżowaniem, rozpoczął współpracę z monday comms (część monday group).
21.02.24, 14:00
| reklama & PR » informacje
Więcej radości za mniej! Ikea promuje obniżki asortymentu
IKEA na stałe obniża ceny połowy swojego asortymentu. Marka realizuje kampanię 360 stopni promującą obniżki pod hasłem: “Więcej radości za mniej!”.
20.02.24, 19:54
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Electrolux głównym partnerem MasterChef Nastolatki. Uczestnicy będą korzystać ze sprzętu marki
Electrolux, producent sprzętu gospodarstwa domowego, jest głównym sponsorem programu „MasterChef Nastolatki” (TVN) – nowej wersji kulinarnego talent-show.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.