30.11.23, 16:51

Miliony trafionych prezentów. Humorystyczne spoty w świątecznej kampanii Empiku

KV kampanii Empiku, fot.: materiały prasowe

W kampanii Empiku prowadzonej pod hasłem „Miliony trafionych prezentów” marka przedstawia swoje benefity: szeroką ofertę, wygodne formy zakupów i promocje. Komunikacja obejmuje telewizję, radio, digital, media społecznościowe i kanały własne marki.

Utrzymane w humorystycznej stylistyce spoty maja prezentować sceny bliskie każdemu, kto w wirze przedświątecznych przygotowań poluje na prezenty idealne – trafione i sprawiające przyjemność obdarowanemu. W każdej z czterech wersji video odbiorcy poznają nowych bohaterów, którzy za sprawą doradcy Empiku z powodzeniem wybierają klocki dla syna, wiertarkę dla męża czy perfumy dla teściowej.

„Dużym wyzwaniem dla nas było zawarcie wszystkich kluczowych komunikatów Empiku w 15- sekundowych spotach. Dzięki odpowiedniej synergii pomiędzy agencją, reżyserem i klientem udało się i to już na wczesnym etapie prac. Dzięki temu spoty mogą zarówno stymulować sprzedaż, jak i cieszyć oko” – podkreśla Tomasz Gębala, Creative Director w Dziadku do orzechów.

Kampania „Miliony trafionych prezentów” ruszyła 28 listopada. Obejmuje kanały własne (social media, działania content i direct marketingowe, influencer marketing oraz digital performance), emisję spotów w TV (Polsat, kanały tematyczne Polsat, TVN i TVP oraz TVN Max), kampanię radiową w stacjach ogólnopolskich, You Tube oraz video online na playerach: TVN Player oraz Polsat Go. Dodatkowym wsparciem online jest także kampania digital display, realizowana na największych portalach internetowych.

Key visual kampanii przygotował dział kreatywny Empiku. Za scenariusz spotu odpowiada agencja Dziadek do orzechów, za jego realizację – Warsaw Production przy wsparciu reżyserskim Marcina Mikulskiego. Zakup mediów powierzono Carat Polska, a działania public relations agencji WALK PR.

Komentarze

Powiązane

02.03.24, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Dawid Szczepaniak został jurorem Clio Awards 2024
Dawid Szczepaniak, Chief Creative Officer VML Poland, zasiądzie w składzie jury Clio Awards w kategorii Social Media.
01.03.24, 20:00
| reklama & PR » informacje
Najwięcej przyjemności w jednej torebce. Big-Active promuje herbaty zielone w kampanii TV i online
W trwającej kampanii „Najwięcej przyjemności w jednej torebce”, marka Big-Active promuje swoje herbaty zielone. Dynamiczny i zaskakujący, a jednocześnie pełen harmonii spot ma być zaproszeniem do odkrywania codziennych chwil przyjemności z filiżanką zielonej herbaty Big-Active.
01.03.24, 14:09
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
OSM Łowicz głównym sponsorem formatu MasterChef Nastolatki
OSM Łowicz, polska spółdzielnia mleczarska, dzięki współpracy z agencją LiquidThread, rozszerza swoje działania branded content o kolejny format – „MasterChef Nastolatki”. Marka OSM Łowicz pojawi się w programie jako sponsor główny.
01.03.24, 12:11
| reklama & PR » informacje
KERRIS obsłuży PayPo
Agencja KERRIS odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze social ads performance marketing PayPo – firmy działającej w obszarze płatności odroczonych w Polsce.
01.03.24, 10:36
| reklama & PR » informacje
Heima PR pracuje dla Naukowej Fundacji Polpharmy
Na początku br. do klientów agencji Heima PR dołączyła Naukowa Fundacja Polpharmy, której misją jest wspieranie rozwoju nauk medycznych i farmaceutycznych poprzez finansowanie badań w tych dziedzinach.
29.02.24, 14:20
| reklama & PR » ludzie
Jakub Macyszyn przechodzi z Good One PR do KPRM
W lutym br., Jakub Macyszyn rozpoczął pracę na stanowisku eksperta w Sekretariacie Przewodniczącej Komitetu ds. Pożytku Publicznego, Minister ds. Społeczeństwa Obywatelskiego Agnieszki Buczyńskiej.
29.02.24, 08:30
| reklama & PR » ludzie
Katarzyna Wójtowicz na stanowisku Corporate Director PR Big Picture
Big Picture, firma doradcza PR i public affairs zarządzana przez Hannę Waśko i Helenę Korniejew, wprowadza nową organizację zespołu PR korporacyjnego.
29.02.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Agencja Ro w Stowarzyszeniu Agencji Public Relations
Agencja Ro grona została członkiem Stowarzyszenia Agencji Public Relations. To 39. agencja w szeregach SAPR.
28.02.24, 19:51
| reklama & PR » informacje
Mural w stolicy promuje Familijne Wieczory Filmowe
Prace nad muralem promującym tegoroczne „Familijne Wieczory Filmowe – Premiery dobiegły końca. To kolejna inicjatywa marki Familijne, która po szeroko zakrojonych działaniach w kinach, rusza z czwartą odsłoną aktywacji konsumenckiej.
28.02.24, 13:30
| reklama & PR » ludzie
Barbara Kai Kaniewska i Vincent Prochoroff na pokładzie Papaya Roster
Papaya Roster wzmacnia swój zespół. Do ekipy Papaya Roster dołączyli operatorzy Barbara Kai Kaniewska i Vincent Prochoroff.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.