04.12.23, 12:05

Nowe programy w zimowej ramówce Polsat Games

Zapowiedź programu "ROJcast", fot.: materiały prasowe

Zimowa ramówka Polsat Games wzbogaciła się o kolejne autorskie programy oraz animacje „Dragon Bell” oraz „Włatcy Móch”.

Przez cały tydzień Polsat Games emituje maratony z anime „Dragon Ball”. Premiery nowych odcinków o przygodach Goku i jego przyjaciół emitowane są od poniedziałku do piątku o godz. 13:30. Natomiast dwa odcinki nadawane od godz. 20:00 oglądać można w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami. W każdą sobotę o godz. 13:00 premierę ma nowy show Mikołaja „Silv4na” Sinackiego zatytułowany „Smocze Jaja”, który poświęcony jest uniwersum „Dragon Balla”. Komentator e-sportowy wprowadza widzów do świata swojego ulubionego anime, a wspierają go tacy goście, jak np. twórczyni internetowa Karolina „Nieuczesana” Brodnicka, YouTuber Dominik Bos oraz internetowy influencer Marcin Malczyński. Powtórki „Smoczych Jaj” oglądać można w każdą niedzielę o godz. 13:30.

Polsat Games stale poszerza grono współpracowników. Pod koniec 2023 r. stacja nawiązała współpracę z Patrykiem Rojewskim. Nowe odcinki show zatytułowanego „ROJcast” mają premierę w każdą sobotę o godz. 12:00, a powtórki emitowane są w niedziele o godz. 14:30. „W programie ROJcast w przeważającej mierze sięgam po tytuły, których nigdzie wcześniej nie ogrywałem. W tym programie patrzę na gry przez pryzmat nauki. Oprócz analizy danego tytułu od strony jego konstrukcji, widzowie dowiedzą się również wielu rzeczy z dziedziny socjologii nowych mediów. Tłumaczę, jak i na co wpływają gry, jakie mechanizmy są wdrażane podczas ich produkcji oraz jak gracze zachowują się w wirtualnych środowiskach” – mówi Patryk “Rojson” Rojewski

Wieczorem Strach się bać 

W ramówce pojawił się program “Strach się bać” skierowany do widzów, którzy lubią dreszczyk emocji, towarzyszący im podczas ogrywania gier i oglądania filmów z gatunku horroru. Codziennie o północy prezenterka Agata Pachole oraz fanka szachów i influencerka Ola Tarnowska rozgrywają partie w grę „Outlast”. Powtórki „Strach się bać” emitowane są od poniedziałku do piątku o godz. 22:00.

Oferta Polsatu Games wzbogaciła się także o serial animowany „Włatcy Móch”. Widzowie do wyboru mają wersję familijną, emitowaną od poniedziałku do piątku o godz. 21:00. Natomiast wzbogacony wariant „dla dorosłych” oglądać można codziennie o godz. 23:00.

Za produkcję, marketing i promocję stałych i nowych pozycji w ramówce Polsat Games, odpowiedzialna jest agencja gamingowa i dom produkcyjny FRENZY, specjalizujący się w esporcie i gamingu.

Komentarze

Powiązane

10.04.24, 13:50
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Bo źródło wciąż bije… Koncert poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w TVP1
W środę, 10 kwietnia br. o godz. 21:10 w TVP1 zostanie wyemitowany koncert „Bo źródło wciąż bije…” poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w 20. rocznicę jego śmierci. W repertuarze znajdą się słynne utwory artysty w interpretacji, m.in.: Jacka Wójcickiego, Katarzyny Dąbrowskiej, Janusza Radka, Krzysztofa Iwaneczki czy Krzysztofa Szczepaniaka. Koncert zrealizowano w industrialnych wnętrzach Stoczni Gdańskiej.
09.04.24, 14:45
| telewizja / VOD » informacje
MWE Networks: TVC Super i Szlagier TV już działają
Grupa MWE Networks uruchomiła dwa nowe kanały - TVC Super i Szlagier TV. Stacje będą szeroko dystrybuowane.
09.04.24, 12:39
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska już formalnie postawiona w stan likwidacji. Jest wpis do KRS
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego Daniela Gorgosza jako likwidatora. Do KRS zostało wpisane postawienie Telewizji Polskiej w stan likwidacji.
09.04.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kanały z portfolio A+E Network z większym zasięgiem w Polsce
W ostatnich miesiącach marki telewizyjne z portfolio A+E Networks – HISTORY Channel, HISTORY2 oraz Crime+Investigation Polsat, poszerzyły swój zasięg w Polsce o prawie 100 tys. dodatkowych gospodarstw domowych.
05.04.24, 21:00
| telewizja / VOD » ludzie
Edyta Zając w Dzień Dobry TVN
Edyta Zając dołączyła do redakcji „Dzień Dobry TVN”. Prezenterka została jedną z prowadzących cykl “Show-biznes”, w którym od poniedziałku do piątku przedstawiane są najważniejsze informacje ze świata rozrywki i kultury.
04.04.24, 23:36
| telewizja / VOD » informacje
Zmarła Stanisława Ryster
Nie żyje Stanisława Ryster - prawniczka i prezenterka telewizyjna związana z Telewizją Polską. Przez ponad 30 lat była gospodynią kultowego teleturnieju „Wielka gra”.
04.04.24, 19:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Telewizja Puls liderem w Święta Wielkanocne wśród widzów NTC
W Święta Wielkanocne Telewizja Puls odnotowała rekordowe wyniki wśród widzów NTC w grupie 16-59.
04.04.24, 07:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Mikołaj Kunica nowym gospodarzem formatu Onet Rano
Mikołaj Kunica dołączył do grona prowadzacych program „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez redaktora naczelnego Business Insider Polska zostanie wyemitowane 4 kwietnia br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
03.04.24, 20:42
| telewizja / VOD » informacje
Kabarety całą dobę w Kabaret TV. Nowa stacja TV Wirtualnej Polski
2 kwietnia br. Wirtualna Polska uruchomiła Kabaret TV, kanał telewizyjny w pełni poświęcony rozrywce.
03.04.24, 12:23
| telewizja / VOD » informacje
Polska Wybiera. Wybory samorządowe 2024. Wieczór wyborczy w kanałach Polsatu bez Doroty Gawryluk
7 kwietnia br. od 20.00 do 24.00 zaplanowano wieczór wyborczy „Polska Wybiera. Wybory samorządowe 2024”, który pojawi się w trzech kanałach informacyjnych Polsatu: Polsat News, Wydarzeniach 24 i Polsat News Polityka. W Polsacie wieczór antenę emitowany będzie od godz. 20.55.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Promocji

FILMOTEKA NARODOWA – INSTYTUT AUDIOWIZUALNY | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Fundacja Szkoła Wajdy | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy