27.12.23, 07:00

Gremi Media jedynym polskim uczestnikiem programu Table Stakes Europe

Serwisy Gremi Media, fot.: materiały prasowe

Gremi Media weźmie udział w V edycji programu Table Stakes Europe, organizowanego przez World Association of News Publishers (WAN-IFRA). To jedyny polski wydawca, który uczestniczy w tej edycji innowacyjnego programu, wzbogacając doświadczenie i zaangażowanie firmy w proces transformacji cyfrowej mediów.

To kolejny krok w rozwoju naszej oferty cyfrowej – bardzo się cieszę, że nasz zespół będzie miał dostęp do międzynarodowej platformy wymiany doświadczeń” – mówi Maciej Maciejowski, prezes Gremi Media.

Gremi Media oprócz członkostwa w INMA (International News Media Association) jest członkiem World Association of News Publishers (WAN-INFRA) – globalnej organizacji zrzeszającej wydawców. Dzięki temu Gremi Media będzie uczestniczyć w wydarzeniach i konferencjach branży globalnej, regionalnej i lokalnej. Członkostwo umożliwi udział w programach wspierających zrównoważony wzrost i transformację biznesową, a także dostęp do różnych społeczności z dedykowanymi programami, co pozwoli sprostać wyzwaniom branżowym

19 grudnia 2023 r. WAN-IFRA ogłosiła grupę 18 wydawców, którzy wezmą udział w V edycji programu Table Stakes Europe. Wymienieni wydawcy stają się teraz częścią społeczności skupiającej ponad 80 organizacji z 20 krajów, w tym ponad 400 indywidualnych uczestników, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach i są ambasadorami tej transformacyjnej metodologii.

Nadchodząca edycja Table Stakes Europe, wspólna inicjatywa WAN-IFRA i Googleʼa, ponownie będzie kierowana przez Douga Smitha, architekta Table Stakes. Wspierać go będą trenerzy, w tym Valérie Arnould, Alexandra Borchardt, Pepe Cerezo, Lyndsey Jones i Stéphane Mayoux. Dodatkowo eksperci w dziedzinie oraz wydawcy z różnych części świata będą się przyczyniać do rozwoju programu, oferując wsparcie zespołom w radzeniu sobie z ich wyzwaniami.

Dywersyfikacja źródeł dochodu przewodnim tematem

W tej edycji każdy uczestniczący wydawca stworzył zespół interdyscyplinarny na potrzeby dziesięciomiesięcznego programu. Te zespoły podejmą konkretne inicjatywy zarządzania zmianą, mające na celu rozwiązanie istotnych wyzwań w ich procesie transformacji cyfrowej.

Jednym z kluczowych obszarów w 2024 r. będzie dywersyfikacja źródeł przychodów pod kątem analizy wskaźnika średnich przychodów z danego użytkownika (ARPU). Kolejnym obszarem działalności będzie wykorzystanie sztucznej inteligencji w całej firmie, zwłaszcza w redakcji. Table Stakes buduje cyfrowy wzrost, przyjmując nowe platformy cyfrowe i zwiększając zaangażowanie z odbiorcami, aby lepiej służyć społecznościom.

Komentarze

Powiązane

20.06.24, 12:30
| prasa » informacje
Wydawnictwo Bauer inauguruje Świat Wiedzy Extra SMART
Na rynku prasowym ukazał się adresowany głównie do młodzieży „Świat Wiedzy Extra SMART” (Wydawnictwo Bauer).
20.06.24, 10:30
| prasa » informacje
Gazeta Uchodźców po raz trzeci. Gazeta Wyborcza ochodzi Światowy Dzień Uchodźców
W czwartek, 20 czerwca br. po raz trzeci ukazała się „Gazeta Uchodźców”. W ten sposób dziennik chce obchodzić przypadający tego dnia Światowy Dzień Uchodźców. Specjalne wydanie gazety zostanie przygotowane przez dziennikarzy i ich partnerów: osoby z doświadczeniem uchodźczym oraz imigrantów żyjących w naszym kraju.
20.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
19.06.24, 07:30
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje
Raport Reuters Institute: RMF FM siódmy raz wygrywa ranking mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków
Radio RMF FM już po raz siódmy rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. Co istotne, RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
19.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
18.06.24, 16:00
| prasa » informacje
Za króla Sasa, czyli Niemcy na polskim tronie. Nowy Pomocnik Historyczny Polityki
19 czerwca br. trafi do sprzedaży Pomocnik Historyczny POLITYKI z serii Biografie: „Za króla Sasa, czyli Niemcy na polskim tronie”.
18.06.24, 13:54
| prasa » informacje
Nie żyje Łukasz Lipiński
Redakcja "Polityki" poinformowała, że w wieku 51. lat zmarł dziennikarz Łukasz Lipiński.
18.06.24, 13:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Specjalne wydanie serwisu GOL24 i Niezbędnik kica od Polska Press Grupa na EURO 2024
Z okazji Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Polska Press Grupa przygotowała m.in. specjalne wydanie serwisu GOL24, sekcję „Euro 2024”, która dostępna jest na portalu i.pl oraz w serwisach regionalnych, a także „Niezbędnik kibica”.
18.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
17.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.