09.01.24, 16:00

Listy miłosne. Podcast Doroty Wardeckiej w TOK FM

Logo podcastu "Listy miłosne", fot.: materiały prasowe

TOK FM rusza z nowym podcastem zatytułowanym "Listy miłosne". Jego autorka - Dorota Wardecka - będzie rozmawiać z ekspertami o codziennych problemach w związkach.

Podcast "Listy miłosne" to prawdziwe historie z życia, które słuchaczki i słuchacze wysyłają do redakcji TOK FM. Opisują w nich problemy w swoich związkach, małżeństwach i relacjach z partnerami. Konflikty, dylematy, żale i złości, nad którymi chcą pracować, ale nie wiedzą, od czego zacząć albo do tej pory im się to nie udaje. Brak komunikacji, niezrozumienie wzajemnych potrzeb, niespójne oczekiwania, niedosyt bliskości to tylko niektóre z tematów poruszanych w listach. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w relacjach z partnerem lub partnerką? Kiedy potrzebna jest pomoc terapeuty? Z jakiego punktu wyjść, żeby pomoc była skuteczna i żeby w ogóle do wspólnego spotkania u terapeuty doszło? Odpowiedzi na te i inne pytania będą udzielać eksperci: psychologowie, psychoterapeuci, seksuolodzy, którzy wspólnie z Dorotą Wardecką analizują problemy słuchaczek i słuchaczy.

Premiera dwóch pierwszych odcinków została zaplanowana na środę, 10 stycznia br. o godz. 14:00. Kolejne odcinki będą publikowane co tydzień. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony dla wszystkich na tokfm.pl, w aplikacji mobilnej TOK FM, na kanale TOK FM Select na Spotify oraz na Apple Podcasts. Kolejne będą dostępne wyłącznie dla subskrybentów TOK FM Premium.

Wydawczynią "Listów miłosnych" jest Katarzyna Michałowska, za opiekę redakcyjną odpowiada Magdalena Birecka, za oprawę muzyczną - Bartosz Dąbrowski, a oprawę graficzną przygotował Przemysław Pajer.

Kim jest Dorota Wardecka?

Dorota Wardecka to dziennikarka, związana z radiem od 2006 r.; od 2008 r. prezenterka serwisów informacyjnych w stacjach Grupy Radiowej Agory (obecnie Grupa Eurozet), od 2019 r. prowadząca podcasty TOK FM (m.in. Rodzice w czasach pandemii, Aborcja w Polsce, Rozmowy sfeminizowane, Kobiety z pasją, Sztuka odpoczynku), lektorka; studiowała polonistykę i psychologię na Uniwersytecie Warszawskim.

Komentarze

Powiązane

11.07.24, 13:30
| radio » informacje
Premiera podcastu „Przedwojnie” w TOK FM. Format prowadzi Maciej Miłosz
TOK FM przygotował premierę podcastu „Przedwojnie” w czwartek 11 lipca br. Program prowadzi Maciej Miłosz.
11.07.24, 07:30
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z nowymi audycjami na wakacje
Polskie Radio Dzieciom zaprasza na nowe audycje w okresie wakacyjnym. W godzinach porannych przewidziano treści dla najmłodszych. Wieczorem pojawią się odcinki z audycji "Strefa Rodzica".
10.07.24, 10:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Lato z Radiem i Telewizją Polską. Ponad 60 artystów wystąpi na koncertach kultowej audycji
Wspólna akcja Polskiego Radia i Telewizji Polskiej „Lato z Radiem i Telewizją Polską” rozpocznie się 13 lipca br. Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Zakopanem.
10.07.24, 06:30
| radio » badania rynku
Eska nadal najchętniej słuchaną siecią radiową. RMF MAXX w górę
Na podium najchętniej słuchanych sieci radiowych bez zmian - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (sieci radiowe).
09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.