22.01.24, 05:00

Piotr Maślak odchodzi z TOK FM. Wojciech Muzal gospodarzem nowego porannego pasma

Wojciech Muzal, fot.: materiały prasowe

Od poniedziałku, 22 stycznia br., dzień w Radiu TOK FM będzie rozpoczynać nowa audycja zatytułowana „Pierwszy Program” prowadzona przez Wojciecha Muzala. Zastąpi dotychczasowy program Piotra Maślaka „Pierwsze śniadanie w TOK-u” nadawany od 2012 r.

19 stycznia br. zostało wyemitowane ostatnie wydanie „Pierwszego śniadania w TOK-u”, a Piotr Maślak pożegnał się ze słuchaczami stacji. Dziennikarz przechodzi do Telewizji Polskiej. „Mam to ogromne szczęście, że mimo, iż pracowałem w Radiu TOK FM ponad jedenaście lat, nie spędziłem w pracy ani minuty. A to dlatego, że ten program był moją pasją, hobby i czasem największej radości i satysfakcji. Świadomość rosnącej przez lata słuchalności zawsze traktowałem jako największe zobowiązanie. Nie mam wątpliwości, że będzie mi brakowało porannych spotkań i rozmów ze słuchaczami. Już za nimi tęsknię. Wierzę, że program zostawiam w najlepszych możliwych rękach, trzymam kciuki za Wojtka Muzala, bo wiem, że nadal będą Państwo witani z zaangażowaniem, profesjonalizmem i uśmiechem. Bardzo za te jedenaście wspaniałych lat dziękuję także redakcji Radia TOK FM, a przede wszystkim moim wspaniałym wydawcom i wydawczyniom, realizatorkom i realizatorom i całej redakcji” – powiedział Piotr Maślak.

Nowym gospodarzem codziennej audycji między 5:00 a 7:00 zostanie Wojciech Muzal, dotychczasowy współprowadzący „TOK360”. Jej nazwa to „Pierwszy Program”. Program będzie miał informacyjno-publicystyczny charakter i będzie rozpoczynać dzień "na żywo" w Radiu TOK FM. W audycji słuchacze będą mogli dowiedzieć się , co ważnego wydarzy się w ciągu nadchodzących godzin oraz co istotnego wydarzyło się poprzedniego dnia. Niezmiennie elementem tego pasma będą rozmowy na żywo ze słuchaczami.

Przede mną kolejne ambitne wyzwanie. Zamiast podsumowywać dzień, będę teraz przede wszystkim zapowiadać wydarzenia dnia w nie mniej dynamicznej formie niż w mojej dotychczasowej audycji „TOK360”. Podsumowanie dnia zostawiam w najlepszych rękach mojego redakcyjnego kolegi - Adama Ozgi, za którego mocno trzymam kciuki. Zaczynam nowy rozdział(…)” - komentuje Wojciech Muzal.

Od poniedziałku jedynym gospodarzem pasma „TOK360. Podsumowanie Dnia” (pon-pt: 18:00-19:20) będzie Adam Ozga.

Komentarze

Powiązane

09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
05.07.24, 17:30
| radio » informacje
Ruszyła XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów Melchiory
Polskie Radio rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń do XIX Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów „Melchiory”.
05.07.24, 06:15
| radio » informacje
Czwarte urodziny Radia Nowy Świat. Świętowanie w Nowej Rudzie i Kinotece
Radio Nowy Świat rozpoczyna świętowanie czwartych urodzin rozgłośni. Urodzinowe spotkania odbędą się dwóch miastach i w dwóch terminach. 6 lipca br. stacja zaprasza do Nowej Rudy, a 10 lipca do stolicy.
04.07.24, 10:20
| radio » informacje
RadioStany. Jan Białostocki z audycją o nieznanych zakątkach w USA w Polskim Radiu 24
7 lipca br. na antenie Polskiego Radia 24 zadebiutuje audycja „RadioStany”. Na podróż po Stanach Zjednoczonych zaprasza Jan Białostocki. Emisja w każdą niedzielę o godz. 18.30.
03.07.24, 11:38
| radio » informacje
Sezon ogórkowy. Podcast Beaty Lubelskiej w ofercie Radia Zet
Radio Zet uruchomiło wakacyjną serię podcastów „Sezon ogórkowy” Beaty Lubeckiej.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.