24.01.24, 13:06

Stacje radiowe Grupy Eurozet tradycyjnie grają z WOŚP. Antyradio wyłącznym rockowym patronem medialnym

32. Finał WOŚP coraz bliżej, fot.: materiały prasowe

Tradycyjnie stacje należące do Grupy Eurozet włączają się we wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaplanowano specjalne programy, akcje, antenowe licytacje „Złotych Serduszek”, a także aukcje charytatywne. Po raz 13. Antyradio zostało wyłącznym rockowym patronem medialnym Finału WOŚP. Po raz szósty oficjalnym patronem medialnym wydarzenia jest Radio ZET. Specjalne niespodzianki wspierające Finał przygotowały również TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Meloradio i Rock Radio.

Od poniedziałku w Antyradiu trwa „Tydzień z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy”, podczas którego pojawią się najnowsze informacje o trwających przygotowaniach do finału akcji, a także fragmenty wywiadu z Jurkiem Owsiakiem przeprowadzonego przez Tomasza Kasprzyka. W niedzielę, 28 stycznia, cała ramówka i oprawa stacji zostanie zmieniona i podporządkowana wydarzeniom 32. Finału. W programie pojawią się relacje z różnych stron Polski, transmisje koncertów zespołów, które zagrają na błoniach PGE Narodowego w Warszawie, a także zaplanowano antenową licytację "Złotego Serduszka" (nr 16). „Złote Serduszka” będą również licytowane na antenach Radia ZET (nr 34) i Radia Złote Przeboje (nr 32), a niedzielny program zdominują wydarzenia wokół 32. Finału. Dodatkowo słuchacze Radia ZET mogą przez cały czas wesprzeć WOŚP, dorzucając się do wirtualnej puszki.

Nie zbraknie także aukcji organizowanych przez redakcje stacji należących do Grupy Eurozet. Słuchacze mogą licytować, m.in.: współprowadzenie wybranego przez siebie programu Antyradia, wyjątkowy dostęp do treści TOK FM Premium na 100 lat, udział w porannym programie „Powstanie Rock Radia”, kolację z wróżbitą Maciejem Skrzątkiem wraz z osobistą rozmową o ezoteryce i numerologii od Meloradia.

Z kolei Radio Pogoda zaprasza 28 stycznia do Nieporętu do udziału w akcji „Nieporęt morsuje” organizowanej w ramach Finału WOŚP. Imprezę poprowadzi gospodarz audycji „Pogodny poranek Radia Pogoda” – Zygmunt Chajzer. Na miejscu będzie można też spotkać Piotra Sworakowskiego i Joannę Kruk.

Temat zbliżającego się 32. Finału WOŚP brzmi: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Zbierane środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Komentarze

Powiązane

11.07.24, 13:30
| radio » informacje
Premiera podcastu „Przedwojnie” w TOK FM. Format prowadzi Maciej Miłosz
TOK FM przygotował premierę podcastu „Przedwojnie” w czwartek 11 lipca br. Program prowadzi Maciej Miłosz.
11.07.24, 07:30
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z nowymi audycjami na wakacje
Polskie Radio Dzieciom zaprasza na nowe audycje w okresie wakacyjnym. W godzinach porannych przewidziano treści dla najmłodszych. Wieczorem pojawią się odcinki z audycji "Strefa Rodzica".
10.07.24, 10:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Lato z Radiem i Telewizją Polską. Ponad 60 artystów wystąpi na koncertach kultowej audycji
Wspólna akcja Polskiego Radia i Telewizji Polskiej „Lato z Radiem i Telewizją Polską” rozpocznie się 13 lipca br. Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Zakopanem.
10.07.24, 06:30
| radio » badania rynku
Eska nadal najchętniej słuchaną siecią radiową. RMF MAXX w górę
Na podium najchętniej słuchanych sieci radiowych bez zmian - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (sieci radiowe).
09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.