28.02.24, 14:47

Grupa PMPG Polskie Media startuje z serwisem Smaki.pl

Logo serwisu Smaki.pl, fot.: materiały prasowe

PMPG Polskie Media uruchamia nowy serwis kulinarny Smaki.pl skierowany do różnorodnych grup użytkowników.

Dążymy do ciągłego rozwoju i poszerzania naszej oferty, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom odbiorców. Otwarcie serwisu Smaki.pl stanowi jeden z wielu kroków w tym kierunku. Planujemy także zwiększać liczbę formatów na naszych istniejących serwisach – Wprost.pl i Dorzeczy.pl, aby jeszcze lepiej spełnić potrzeby naszej rosnącej grupy odbiorców” – mówi Katarzyna Gintrowska, prezes zarządu PMPG Polskie Media.

Smaki.pl to serwis kulinarny dedykowany różnorodnym grupom użytkowników. Poprzez jego uruchomienie PMPG Polskie Media chce docierać do szerokiej, ale jednocześnie zaangażowanej grupy odbiorców, zarówno pasjonatów gotowania, osób szukających szybkich i prostych rozwiązań, jak i miłośników zdrowego jedzenia. W serwisie publikowane będą starannie dobierane i redagowane treści kulinarne – przepisy i porady, z naciskiem na jakość, dokładność i nowoczesne podejście do gotowania.

Smaki.pl to nie tylko kolejny serwis internetowy. To interaktywna przestrzeń, w której pasjonaci gotowania, od początkujących po zaawansowanych kucharzy, znajdą inspiracje, cenne wskazówki i przepisy na każdą okazję. Nasz cel to nie tylko dostarczanie treści, ale także budowanie społeczności miłośników dobrej kuchni, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i pomysłami" – podkreśla Katarzyna Gintrowska.

W przeszłości PMPG Polskie Media zajmowało się kategorią kulinaria, jednak na mniejszą skalę. Firma tłumaczy decyzję o otworzeniu nowego serwisu dynamicznymi zmianami na rynku mediów i wzrastającym zainteresowaniem odbiorców tą tematyką. Nowy portal tworzy dedykowana redakcja, która składa się z doświadczonych redaktorów.

Czym zajmują się PMPG Polskie Media?

Spółka PMPG Polskie Media działa na rynku tradycyjnych i nowych mediów. Do Grupy należą, m.in.: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Wprost, wydawca serwisu wprost.pl, e-tygodnika „Wprost” i „Magazynu Wprost Premium” oraz spółka Orle Pióro, wydawca serwisu dorzeczy.pl i tygodnika „Do Rzeczy” oraz magazynu „Historia Do Rzeczy”. Spółka inwestuje również w nowe projekty o charakterze startupowym.

Komentarze

Powiązane

11.04.24, 11:35
| prasa » informacje | internet » ludzie
Beata Lubecka nową współprowadzącą podcast Stan Wyjątkowy w Onecie
Do grona prowadzących program „Stan wyjątkowy” dołącza Beata Lubecka. Dziennikarka zastąpi Renatę Grochal i będzie czwartą współprowadzącą obok Andrzeja Stankiewicza, Dominiki Długosz i Kamila Dziubki.
11.04.24, 10:39
| internet » e-commerce
Raport Elephate „Ranking blogów w e-commerce”. Najsilniejsze strategie SEO i content marketingowe w świecie e-handlu
Agencja Elephate ma przyjemność ogłosić premierę najnowszego raportu dotyczącego świata e-handlu: „Ranking blogów w e-commerce”, edycja 2024. Tym razem eksperci poddali analizie aż 524 sklepy internetowe z 32 branż! Głównym celem zestawienia jest wyróżnienie sklepów online, które najskuteczniej wykorzystują strategie SEO i content marketingowe, by skalować swój biznes przy pomocy blogowania. Ranking został objęty patronatem serwisu portalmedialny.pl.
10.04.24, 18:12
| internet » ludzie
Duże zmiany. Awanse w kadrze managerskiej Interii
Interia porządkuje strukturę na poziomie kadry managerskiej. Dorota Bugajska – Marzec, Maciej Kucharski i Łukasz Noszczak połączą dotychczasowe obowiązki z funkcją zastępcy redaktora naczelnego Interii Piotra Witwickiego. Agnieszka Maciaszek zostanie Dyrektorem Sektorów Show-Biznes i Rozrywka, a Daniel Bednarek – Dyrektorem Sektora Sport.
09.04.24, 13:46
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet przedłuża umowę z Drift Masters Grand Prix
Ringier Axel Springer Polska oraz Drift Masters (organizacja driftingowa) przedłużyły zawarte w 2023 r. partnerstwo medialne.
W ramach współpracy, w serwisie Przegląd Sportowy Onet będą się pojawiać treści promujące zawody organizowane przez Drift Masters oraz informacje na temat samej dyscypliny, jaką jest drifting.
04.04.24, 14:00
| internet » ludzie
Grzegorz Osiecki, Tomasz Żółciak oraz Grzegorz Siemionczyk w zespole Money.pl
Redakcja money.pl wprowadza nową strategię rozwoju serwisu. Niebawem pojawi się w nim więcej treści premium, zarówno w formie tekstów, jak i materiałów wideo. Od maja do zespołu dołączą Grzegorz Osiecki i Tomasz Żółciak, w czerwcu pracę rozpocznie Grzegorz Siemionczyk.
04.04.24, 07:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Mikołaj Kunica nowym gospodarzem formatu Onet Rano
Mikołaj Kunica dołączył do grona prowadzacych program „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez redaktora naczelnego Business Insider Polska zostanie wyemitowane 4 kwietnia br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
28.03.24, 17:00
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Sebastian Parfjanowicz będzie zastępcą redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Onet
2 kwietnia br., Sebastian Parfjanowicz dołączy do redakcji „Przeglądu Sportowego Onet” i obejmie stanowisko zastępcy redaktora naczelnego. Będzie drugim zastępcą redaktora naczelnego obok Łukasza Godlewskiego, który pracuje w redakcji od lutego ubr. Od 15 stycznia redaktorem naczelnym serwisu jest Kamil Wolnicki.
21.03.24, 10:16
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
STS rozszerza współpracę z Meczyki.pl
Firma STS, działająca na rynku bukmacherskim, nawiązała strategiczne partnerstwo z serwisem Meczyki.pl (Online Venture).
14.03.24, 13:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Balans. Kuba Jankowski gospodarzem nowego formatu wideo Wirtualnej Polski
Wirtualna Polska ruszyła z produkcją nowego formatu na platformie YouTube. Ruszył kanał „Balans” skierowany do osób urodzonych w latach 80. i 90., w którym znajdą się rozmowy z gośćmi i ekspertami dotyczące najważniejszych i najbardziej interesujących tematów dla millenialsów.
13.03.24, 17:28
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Dominika Długosz poprowadzi format Onet Rano
Dominika Długosz została gospodynią programu „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarkę Newsweeka zostanie wyemitowane 14 marca br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy