01.03.24, 14:09

OSM Łowicz głównym sponsorem formatu MasterChef Nastolatki

Produkty OSM Łowicz, fot.: materiały prasowe

OSM Łowicz, polska spółdzielnia mleczarska, dzięki współpracy z agencją LiquidThread, rozszerza swoje działania branded content o kolejny format – „MasterChef Nastolatki”. Marka OSM Łowicz pojawi się w programie jako sponsor główny.

„MasterChef Nastolatki” to nowa wersja programu kulinarnego, w którym o nagrodę główną powalczą kucharze w wieku 13-17 lat. Umiejętności uczestników oceniać będą: Michel Moran, Tomasz Jakubiak, Dorota Szelągowska. Gościnnie w programie wystąpią, m.in. Martyna Wojciechowska i Ewa Chodakowska. W nowym show zadebiutuje również influencer Michał "Rozkoszny" Korkosz – twórca bloga, autor książek kulinarnych i przepisów. Premierapierwszego odcinka „MasterChef Nastolatki” została zaplanowana na 3 marca o godz. 20.00 w TVN.

MasterChef Nastolatki” to format bliski wartościom naszej firmy. Program przedstawia nastolatków od twórczej i pracowitej strony, pełnych pasji i ciekawych pomysłów. Produkty OSM Łowicz będą nieodłącznym elementem kulinarnych zmagań młodych uczestników, którzy lubią gotować zdrowo i inspirują do tego innych. Myślę, że ten format pozwala odwrócić dotychczasową narrację o młodzieży, ukazując ich z pozytywnej perspektywy” – mówi Anna Siuda Kierownik marketingu OSM Łowicz.

OSM Łowicz dostarczył na plan programu swoje produkty nabiałowe, z których przez cały sezon korzystać będą uczestnicy podczas przygotowywania dań. Uzupełnieniem działań z zakresu product placement, będzie seria billboardów sponsorskich. Zaplanowane są również działania digitalowe, a w tym komunikacja w mediach społecznościowych stacji TVN oraz programu „MasterChef Nastolatki”. Za strategiczne planowanie i zakup mediów odpowiada Spark Foundry.

To kolejna tego typu współpraca OSM Łowicz z agencją LiquidThread, z którą firma związana jest od 2018 r. Marka była już obecna w poprzednich edycjach programu „MasterChef”. Produkty OSM Łowicz były lokowane również w formatach śniadaniowych („Pytanie na Śniadanie”, „Dzień Dobry TVN”), programie „Magia Świąt”, a także podczas większych wydarzeń telewizyjnych („Wakacyjna Trasa Dwójki” czy „Sylwester Marzeń TVP”).

Komentarze

Powiązane

18.04.24, 19:00
| telewizja / VOD » ludzie
Prezenter stacji Eska2 Kuba Klym prezenterem telewizji Music Box
Do ekipy Music Box dołączył Kuba Klym, który poprowadzi dwa programy rozrywkowo-informacyjne: „Music Box News” oraz „Music Box Backstage”.
18.04.24, 12:02
| telewizja / VOD » informacje
Music Box Classic. Music Box Group uruchamia pierwszy kanał telewizji FAST
Polska spółka medialna Music Box Group, będąca właścicielem muzycznych stacji telewizyjnych oraz firma SoFAST, działająca na rynku kanałów FAST, wprowadzają na rynek Music Box Classic.
17.04.24, 09:36
| telewizja / VOD » informacje
10 nowych kanałów. Vectra wprowadza pakiet Ukraina
Vectra wprowadziła specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o ukraińskich widzach. Nowy pakiet Ukraina obejmuje 10 programów w języku ukraińskim o różnorodnej.
16.04.24, 18:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Agnieszka Woźniak-Starak wśród gospodarzy programu Onet Rano
Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do grona prowadzących format „Onet Rano”. Prezenterka w roli gospodyni flagowego programu Onetu zadebiutowała 15 kwietnia br. 
16.04.24, 12:59
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Play kupiła śląską spółkę Miconet
Grupa Play nabyła 100 proc. udziałów spółki Miconet z Mikołowa .w której zasięgu jest 42 tys. gospodarstw domowych.
16.04.24, 11:08
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 2 tysiace osób aplikowało w projekcie rekrutacyjnym TVP
14 kwietnia br. zakończył się pierwszy etap nowego projektu rekrutacyjnego Telewizji Polskiej - „Włącz się! Zmieniajmy się razem”.
15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
15.04.24, 05:00
| telewizja / VOD » informacje
Atak na Izrael: TVP INFO i Polsat News nie zdały egzaminu. TVN24 i TV Republika z najdłuższym programem na żywo
Polskie kanały informacyjne szeroko informowały o wystrzeleniu przez irańską armię w kierunku Izraela drony i pociski. Jednak nie wszystkie zdecydowały się nadawać „na żywo” program nocą.
12.04.24, 13:00
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Warner Bros Discovery oraz Mennica Gdańska wprowadzają na rynek kolekcjonerskie monety „Rick and Morty”
9 kwietnia br. swoją premierę miała moneta kolekcjonerska, która powstała dzięki współpracy Mennicy Gdańskiej z Warner Bros Discovery Global Consumer Products. W ramach umowy licencyjnej, Mennica Gdańska wprowadza na rynek numizmat z bohaterami animowanego serialu komediowego “Rick i Morty”.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy