15.04.24, 13:12

Dział sprzedaży Wyborczej wzmacnia warszawski region

Wioletta Napurka i Mateusz Gros, fot.: materiały prasowe

W kwietniu br. nastąpiły zmiany w zespole zajmującym się sprzedażą reklam w mediach marki „Wyborcza”. Mateusz Gros objął stanowisko kierownika ds. sprzedaży agencyjnej w „Wyborczej” i Wyborcza.pl, a Wioletta Napurka – dyrektorki sprzedaży w regionie Warszawa.

Warszawa jest naszym największym rynkiem reklamowym – to głównie tutaj odbywa się współpraca z kluczowymi klientami w obsłudze bezpośredniej i agencyjnej. Dlatego priorytetowe jest dla nas wzmocnienie zarządzania na tym rynku w obu kanałach sprzedaży” – mówi Marek Wilk, dyrektor sprzedaży w „Gazecie Wyborczej” i Wyborcza.pl. „Stawiamy na osoby, które doskonale znają naszą firmę, mają doświadczenie i bardzo dobrą znajomość rynku reklamowego. Jestem pewien, że zarówno Wioletta, jak i Mateusz świetnie poradzą sobie w nowych rolach" – dodaje Wilk.

Mateusz Gros od kwietnia br. pełni funkcję kierownika ds. sprzedaży agencyjnej. Pracę w „Gazecie Wyborczej” i Wyborcza.pl rozpoczął 10 lat temu od obsługi operacyjnej kampanii ATL i BTL dla partnerów biznesowych.

Wioletta Napurka od kwietnia br. jest dyrektorką sprzedaży „Wyborczej” w regionie Warszawa. W „Gazecie Wyborczej” i Wyborcza.pl pracuje od 2014 r., a karierę w Agorze zaczynała w dzienniku „Metro”, pracując z klientami bezpośrednimi, agencyjnymi oraz domami mediowymi. Przed objęciem nowego stanowiska była szefową obszaru sprzedaży i rozwoju produktu w Warszawie.

Czym zajmuje się dział sprzedaży Wyborczej?

Dział sprzedaży spółki Wyborcza to zespół zajmujący się sprzedażą reklam i opracowywaniem rozwiązań marketingowych w serwisach dostępnych za paywallem: Wyborcza.pl, Wysokieobcasy.pl oraz Wyborcza.biz, a także w „Gazecie Wyborczej” i „Wysokich Obcasach”, w magazynach „Wysokie Obcasy Extra” i „Książki. Magazyn do czytania” oraz w aplikacji „Wyborczej”. W portfolio marki znajdują się także wydarzenia kulturalne, m.in. Olsztyn Green Festival i Co Jest Grane Festival.

Komentarze

Powiązane

17.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 maja?
16.05.24, 16:00
| prasa » informacje
35. urodziny miesięcznika Pani
Magazyn „PANI” to jeden z najstarszych magazynów kobiecych w Polsce. Powstał w 1989 r. , kiedy wydawca pisma „Kobieta i Życie” postanowił stworzyć nowy kwartalnik poradniczo-relaksowy. 17 maja br. na rynku ukaże się urodzinowe wydanie pisma.
16.05.24, 07:45
| prasa » informacje
Kolporter rozwija i modernizuje sieć saloników
Nowe saloniki i kolejne zmodernizowane punkty – to bilans prac w sieci Kolportera w pierwszym kwartale 2024 roku.
16.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 maja?
15.05.24, 07:30
| prasa » ludzie
Dorota Kruk szefową komunikacji i PR spółki Wyborcza
Z początkiem maja br., Dorota Kruk została szefową nowo utworzonego obszaru komunikacji i PR spółki Wyborcza. Będzie odpowiadać za zbudowanie strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, relacje z mediami oraz działania public relations związane z działalnością spółki Wyborcza, w tym “Gazety Wyborczej”.
15.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 maja?
14.05.24, 15:48
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 maja?
14.05.24, 07:30
| prasa » ludzie
Łukasz Grzymisławski nowym redaktorem naczelnym Książek. Magazynu do czytania
Od maja br. Łukasz Grzymisławski objął kierownictwo nad redakcją dwumiesięcznika „Książki. Magazyn do czytania”, będącego częścią portfolio wydawniczego spółki Wyborcza.
13.05.24, 07:30
| prasa » ludzie
Agnieszka Holland Człowiekiem Roku 2024 Gazety Wyborczej
„Gazeta Wyborcza” przyznała tegoroczny tytuł Człowieka Roku Agnieszce Holland. Redakcja uhonorowała reżyserkę w uznaniu dla jej artystycznych dokonań i obywatelskiej odwagi. Rozmowę i sylwetkę laureatki będzie można przeczytać w gazecie i na stronie internetowej „Wyborczej”.   
13.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 maja?